Depilacja laserowa

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Kat198 » 4 kwi 2012, 06:42 Depilacja laserowa

Witam wszystkie panie:) Tak jak w tylule czy wiecie gdzie mozna zrobic depilacje laserowa? Czy mialyscie z tym jakies doswiadczenie? Dzieki za odpowiedzi.

Kat198
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 2 sie 2010, 10:11
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 4 kwi 2012, 07:56 Re: Depilacja laserowa

Widziałem niegdyś w TV laserowe depilatory do domowego użytku. Bardzo mnie to zaciekawiło, na ile skutecznie taka zabawka działa.
Można na necie tego trochę znaleźć, np. tutaj.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez emilucha » 6 kwi 2012, 00:40 Re: Depilacja laserowa

hej
ja mialam robiona i raczej strata kasy ...przynajmniej w moim przypadku ... mialam 4 zabiegi kosztowalo to troche grosza a rezultaty znikome... sprobuj wosk duzo bardziej bolaca metoda ale po 4 razach bedziesz juz widziala roznice (wlosy beda ciensze itp) a co do domowych laserowych urzadzeniach to tez troche o nich czytalam i jak zawsze opinie sa zroznicowane ale ktos ( nei pamietam dokladnie gdzie to przeczytalam ) powiedzial ze wlosow nie da sie na stale usunac i jak przestaniesz uzywac to zaczna odrastac... i podobno ten domowy sposob bardzo czasochlonny jest ... ja juz wybralam ... dobra kosmetyczka ... 2 paracetamoly i po wlosach ;)

Dodano: -- 6 kwi 2012, o 00:41 --

hej
ja mialam robiona i raczej strata kasy ...przynajmniej w moim przypadku ... mialam 4 zabiegi kosztowalo to troche grosza a rezultaty znikome... sprobuj wosk duzo bardziej bolaca metoda ale po 4 razach bedziesz juz widziala roznice (wlosy beda ciensze itp) a co do domowych laserowych urzadzeniach to tez troche o nich czytalam i jak zawsze opinie sa zroznicowane ale ktos ( nei pamietam dokladnie gdzie to przeczytalam ) powiedzial ze wlosow nie da sie na stale usunac i jak przestaniesz uzywac to zaczna odrastac... i podobno ten domowy sposob bardzo czasochlonny jest ... ja juz wybralam ... dobra kosmetyczka ... 2 paracetamoly i po wloskach ;)

emilucha
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 40
Dołączyła: 13 wrz 2010, 22:34
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kat198 » 12 kwi 2012, 21:52 Re: Depilacja laserowa

emilucha,
dzieki za odpowiedz:), a jak ogolnie rezultaty po wosku i jesli mozesz to napisz jak czesto powtarzasz zabieg u kosmetyczki.

Kat198
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 2 sie 2010, 10:11
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emilucha » 12 kwi 2012, 22:29 Re: Depilacja laserowa

spoko :)
po zabiegu zaczerwienienie jest pewnei do okolo 12-18 h wiec lepiej sie nie upubliczniac ...;) i bol tez jest ... ale to zalezy duzo od kosmetyczki i jej metody ... ja w polsce mialam taka ze "prawie" wogole nie bolalo a tutaj jeszcze niestety takiej nie znalazlam....

a co do rezultatow to jak pominniesz te pierwsze 12 h to skora naprawde jest fajna po wosku ...jest gladziutka jak po goleniu i tak jakby nawilzona ... duzo lepiej wyglada niz po depilatorze ...

ja musze tak co 3 tyg chodzic mozna to przeciagnac ale wiadomo jak to jest no i najwazniejsze zeby wloski tez nie byly za dlugie jak sie juz zdecydujesz bo bedzie bardziej bolalo ... i zwroc uwage na to jak kosmetyczka przeprowadza zabieg bo tak jak wspomnialam to od neij duzo zalezy .... poczytaj na necie jak powinien zabieg depilacji wygladac ... bo niesterty duzo niekompetentych jest a my placimy bolem .
pozdrawiam

emilucha
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 40
Dołączyła: 13 wrz 2010, 22:34
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 13 kwi 2012, 09:20 Re: Depilacja laserowa

emilucha napisał(a):dobra kosmetyczka ... 2 paracetamoly i po wloskach ;)


no widzisz na paracetamol to nigdy nie wpadlam :)

ja mam wyjebisty depilator i tylko tego uzywam juz od lat- tzn depilator zmieniam bo sie wyrabia

i teraz pytanie:
czym wosk sie rozni od depilatora? tzn chodzi mmi o efekt :)

Dodano: -- 13 kwi 2012, o 08:22 --

emilucha napisał(a):a co do rezultatow to jak pominniesz te pierwsze 12 h to skora naprawde jest fajna po wosku ...jest gladziutka jak po goleniu i tak jakby nawilzona ... duzo lepiej wyglada niz po depilatorze ...


o widzisz nie doczytalam kolejnego posta- a mozesz polecic mi swoja kosmetyczke? na priva najlepiej
dziekuje :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez emilucha » 13 kwi 2012, 21:07 Re: Depilacja laserowa

no ja tez przez dluzszy czas uzywalam depilatora ale po wosku dluzej wlosy nei wyrastaja no i tak jak napisalam skora wyglada faniej.... :)

co do kosmetyczki to ja mieszkam w wolverhampton wiec pewnie troche przy daleko bys miala - jak nie to daj znac to dam Ci namiary ( bo dziewczynina bierze naprawde niewiele -30 za wszystko- brwi, wasiki, paszki, ramiona i przedramiona no i od pasa w dol ) no i naprawde jest dokladna) ... za ok 2 tyg bede sie przeprowadzac do bham i wtedy rozpoznanie rynku bede przeprowadzac ...

jeszcze chcialm dodac ze jakby ktos jednak sie zdecydowaly na laserowe usuwanie wlosow to na stronie groupon sa zawsze oferty dosyc tanio... no i ja stamtad zamierzam znalezc dobra kosmetyczke do depilacji tez....

pzdr

emilucha
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 40
Dołączyła: 13 wrz 2010, 22:34
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET