URODA :)))

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Luiza » 6 sie 2008, 12:33 Re: URODA :)))

Znam kogos kto sprzedaje AVON ale w Edgbaston. Mimo to moge sie dowiedziec o szczegoly. A czy wiedzialas ze fabryka Avon znajduje sie w Garwolinie, na Mazowszu :mrgreen: (taka ciekawostka)
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 6 sie 2008, 12:59 Re: URODA :)))

dzieki luiza , o tej fabryce nie wiedziałam ale teraz juz wiem dlaczego w Polsce te kosmetyki sa gorszej jakosci ;)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Ola78 » 6 sie 2008, 14:33 Re: URODA :)))

Hej, dziewczyny. Mam krotkie pytanko: czy wiecie gdzie w Bham mozna zrobic depilacje pasta cukrowa i ile ta (nie)przyjemnosc moze kosztowac?

Ola78
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 31 maja 2008, 20:42
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 6 sie 2008, 15:12 Re: URODA :)))

Kosmetyk Avon sa produkowane tylko w Polsce. I nie roznia sie jakoscia bo sa to dokladnie te same produkty.

[ Dodano: Czw Maj 28, 2009 16:16 ]
Mam pytanko. Czy ktoras z wasz usuwala sobie wloski laserem? Mam juz serdecznie dosyc golenia, depilowania, woskowania i innych masochistycznych zabiegow. Pomyslalam ze warto by bylo pozegnac sie z wloskami raz na zawsze. Jednak nie jestem pewna czy efekt jest naprawde taki wspanialy. Wiem ze po pewnym czasie wloski moga sie zaczac odradzac, wolalabym jednak opinie kogos kto, wie jak to wyglada w praktyce nie tylko w teorii.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Poprzednia strona

Powrót do ŚWIAT KOBIET