Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 13 lut 2013, 11:42 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Ha ha ja sie poddałam, siedzę i jem delicje 2 razy ćwiczyłam i za drugim razem było gorzej niż za pierwszym... Poczekam aż mi dooopa urośnie , wtedy znowu będzie motywacja do ćwiczeń :D
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitka » 13 lut 2013, 11:44 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Hej!
Dorwłam ten zestaw ćwiczeń i powiem Wam, że bardzo mi się podoba :grin:
Jak tylko dojdę bardziej do siebie po ciąży to zaczynam, trzeba wrócić do starej, dobrej sylwetki :D
Pozdrawiam!!!
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez vanilia » 13 lut 2013, 12:13 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

malaroksi, no nie bądź taka i się nie poddawaj :). Ja po każdym miesiącu będę sobie coś kupować tak na zachętę :) i w nagrodę, może Ty też spróbuj. Nie traktuj ćwiczeń jak przymus, zrób to dla siebie :). WIERZE W CIEBIE !!!
Kitka, jak się wypogodzi to czekam na to obiecane bieganie :) jeśli jeszcze pamiętasz :), może tak raz w tygodniu np w soboty? A no i gratulacje Maluszka :).

Mi 16 minie miesiąc jak ćwiczę, zmierzę się i dam znać ile mi ubyło :).

Dziewczyny nie poddawajcie się, naprawdę warto coś zmienić w życiu. Ja zwykle poddawałam się po 2 tygodniach, teraz postanowiłam zrobić to dla siebie i udowodnić samej sobie że POTRAFIĘ. Takimi ćwiczeniami wzmacniamy nie tylko mięśnie, ale i nasz charakter, stajemy się pewniejsze siebie, no a poza tym spojrzenie ukochanego mężczyzny (jak już będą konkretne rezultaty) wydaję mi się, że jest BEZCENNE!!!

Także malaroksi, dupa do góry i bierz się za ćwiczenia, a delicje jedź w nagrodę :). Trzymam za Ciebie kciuki :). Nie daj się lenistwu, zrób mu na przekór i udowodnij sobie, że POTRAFISZ !!!
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karmelek » 13 lut 2013, 13:44 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Kika zachęcam bo warto :)
Ja też zawsze próbowałam i przestawałam, bo mi się nie chciało, albo szybko nudziło, a teraz ćwiczę bo mi się chce i tylko czekam, aż będzie mój czas :D
Mimo nawału obowiązków i braku czasu postanowiłam zrobić coś dla siebie i nie po to żeby coś sobie czy komuś udowodnić, tylko, żeby mieć coś swojego, co będzie mnie cieszyć i będę widzieć efekty mojej pracy. Ja ćwiczę ze 3 tygodnie może 2,5 i już widzę poprawę, powoli wraca mi kondycja, z brzucha trochę zleciało i nie wystaje jakbym ponownie była w ciąży :D skóra się ujędrniła i wchodzę w spodnie sprzed 3 lat jeszcze trochę uda się wyszczuplić uda to będą leżeć jak ulał :)
Nie ma co namawiać jak nie chce to i tak się nie przełamie - trzeba samemu chcieć w tedy wszystko można :D


vanilia powodzenia :D ja się zmierzyłam dopiero kilka dni temu bo nie mogłam znaleźć centymetra :D i za miesiąc sprawdzę jakie mam efekty :D ale waga spada :D
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Kitka » 13 lut 2013, 17:21 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

vanilia Muszę najpierw kondycji nabrać, żeby za biegi się zabrać :wink:

karmelek Fajnie, że efekty już widzisz. Jestem dwa tygodnie po porodzie, na razie nie ćwiczę ( tylko codzienny szybki spacer po synia do szkoły :D ) a waga spada i centymetry z brzucha też :grin:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 13 lut 2013, 21:58 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

vanilia, zamowilas skalpela II? no ja wlasnie tez tak sie przymierzam ;) skalpelek odbyty, jutro turbospalanie albo TZG ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 13 lut 2013, 22:54 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

hej dziewczyny :)
to ja moze tez sie pochwale, ze w zeszly poniedzialek tez zaczelam cwiczyc :) wprawdzie nie z Pania Ewa, ale zawsze ;)
niedawno wrocilam z urlopu z pl i sie okazalo, ze sie nie moge w spodnie pracowe zmiescic :shock: :roll: :oops: stwierdzilam wiec, ze musze cos z tym zrobic... na razie cwicze 10-15 minut dziennie - jakies przysiady, wymachy rak i nog, troche brzuszkow i takie tam ;)
przegladalam te cwiczenia na YT i na chwile obecna wydaja mi sie zbyt trudne :cry: ale kto wie.. moze za jakis czas ;)
pozdrawiam i wytrwalosci (sobie i Wam) zycze :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez vanilia » 14 lut 2013, 13:44 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

bogini8, tak zamówiłam skalpel 2 ze strony oklej go ale chyba ich już nie mają bo dwa razy anulowali transakcję, więc wysłałam kasę siostrze i kupi mi ją w sklepie ESOTIQ. Gaba76, wbrew pozorom ćwiczenia nie są takie trudne. Pierwsze 3 razy dadzą Ci się we znaki, a potem się uzależnisz i będziesz tylko czekać na ćwiczenia. Naprawdę warto :).
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 14 lut 2013, 17:25 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Gaba76, sproboj skalpela, najpierw 10 minut potem 20 az dojdziesz do 40 ;) lub sprobuj zrobic caly z mniejsza iloscia powtorzen, w chwilach zwatpienia rob lekki marsz kilka glebszych oddechow o do przodu :)ewentualnie sa fajne krotkie 10 min seciki MEl b na youtubie, na rzezbienie ramion, nog ,posladkow, brzucha, cardio daja rowniez fajne efekty :) powodzenia
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bubu » 14 lut 2013, 17:44 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

hej dziewczyny :) ja dzis 8 dzien jak zaliczylam skalpel :D poczatki byly straszne ale teraz jest ok,oprocz tego robie tez aerobiczna 6 weidera

bubu
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 3 wrz 2008, 10:43
Lokalizacja: tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 14 lut 2013, 20:11 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

bubu napisał(a):oprocz tego robie tez aerobiczna 6 weidera
robilam kiedys ale potwornie obciazaja plecy, takze trzeba mocno uwazac.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 14 lut 2013, 22:01 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

przegladalam wlsnie te cwiczenia z Mel B.. ojeju!! toz to calkiem juz nie dla mnie.. od samego patrzenia brzuch boli :roll: moj dzien do niedawna to 8 godzin stania w pracy a potem siedzenie przed tv ;) i 0 kondycji :( ale tego skalpela to sprobuje za jakis czas :) teraz czekam tylko do niedzieli, zeby sprawdic czy mi sie przypadkiem spodnie nie rozciagnely :D
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 14 lut 2013, 22:26 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

a ja dzis machnelam skalpela a co :D nic mnie narazie nie boli,nie wiem czy to dobrze czy zle :lol:
ja juz od jakiegoc czasu cwicze (nie z ewa) na brzuch i posladki,oprocz tego staram sie biegac na biezni.cwiczenia mel b tez widzialam ale jakos do mnie nie trafiaja.
no coz lata leca ,wiosna idzie trzeba cos robic kobity ;)
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 47
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 14 lut 2013, 22:40 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

hanoka77 napisał(a): ..nic mnie narazie nie boli,nie wiem czy to dobrze czy zle :lol:
ja juz od jakiegoc czasu cwicze..

no ja wlasnie tez tak sobie wykombinowalam ze jak sie troche rozcwicze to potem skalpela bede machac bez mrugniecia okiem ;)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez vanilia » 15 lut 2013, 12:19 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Tak jak obiecałam dzisiaj się zmierzyłam i co? Jestem przeszczęśliwa po miesiącu ćwiczeń 3 razy w tygodniu: Talia 1,5cm. brzuch 4cm, biodra 1cm, uda bez zmian. Jest świetnie, teraz naprawdę zaczynam ćwiczyć 4 razy w tygodniu już od przyszłego tygodnia. Dziewczyny jestem wniebowzięta. Dla mnie to naprawdę wielki sukces :D :D :D
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ŚWIAT KOBIET