mniej bolesne szczepienie

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez agi » 28 cze 2008, 13:21 mniej bolesne szczepienie

Cześć Dziewczyny :-)
Moja córka ma za kilka dni kolejne szczepienie i słyszałam że jest taka maść, którą można posmarować nóżkę dziecka aby mniej bolało. Niestety nie wiem jak sie ta maść nazywa i czy mozna ja kupić bez recepty.
Jęsli słyszałyście o niej, to bardzo prosze o odpowiedź.

Albo może znacie jakieś inne sposoby na mniej bolesne szczepienie :wink:

pozdrawiam :-)
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 41
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez iwona38 » 28 cze 2008, 19:29 Re: mniej bolesne szczepienie

Agi moj16 tygodniowy syncio bedzi mial 7.07 drugie szczepienie,po pierwszym podalam mu vibrucol przyslany z Polski,maly byl bardziej spokojny.
Ajesli chodzi o masc to slyszalam ze jest ale smaruje sie dzieciom ktore maja robione wklucia przed podawaniem kroplowek.

iwona38
Rozeznany
 
 
Posty: 267
Dołączyła: 28 kwi 2008, 10:53
Lokalizacja: Krakow/Pensnett
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez alkad » 29 cze 2008, 10:38 maść

W Polsce jest na rynku maść - EMLA, ale raczej nie polecam, ze względu na plasterek, który się przykleja, aby maść lepiej się wchłaniała. Przed szczepieniem, zanim go odklejasz, dzieciątko już zaczyna :cry:

alkad
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączyła: 5 cze 2007, 18:26
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agi » 29 cze 2008, 10:49 Re: mniej bolesne szczepienie

alkad napisał(a):W Polsce jest na rynku maść - EMLA

To chyba o tej maści właśnie słyszałam. Ciekawe czy tutaj też można ją kupić? Sprawdze w aptece.
Dzięki za odpowiedzi :-)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 41
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET