URODA :)))

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Anek » 21 mar 2007, 20:10 Re: URODA :)))

Nie bede gorsza ja z mojego tez jestem dumna. :wink: Jest pracowity i bardzo ambitny. Poza tym wyrecza mnie prawie we wszystkim w domu. Rowniez bardzo go kocham mimo ze mu tego czesto nie mowie i uwazam ze nie zamienila bym go na innego :roza: :roza: :roza:

Co do kobiet ktore sie boja facetow (przyznam sie ze nie rozumiem tego i nie mam zamiaru zrozumiec) :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 21 mar 2007, 20:50 Re: URODA :)))

Pewnie Anek masz rację, swoich kochanych mężczyzn trzeba chwalić... a jak jest super kochający to tym bardziej...trzeba pielęgnować to co się ma.

Pracowałam w policji jako psycholog ponad rok, jak była interwencja w domu, w którym dochodziło do przemocy, to za moich czasów, jedna kobieta odeszła, a miałam 76 takich przypadków. Wszystkie broniły swoich mężów tyranów, nawet wtedy jak im farba z nosa ciekła, a na oczy nic nie widziały. 48h na dołku nic nie dało. Niestety kobiety się boją podjąć walkę, tylko trzeba im uświadomić, iż będąc w takim toksycznym związku ona walczy o życie każdego dnia, a gdzie miejsce dla dzieci. Temat rzeka. Takie są realia, takim kobietą potrzebna jest pomoc i zrozumienie... terapia, szkoda, że państwo nie pokrywa kosztów takowych, a w poradniach czeka się średnio ok 7 mieś na miejsce... Dużo przed tym jak dostałam tą prace, to pisałam magisterkę z tego tematu.

Ale zaraz, zaraz. to jest forum o URODZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Koniec tematu, trzeba stworzyć osobny.
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 15 kwi 2007, 15:16 Re: URODA :)))

firma olay

hydro-żel aktywnie nawilżający

bardzo fajny - nie krem -
więc nie ma maski

a twarz cudownie nawilżona
i zaraz można coś robic na twarzy ;)

tak jakby się jej nie smarowało

a jednak czuc, że skóra nawilżona
Załączniki
krem.jpg
krem.jpg (18.51 KiB) Przeglądane 16595 razy

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 2 wrz 2007, 18:01 Re: URODA :)))

Temat cos podupadl. moze warto odswiezyc :smile: Uzywala ktoras z was kosmetykow N7? Co o nich sadzicie?
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Dolores » 22 wrz 2007, 20:41 Re: URODA :)))

A ja używam kosmetyków z Avonu i jestem z nich bardzo zadowolona , jeżeli nie próbowałyście to zróbcie to , a może ktoś jest zainteresowany kupnem, to dajcie znać.

Dolores
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 21 wrz 2007, 20:15
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez aggi » 22 wrz 2007, 21:28 Re: URODA :)))

witam kobietki,jesli chodzi o kosmetyki to ja uwielbiam wszystko co avonu,potrzebuje jakis dobrych maseczek bo mam sucha skóre,mozecie mi cos poradzic,cos dobrego?a tagze jakis dobry szmpon i odzywke od jakiegos czasu mi wlosy wypadaja,chyba dlatego ze ostatnio farbowalam.

aggi
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 19 wrz 2007, 20:31
Lokalizacja: STRATFORD-UPON-AVON
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 23 wrz 2007, 07:29 Re: URODA :)))

hey aggi - wyszla jakas seria szamponow i odzywek dave do wypadajacych wlosow.. mozesz sobie sprawdzic czy dziala na "twoich" wlosach... :wink: pozdrawiam
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 23 wrz 2007, 10:10 Re: URODA :)))

mi makabrycznie wypadaja wlosy od jakis 4 lat czy po tym jak urodzilam swoja coreczke. uzywam na pierwsze mycie szamponu z rzepy (oczywiscie z polski) a na drugie juz innego na przetluszczajace sie wlosy bo takie wlasnie mam i musze powiedziec ze ta kombinacja calkiem jest niezla.
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 41
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dolores » 23 wrz 2007, 17:38 Re: URODA :)))

Cześć aggi
Jeśli interesują Cię kosmetyki z avonu to dobrze wybrałaś ,tylko zanim kupisz sobie cokolwiek np.maseczkę powinnaś sprawdzić jaką masz naprawde cere bo nie sztuka coś kupić a póżniej być z tego niezadowolonym .
Nie wiem kto Ci powiedział że masz suchą skórę, chyba że wcześniej robiłaś sobie jakieś testy,wrazie czego służe radą ,a po za tym jak byś chciała coś kupić zawsze mogę podżucić Ci katalog i nie proponuję kupowania kosmetyków na bazarku koło Burlinga , bo są przeterminowane , tylko wiele osób tego nie sprawdza tylko kupuje bo są po troche niższych cenach , choć nie zawsze. Pozdrawiam.

Dolores
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 21 wrz 2007, 20:15
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kate83 » 27 wrz 2007, 21:51 Re: URODA :)))

Cześć Dolores
Mnie też interesują kosmetyki z Avonu, tylko nie mam u kogo zamówić , jeśli jesteś konsultantką to bardzo Cię proszę o kontakt ze mną, bo chciałabym coś zamówić.
Pozdrawiam.

kate83
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 41
Dołączyła: 26 wrz 2007, 17:04
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 27 wrz 2007, 23:30 Re: URODA :)))

hej
Ja mam kolezanke,ktora sie zajmuje Avonem,wczoraj mi przyniosla katalog.Moge ci namiary podac jak chcesz:)
Pozdrawiam
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dolores » 28 wrz 2007, 08:51 Re: URODA :)))

Cześć Kate.
Jestem konsultantką Avonu i jeżeli chcesz to mogę Ci podrzucić katalog , jest dużo fajnych rzeczy i promocji , więc na pewno coś wybierzesz , a po za tym mam kosmetyki dostępne w katalogu po niższych cenach .
Za tem jak coś chcesz to daj znać . Pozdrawiam Dolores.

Dolores
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 21 wrz 2007, 20:15
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agi » 29 wrz 2007, 09:36 Re: URODA :)))

Cześć Dziewczyny :!:

Jak radzicie lub radziłyście sobie z rozstępami :?: (jeśli je wogóle macie :wink: )

Np. takie po ciąży.
Ja naszczęście na brzuchu nie mam, bo smarowałam brzuch w czasie ciąży, ale za to pojawiły sie na udach :sad:

Czy znacie może jakieś dobre kremy na to :?:

pozdrawiam :-)
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 41
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 29 wrz 2007, 22:49 Re: URODA :)))

Agi, mysle, ze zaden kosmetyk nie "naprawi" tego w 100%. Mi mimo iz sie regularnie peelingowalam i smarowalam cala ciaze, pojawily sie na brzuchu. Pogodzilam sie z mysla, ze bede musiala je usunac u kosmetyczki. Tak wiec jak pojade na Swieta do Polski zabieram sie za to. Kremy moga je zminimalizowac i wybielic, ale ich nie usuna :cry:
ps. A ja ciagle w dwupaku 41 tc. :roll:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Xara » 30 wrz 2007, 10:33 Re: URODA :)))

Agi akurat w tym temacie jestem troche rozeznana.
Ja tez stosowalam roznne kremy na to nawet i takie drogie na przemian ze zwyczajna olivka i nic mi nie pomoglo mam te rozstepiska i jedyne co to lasery je zlikwiduja jeden taki laser kosztuje 200zl.
Podobno na west bromich jest salon gdzie likwiduja rozstepy ale nie wydaje mi sie zeby to cos dawalo bo z tego co wiem to raczej chirurg kosmetyczny moze to usunac lecz nie zaszkodzi tam podejsc i popytac czym usuowaja.
Jesli to mikrodermabrazja to raczej nic nie da zluszczy naskorek ale nadal one beda.Niektore kremy moga je troszke zmniejszyc polecam ci krem Galenic Elancyl ale duzo nie da wiec jesli chcesz ich sie naprawde pozbyc zainwestuj w laser ja na taki sie wybieram ale nie tutaj w uk bo pytalam i nie znalazlam.

[ Dodano: Nie Wrz 30, 2007 11:37 ]
Dziewczyny czy mozecie polecic mi jakiegos dobrego fryzjera :?:
bo juz bylam w tylu salonach ze szok i jedni maja full zapelnione a o drugich slysze zla opinie.

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ŚWIAT KOBIET