Diety

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Anek » 22 mar 2007, 10:55 Diety

Skoro są ćwiczenia to może jeszcze jakieś dietki, albo przynajmniej co staracie się ograniczyć żeby nie przytyć. Przyznam się ze ja nie tyle ze stosuje diety ale zawsze od pierwszego dnia (prawie każdego :mrgreen: ) miesiąca biorę się za ograniczanie żarcia. Sporządzam sobie plan i nawet przez kilka pierwszych dni skutkuje. Potem zaczyna się w pracy na przerwie cyt. " ...miałam ciężki dzień a... należy mi się batonik..." tym sposobem już po dietce. Brakuje mi samozaparcia. Może znajdzie się tu jakąś istota która ma z tym problem :wink: Zrobimy sobie taki systematyczny monitoring tego czy zgrzeszyłam (zgrzeszylem) dzisiaj czy nie. :mrgreen:

Uwielbiam slodycze mim ze nie znosze cukru :lol:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 22 mar 2007, 15:18 Re: Diety

Ja to poprostu wyznaję zasadę rybki+ warzywaka+ owoce+ nasiona -tłuszczu -cukrów prostych. Do picia woda mineralna, herbata zielona lub czerwona.
Nie ma dobrej diety dla wszystkich. Dla każdego człowieka z osobna powinno rozpisywać się diete. To wszystko zależy od wielu czynników.
Prosta zasada na schudnięcie, lub utrzymanie wagi dobra dla wszystkich to: 'Chcesz byc chudy, nie jedz tyle' i zastanów się 3 razy zaczym zrobisz sobie pzrerwę na ciacho lub piwo.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 22 mar 2007, 16:06 Re: Diety

Ja to poprostu wyznaję zasadę rybki+ warzywaka+ owoce+ nasiona -tłuszczu -cukrów prostych. Do picia woda mineralna, herbata zielona lub czerwona.



Witam. To tak jak moja rodzina, zestaw ten sam, jemy mięso gotowane, rzadko solimy a jak już to solą morską, nie jemy fast foodów. Nie pijemy napojów gazowanych, wino 3 razy w tyg. Co do diety to się zgadzam, najlepiej żeby ją dobrał dietetyk, tak jak ćwiczenia trener. Unikamy słodyczy, jadamy mało, a często. Sałatki do pracy, batony zbożowe itp. Ostatni posiłek o 18, najpóźniej 19. Do tego ćwiczenie i gotowe. Czujemy się lepiej, mamy więcej energii, kondycja skóry, włosów i paznokci jest znakomita. Syn też się przestawił na nasz tryb, je to samo, pozwalamy mu na słodycze 2x w tygodniu, ćwiczy razem z nami, oczywiście ma inny zestaw by nie obciążać stawów.
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 22 mar 2007, 17:59 Re: Diety

Winuszję i zgadzam sie w 100

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 22 mar 2007, 18:36 Re: Diety

Jeszcze a propos diet: W brew pozorą, 2-3 razy w tygodniu powinno jeść się zupy. Bardzo oczyszczają organizm, jelita i mają dobry wpływ na ciśnienie tętnicze.
No i oczywiście nasiona i otręby. Zamiast pojadania ciastek. Słonecznik, orzechy ziemne itd. Oczywiście w naturalnej postaci. Orzechy są jedynym czymś na Ziemi co ma 90% składu w postaci minerałów, witamin i suplementów, a reszta 10 % to skrobia potrzebna do oczyszczania organizmu.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 22 mar 2007, 21:02 Re: Diety

Insanity napisał(a):Jeszcze a propos diet: W brew pozorą, 2-3 razy w tygodniu powinno jeść się zupy. Bardzo oczyszczają organizm, jelita i mają dobry wpływ na ciśnienie tętnicze.
No i oczywiście nasiona i otręby. Zamiast pojadania ciastek. Słonecznik, orzechy ziemne itd. Oczywiście w naturalnej postaci. Orzechy są jedynym czymś na Ziemi co ma 90% składu w postaci minerałów, witamin i suplementów, a reszta 10 % to skrobia potrzebna do oczyszczania organizmu



Zgadzam się jak nie wiem co.... :wink:
Prawda, prawda....
Zupy też jadamy, ale tylko własnej roboty, nic typu instant.
Puszkom i torebkom mówimy: NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chude mięsko obgotować, warzywka.... i już....może rosołek, pomidorowa, brokułowa...Broń Boże fasolowa i kapuśniak, albo grochowa.... :shock:
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 22 mar 2007, 21:09 Re: Diety

Chyba wiedziemy prym...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 22 mar 2007, 21:27 Re: Diety

Jak o siebie dbać, to jak należy.... żadnej proformy!!!!
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny


Powrót do ŚWIAT KOBIET