szukam kolegow dla mojego 6-letniego synka!!!!

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez monia0405 » 21 sty 2010, 15:11 szukam kolegow dla mojego 6-letniego synka!!!!

hej jak wszystkie mamy szukaja kolezanek i rozrywek dla swoich pociech to i ja tez sie dolacze;-)) moj synek ma 6,5 lat mieszkamy na West Bromie obok tego duzego parku....w sumie caly tydzien siedzimy sami w domu <oczywiscie jak maly przyjdzie ze szkoly>bo moj chlopak caly dzien jest w pracy ,maly sie nudzi ,a mi tez przydalaby sie babska rozmowa przy kawce ;-)) pzdr

monia0405
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 42
Dołączyła: 3 sie 2008, 15:56
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 23 sty 2010, 19:30 Re: szukam kolegow dla mojego 6-letniego synka!!!!

to już się męczące robi, codziennie albo ogłoszenia mamusiek albo dziciaków i to jest dobre a jak ogłosi się samotny facet to już wielka tragedia i jadą po nim... żałosne...

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez agg » 23 sty 2010, 22:20 Re: szukam kolegow dla mojego 6-letniego synka!!!!

to już się męczące robi, codziennie albo ogłoszenia mamusiek albo dziciaków i to jest dobre a jak ogłosi się samotny facet to już wielka tragedia i jadą po nim... żałosne...

chlopie, jak Ciebie to meczy to NIE CZYTAJ :!:
po co tu wogole zagladasz jesli to takie zalosne :?: :roll:
taki troche ciekawski jestes co tu Mamuski wypisuje, a Ciebie to nie dotyczy... :twisted:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 23 sty 2010, 22:38 Re: szukam kolegow dla mojego 6-letniego synka!!!!

czytam tematy, które mi się wyświetlają jako nieczytane, nie sprawdzam w jakim są dziale, a tu codziennie jakieś mamuśki, skoro tak, to dlaczego wy się wtrącacie jak nagle napisze jakiś facet, że kogoś szuka? odpowiesz mi na to pytanie? sadze, że nie.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez agg » 24 sty 2010, 12:02 Re: szukam kolegow dla mojego 6-letniego synka!!!!

odpowiesz mi na to pytanie? sadze, że nie.

ODPOWIEM :grin:
ja sie nigdy nie wtracalam do facetow wiec nie napisze, dlaczego inni tak robia. mysle, ze rozniaca polega na tym, ze kobiety-mamy szukaja innych kobiet-mam, kolezanek na kawe i spacer. nie sa to ogloszenia "towarzyskie" (damsko-meskie, sponsorowane czy tez nie lub jak kto woli matrymonialne).
nie czytam wszystkich watkow na tym forum, ale o ile mnie pamiec nie myli to nie bylo ogloszenia, ze facet szuka kolegi na spacer, kawe :-P
takze draco nie irytuj sie tylko wrzuc na luz i nie czytaj wszystkiego jak leci :-D
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 24 sty 2010, 12:28 Re: szukam kolegow dla mojego 6-letniego synka!!!!

agg napisał(a):nie czytam wszystkich watkow na tym forum, ale o ile mnie pamiec nie myli to nie bylo ogloszenia, ze facet szuka kolegi na spacer, kawe


no właśnie o to chodzi, że ja tu poznałem świetnego kolege z którym czasem wypije piwko i sobie pogadam, jednak obyło się bez publicznego nagłaśniania i pisania codziennie takich samych nowych tematów. nie mam nic przeciwko i piszcie co chcecie, ale nawet jak jakiś facet szuka kobiety za kase, to co wam do tego? dla ścisłości nie mówie tu o sobie bo sam ani razu nie dałem takiego ogłoszenia.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 24 sty 2010, 13:41 Re: szukam kolegow dla mojego 6-letniego synka!!!!

tDraco, kobiety za kase?? to jest dla meni dupa wolowa a nie facet po prostu -jak nie umie sobie znalezc normalnej dziewczyny . no sory takie ogloszenia moga tylko hmmm p0owodowac litosc.... a ty wchodzisz do dzialu o pienie brzmiace nazwie: SWIAT KOBIET,, wiec nie czepiaj sie ze sa tu tematy dotyczace dzieci czy matek...marna prowokacja:D
i skoro cie to nudzi tak mocno to sam mosisz byc nudny i znudzony ze to czytasz wogole:DD
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez monia0405 » 25 sty 2010, 14:33 Re: szukam kolegow dla mojego 6-letniego synka!!!!

hej , wypowiedzi DRACO pozostawie bez komentarza.....chcialabym tylko podziekowac AGG i BOGINI 8 za swoje wypowiedzi do ktorych ,jesli moge, to sie dolacze;-)) pozdrawiam

monia0405
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 42
Dołączyła: 3 sie 2008, 15:56
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET