Makijaz pernamentny brwi

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 26 lis 2012, 23:18 Re: Makijaz pernamentny brwi

bogini8, tylko ta druga nazwe przekrecila hehe :lol:
swoja droga dziwne, by ktos sie rejestrowal tylko zeby napisac ten jeden post ...moze tam jakas promocja teraz jest? :D
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez WESOLACZARNULKA » 23 sty 2015, 13:56 Re: Makijaz pernamentny brwi

ponawiam watek szukam bardzo dobrego salonu do zrobienia brwi czy ktos moglby polecic jakis w Bham??

WESOLACZARNULKA
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączyła: 20 cze 2011, 17:39
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 25 sty 2015, 00:03 Re: Makijaz pernamentny brwi

WESOLACZARNULKA, Dori Diamond w Wednesbury ma salon. Robiłam u niej kreski nad okiem ponad 2 lata temu i pigment dalej się trzyma, a kreski są równe. Na priv wyśle Ci jej nr tel
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez gibka_gazela » 15 mar 2015, 16:22 Re: Makijaz pernamentny brwi

Ja już mam makijaż pernamentny z teraz myśle o ustach. Pełny makijaż po przebudzeniu, co myślicie? :)

gibka_gazela
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 15 mar 2015, 16:01
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olechandra » 1 maja 2015, 12:57 Re: Makijaz pernamentny brwi

Makijaż permanentny polega na wstrzykiwaniu barwnika - jest to bolesne (dlatego wykonuje się ten zabieg w znieczuleniu) i potem przez jakiś czas utrzymuje się na twarzy opuchlizna. O ile brwi mogłabym poświęcić, to jednak z ustami i oczami wolałabym w ten sposób nie kombinować.
Avatar użytkownika
olechandra
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 29
Dołączyła: 1 maja 2015, 11:57
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 2
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET