Dobry Makijaż

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez vanilia » 9 lut 2009, 20:47 Re: Dobry Makijaż

wa_ria_tka napisał(a):Super! To moze teraz polecicie jeszcze jakis fajny tusz, kjtory nie zosawia grudek, latwo sie zmywa i bardziej pogrubia, niz wydluza rzesy???

A znasz moze numer do tej kosmetycki (moze e-mail)????


Ja uzywam tuszu Loreal Collagen. Dam Ci dobra rade za kazdym razem przed tuszowaniem rzes lekko wytrzyj szczoteczke chusteczka higieniczna albo nawet w papier kuchenny wtedy nie zostana Ci grudki. A zmywa sie najlepiej np ja uzywam jedwabiste mleczko Lirene w postaci plynu do mycia twarzy i zaden make up mu sie nie oprze :). Fakt ze tylko w PL go dostaniesz ale warto, ja zawsze robie zapasy i tak 4 na rok mi starcza. Pozdrawiam
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ania21tk » 12 lut 2009, 09:10 Re: Dobry Makijaż

xvioletx, wiesz co ja tez mialam problem ze znalezieniem,udalam sie nawet do niejednej apteki tutaj w Birmingham, bo ten moj kosmetyk jest produkcji francuskiej,a oni takich nie maja.Wiec pozostal tylko internet.

[ Dodano: Czw Lut 12, 2009 09:13 ]
Ja uzywam L'Oreal telescopic i jest rewelacyjny,latwo sie zmywa i nie uczula.Oczy nie swedza.Kolor tez sie zgadza z opisem.Zadnych minusow---------no moze jeden,musialam nauczyc sie malowac ta dziwna szczoteczka :-D

ania21tk
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 22 sty 2009, 11:12
Reputacja: -5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoki » 12 lut 2009, 12:40 Re: Dobry Makijaż

ania21tk, La Roche Posay maja w Boots :) w centrum. Kupuje dla siebie :)

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ania21tk » 12 lut 2009, 13:07 Re: Dobry Makijaż

Moze sprowadzili bo jak szukalam wtedy to nie mieli....pozdro

ania21tk
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 22 sty 2009, 11:12
Reputacja: -5
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET