Przyszle mamy z terminem na sierpien/wrzesien

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez iwona25 » 19 cze 2008, 22:10 Przyszle mamy z terminem na sierpien/wrzesien

Fajnie byloby poznac przyszla mamusie z terminem porodu na sierpien/wrzesien i pozniej....
Najlepiej z rejonu Erdington to zawsze mozna sie umowic na herbatke albo pojsc na relaksujacy spacer.... Prosze podaj e-maila, to chetnie sie skontaktuje...
We dwoje zawsze razniej....i mozna sie powymieniac doswiadczeniami....pozdrowionka

iwona25
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 3 maja 2007, 07:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pawelanisia » 21 cze 2008, 09:00 Re: Przyszle mamy z terminem na sierpien/wrzesien

czesc mam termin na koniec lipca ale pewnie urodze w sierpniu wg wskazan polskiego lekarza.mieszkam na erdingtonie.moj email braniewka@buziaczek.pl pozdrawiam

pawelanisia
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączyła: 4 paź 2007, 11:21
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Aggressiva » 23 cze 2008, 14:35 Re: Przyszle mamy z terminem na sierpien/wrzesien

Hej dziewczyny, ja mam termin na 14 pazdziernika wedlug angielskiego usg, a 10-11 wedlug polskiego. tez mieszkam w okolicy erdington. Moj mail: dlaagi@wp.pl
Pozdrawiam!!!
PS A w jakim szpitalu bedziecie rodzic? Ja jestem zapisana w City Hospital, ale, poniewaz niedawno przeprowadzilam sie do erdington, to zastanawiam sie nad zmiana szpitala na jakis blizszy...

Aggressiva
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 24 maja 2007, 15:54
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kaskag » 28 cze 2008, 07:00 Re: Przyszle mamy z terminem na sierpien/wrzesien

WITAM JA MIESZKAM NA POGRANICZU ERDINGHTON -SUTTON COLDFIELD MAM TERMIN NA KONIEC SIERPNIA MOJ e-mail to mglonek@op.pl, napiszcie jak sie czujecie ,gdzie bedziecie rodzic i jakopieka lekarska wam sie tu podoba.

kaskag
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 3 kwi 2008, 14:05
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET