Opinie o szpitalach w Sandwell

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Aga83 » 23 lip 2012, 18:51 Opinie o szpitalach w Sandwell

Czesc Dziewczyny.
Jestem w 8 tygodniu ciazy i moj GP kazal wybrac mi szpital w ktorym bede chciala rodzic.Mieszkam w West Bromwich i mam do wyboru miedzy innymi Manor Hospital w Walsall,Dudley Hospital,Wolverhampton oraz City hospital.
Czy mozecie podzielic sie swoimi doswiadczeniami i opiniami na temat porodu w ktoryms z tych szpitali???
z gory dziekuje:)

Aga83
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 23 lip 2012, 18:41
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez iwona38 » 23 lip 2012, 20:25 Re: Opinie o szpitalach w Sandwell

Hej!Ja rodzilam 2-ke moich synow w Dudley w Russell hall hospital starszy synus rodzony przez cc opieka super p cc nie czulam sie za dobrze polozne wziely malego i moglam w nocy troche pospac,mlodszy synus porod szybki i sprawny cudowna polozna porod poprowadzony bardzo fachowo (55min),opieka po tez bardzo dobra,szpiatal posiada dobrze wyszkilone polozne maja tez doskonala opieke neonantalogiczna wszystko jest na miejscu.Jak masz wiecej pytan pisz na prw.

iwona38
Rozeznany
 
 
Posty: 267
Dołączyła: 28 kwi 2008, 10:53
Lokalizacja: Krakow/Pensnett
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mkw » 24 lip 2012, 16:40 Re: Opinie o szpitalach w Sandwell

siostra moja rodzila dwa lata temu w City Hospital:(Ogolnie masakra kazde badanie scan itp trzeba bylo sie samemu upominac balagan strasznym maja.Polozna w przychodni miala z Womens Hospital edgbaston wiec kazda wizyta opierala sie na dzwonieni i umawianiu na badania itp bo City nie raczyl wyslac listu z terminem itp. Dluga historia. Mam porownanie bo sama jestem w ciazy i moj szpital to Womens Hospital plus problemy zdrowotne. Widziec chca mnie co dwa tyg kontrolowac ,robia badania, listy zawsze na czas. Ty masz inne do wyboru akurat ale City moja opinia bym nie polecala. O pozostalych niewiele wiem.

Pozdrawiam

mkw
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 43
Dołączyła: 6 maja 2011, 11:49
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Przemko » 24 lip 2012, 20:41 Re: Opinie o szpitalach w Sandwell

Ja rodziłam dwójkę dzieci w City Hospital i nie prawda jest jakoby opieka była do bani wręcz odwrotnie miałam bardzo trudny poród i komplikacje i opieka była pierwsza . Bałaganu nie zauwazyłam - listy, badania krwi i wszelkie inne - w terminie, na czas bez żadnego upominania. Szczerze polecam ten szpital . Mam natomiast złe doswiadczenia z Walsall Manor hospital. Prawda jest taka, że szpital moze być najlepszy a wszystko zalezy na jakiego lekarza lub położną się trafi.

Przemko
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 2 gru 2009, 14:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mkw » 25 lip 2012, 07:41 Re: Opinie o szpitalach w Sandwell

ile ludzi tyle opini my mielismy zle doswiadczenia i kolezanka pytala o opinie wiec prosze wyrazilam opinie.Slyszalam od innych kobiet ze rowniez byly w miare zadowolone takze zalezy pewnie na kogo trafi sie.

mkw
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 43
Dołączyła: 6 maja 2011, 11:49
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez majunia2121 » 25 lip 2012, 09:29 Re: Opinie o szpitalach w Sandwell

ja rodzilam w walsall manor hospital i polozne sa swietne ...
opieka podczas porodu super polozna siedzi z toba caly czas i nigdzie nie wychodzi ..
po porodzie przychodzily co 15-20 minut zeby sie spytac co i jak a jak by trzeba bylo to naawet jak nie bedziesz miala sily to ci przebiora dziecko czy dadza butelke czy przystawia ci dziecko do piersi... ja bym polecala walsall manor :D:D

majunia2121
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 31 sty 2012, 13:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Aga83 » 25 lip 2012, 18:27 Re: Opinie o szpitalach w Sandwell

Dziekuje dziewczyny za rady:)Szczerze mowiac to chyba zdecyduje sie na Manor w Walsall bo po pierwsze jest najblizej a po drugie chyba ma najlepsze opinie z tych wszystkich.
Powiedzcie mi tylko jak wyglada sytuacja z lekarzami przy porodzie bo slyszalam ze w niektorych szpitalach nie ma ich nawet na dyzurze?!:(

Aga83
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 23 lip 2012, 18:41
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamix1234 » 25 lip 2012, 22:45 Re: Opinie o szpitalach w Sandwell

A sandwell general hospital???to chyba tam masz najblizej?ja tam rodzilam i polecam :grin:

kamix1234
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączyła: 16 sie 2009, 21:48
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez majunia2121 » 26 lip 2012, 06:14 Re: Opinie o szpitalach w Sandwell

na west bromie nie ma juz porodowki ...
w manor w walsall masz polozne masz glowna polozna i masz tez lekarzy 2 czy 3

majunia2121
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 31 sty 2012, 13:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 26 lip 2012, 09:26 Re: Opinie o szpitalach w Sandwell

Każda ma inne doświadczenie inny poród i tak jak wyżej napisane to już tylko zależy na kogo się trafi , ja również rodziłam 2kę dzieci w Sandwell i polecałam go, a okazało sie że były tam takie zaniedbania i wypłacili milionowe odszkodowanie za pozbawienie człowieka samodzielności aż musieli zamknąć odział...
Myślę że najlepiej przygotować się samemu na poród , ćwiczyć od razu "mięśnie kegla" uczyć się jakiś technik relaksacyjnych , oddychania, partner niech ćwiczy już masaż krzyża ,przygotowuje dłoń do lekkiego przestawu kości itd. Przy końcówce najlepiej dużo chodzić , wbić się do jakiegoś wierzowca i przejść kilka krotnie po schodach z parteru na 15 piętro i spowrotem itd. Pouprawiać seksu na zapas bo potem 6tyg połogu i nie lecieć z pierwszym skurczem i bólem do szpitala, bo to często bywa zgubne , bez rozwarcia regularnych skurczy, pozbywają się nas ,a my czujemy się jakby nikt się nami nie chciał opiekować .
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 30 lip 2012, 15:33 Re: Opinie o szpitalach w Sandwell

A może urodzić w domu....:-) zgodnie z powiedzeniem ze wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 42
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Aga83 » 30 lip 2012, 21:33 Re: Opinie o szpitalach w Sandwell

Decyzja zapadla-Manor Hospital w Walsall.
powiedzcie mi tylko jak dlugo sie czeka az szpital wysle zawiadomienie o wizycie(usg)?z tego co sie orientuje to powinna taka wizyta przypadac ok 12 tygodnia?!

Aga83
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 23 lip 2012, 18:41
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Marysienka82 » 31 lip 2012, 16:10 Re: Opinie o szpitalach w Sandwell

Hej Aga83!!
Widzę,że wiek naszych ciąż jest podobny :) Tylko,że ja już byłam w szpitalu, na pogotowiu - krwawiłam - nawet jeszcze do gp nie zdążyłam iść, i teraz już sama nie wiem gdzie będę chodziła na badania. teraz mam usg na West Bromie, zobaczę co mi tam powiedzą. Ale słyszałam,że tu dopiero w 12 tyg. robią pierwszy skan.

Marysienka82
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 1 wrz 2011, 17:36
Reputacja: -3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Aga83 » 31 lip 2012, 18:47 Re: Opinie o szpitalach w Sandwell

Hej Marysienka82:)
ja juz mialam scan ale w polsce bo akurat bylismy na urlopie i poszlam bo nie moglam sie doczekac:)widac bylo tylko mala fasolke ale lekarz powiedzial ze wszystko jest ok i ze serduszko juz bije:)
mam nadzieje ze u ciebie tez bedzie podobnie...a jak bylas na pogotowiu to zrobili ci usg czy odeslali do domu i kazali czekac(bo slyszalam ze to ich ulubiona metoda)?

Aga83
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 23 lip 2012, 18:41
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET