A moze zrobimy spotkanie Mam z Bobaskami?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez agg » 25 wrz 2008, 21:37 Re: A moze zrobimy spotkanie Mam z Bobaskami?

podajcie dokladny kod albo ulice. mi podroz zajmie w sumie ok godz :roll: w tym z 40 min w autobusie, nie wiem jak mala to zniesie :neutral:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 25 wrz 2008, 21:51 Re: A moze zrobimy spotkanie Mam z Bobaskami?

Hej dziewczyny, ja bym sie z chęcią spotkała z Wami, ale niestety praca :neutral:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ulenka21 » 25 wrz 2008, 22:02 Re: A moze zrobimy spotkanie Mam z Bobaskami?

Na cale szczescie moj facet ma wolny poniedzialek i mnie podwiezie, bo do Kings Norton mam kawalek. A z takim malym szkrabem ciezko po autobusach sie szlajac;o)Nigdy nie bylam w tamtych okolicach, wiec rowniez potrzebuje pelnego adresu.Mam nadzieje, ze moj 4 miesieczny Skarb bedzie grzeczny...a zreszta czym ja sie martwie, w koncu tyle bedzie "przyszywanych" Ciotek, to pobujaja;o)))

ulenka21
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 42
Dołączyła: 18 sie 2007, 15:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 26 wrz 2008, 11:50 Re: A moze zrobimy spotkanie Mam z Bobaskami?

agg napisał(a):mi podroz zajmie w sumie ok godz w tym z 40 min w autobusie, nie wiem jak mala to zniesie

mnie podroz tez troche zajmie czasu i pomysl, ze ja musze podwojnie wyszykowac i podwojnie miec cierpliwosc w autobusie z maluchami. No i jeszcze miec siły, zeby popchnac ten wozek z dwojka juz sporych bobasow. Wiec nie martw sie i Ty dasz rade i Ja!!! ;-) To do zobaczenia w poniedziałek!
Ps. Agi to ten playhouse gdzie byłysmy?
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 26 wrz 2008, 12:58 Re: A moze zrobimy spotkanie Mam z Bobaskami?

no masz racje, zreszta Ty to musisz miec cierpliwosc!!! ja przy mojej jednej wymiekam ;) wlasnie zjada swieczki wiec lece...
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez iwona38 » 26 wrz 2008, 19:50 Re: A moze zrobimy spotkanie Mam z Bobaskami?

Ech szkoda ze sie z wami nie spotkam :sad:

iwona38
Rozeznany
 
 
Posty: 267
Dołączyła: 28 kwi 2008, 10:53
Lokalizacja: Krakow/Pensnett
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agi » 27 wrz 2008, 13:18 Re: A moze zrobimy spotkanie Mam z Bobaskami?

czesc Dziewczyny :-)

Tak wiec ustalone :!:
Spotykamy sie w poniedziałek, o godzinie 13 w 'Tumble Jungle', oto dokładny adres: http://www.tumblejungle.co.uk/findus.html ,można dojechać 11, albo 45 i 47 z centrum, to jest tuż obok głównej ulicy Pershore Rd.

Szkoda że nie wszystkim Mamusiom pasuje, ale ciężko byłoby nam sie zgrać, może następnym razem umówimy sie w weekend.

agg, musisz koniecznie mi wytłumaczyć jak wkleiłaś suwaczek, bo ja juz próbowałam tyle razy i zawsze mi nie wychodziło ;) , a Dominika nie długo roczek skończy, super :!:

pozdrawiam gorąco i do zobaczenia w poniedziałek :-D

[ Dodano: Sob Wrz 27, 2008 14:22 ]
aha, zapomniałam dodać, że wstęp kosztuje: 1.50 za 1 godz, 2.25 za 2 godz.
ulenka21, ma za darmo, bo maluszek jeszcze nie chodzi :wink:
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 41
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ulenka21 » 27 wrz 2008, 19:15 Re: A moze zrobimy spotkanie Mam z Bobaskami?

Zatem fajnie, ze kilka z nas przyjdzie;o)Ja pewnie z moja coreczka i tak dluzej nie bylabym niz godzine, bo bywa strasznie marudna.Chyba Jej zabki beda wychodzic...Postaram sie byc punktualnie:o)

ulenka21
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 42
Dołączyła: 18 sie 2007, 15:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 27 wrz 2008, 19:48 Re: A moze zrobimy spotkanie Mam z Bobaskami?

moja tez nie chodzi :mrgreen: niech ktoras wysle mi swoj nr na priv, w razie jak bym miala sie spoznic albo nie trafic :roll: bedzie ktoras z Was jechala 11?

agi chyba z godzine wklejalam suwaczek, az mnie krew zalewala jak nie wychodzilo, ale sie uparlam :mad: no i hurrra! pod gotowym suwaczkiem mialam kilka linkow i probowalam na wszystkie sposoby :wink:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ulenka21 » 28 wrz 2008, 12:53 Re: A moze zrobimy spotkanie Mam z Bobaskami?

Ufff, a myslalam, ze tylko moja Pociecha bedzie niechodzaca;o)Tak mysle, ze dobrze byloby, (o ile bedzie ladna pogoda) zebysmy spotkaly sie przed wejsciem do Playhousu, bo inaczej chyba bedzie sie trudno odnalezc, chociaz nie wiem, nigdy nie bylam w tym miejscu.Agg, jaki nie masz jeszcze od nikogo nr telefonu, to stuknij do mnie na gg:4044832:o)
Ula

ulenka21
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 42
Dołączyła: 18 sie 2007, 15:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agi » 28 wrz 2008, 13:25 Re: A moze zrobimy spotkanie Mam z Bobaskami?

moja zaczęła dopiero 2 tygodnie temu sama chodzić, jak skończyła 14 miesięcy :wink: , ale i tak płaciłam wcześniej. raz przyjechałam samochodem, bez wózka, Majka nie miała nawet bucików, powiedziałam że jeszcze nie chodzi i weszłam za darmo, więc różnie to jest.

Dziewczyny pamietajcie o skarpetkach, bo nie można biegać na bosaka.

mamuska twins, babulki i martucha też będą, wiec bedzie wesoło :!: :wink:

to umawiamy sie przed wejsciem do playhouse, o 13.
jakby co, to podaje mój numer: 07724881120

do zobaczenia :-D
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 41
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ulenka21 » 28 wrz 2008, 15:52 Re: A moze zrobimy spotkanie Mam z Bobaskami?

Agi to tam sie chodzi bez butow?No i nie wiem czy brac wozek czy nie, bo bede samochodem...

ulenka21
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 42
Dołączyła: 18 sie 2007, 15:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 28 wrz 2008, 17:02 Re: A moze zrobimy spotkanie Mam z Bobaskami?

Tak tam chodzi sie bez butow, ale w skarpetkach! Jak bedziesz samochodem to nie musisz brac wózka. Chyba ze jeszcze pozniej cos bedziemy planowac :razz:
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 28 wrz 2008, 18:02 Re: A moze zrobimy spotkanie Mam z Bobaskami?

Wezcie wozki, bo jeszcze po tych atrakcjach kawy nam sie zachce i co wtedy :?: :grin:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez babulki » 28 wrz 2008, 19:38 Re: A moze zrobimy spotkanie Mam z Bobaskami?

hej super ze spotkanie dograne hehe
ulenka ty nie narzekaj na podroz autobusem
z takim maluchem jak twoja to sama przyjemnosc
zobaczysz co bedzie jak zacznie raczkowac < chodzic szalec
wtedy dopiero ciezko dziecku usiedziec w busie hehe
no ale skoro twoja kruszynka troszke marudna to tez mogloby byc niewesolo
mam nadzieje ze jutro pozwoli mamusi sie wyluzowac hehe
ja bym wozek na twoim miejscu wziela
bo taka malota to moze wnim polezec< pospac>> hmm ale jak uwazasz

agg kawke pijemy na miejscu wiec spokona glowa
zapewniam was ze napewno spedzimy tam wiecej niz godzine
nam zwykle dwie godz uciekaja jak szalone hehe

a tymbardziej teraz kiedy bedzie nas wiecej hihi

skarpetki wezcie koniecznie

aaaa ten p:layhouse jest dosc kameralny wiec napewno nie byloby problemu z odnalezieniem
zapewniam kazda hihi

zatem do jutra mamuski hihi

p?s moze zabiore ze soba swoja ciezarowke asie (ulenka ty pewnie ja kojarzysz z gg hihi)
ktora tez pisze na naszym forum

buziaki papa
LELEK NASZE MALENKIE WIELKIE SZCZESCIE!!!
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Wiek: 44
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron