Peruki - zmiana stylu

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Teresa52 » 7 paź 2013, 08:38 Peruki - zmiana stylu

Przymierzam się do zakupu peruki, bo dość mam ciągłego problemu z fryzurą. A to trzeba farbować, podcinać itp. Napiszcie kto z was nosi perukę i jak to z tym jest.

Teresa52
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 17 kwi 2012, 16:24
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 7 paź 2013, 13:04 Re: Peruki - zmiana stylu

Hej! Mialam przyjemnosc ponosic peruke bardzo krotko. Moj powod byl jednak inny. Chodzilam do mojego stalego fryziera, ten akurat byl na urlopie i polecil mi swojego kumpla. Zcinalam sie wtedy na takiego damskiego irokeza. Nie wiedzialam ze ten fryzier robi takie ekstrymalne fryzury. Wyjasnilam mu o co mi chodzi. Nim sie spostrzeglam ten mi przejechal boki maszynka zupelnie na krotko, gdzie normalnie mialam przycinane nozyczkami. W kazdym razie wracajac do tematu o malo nie dostalam zawalu. Polecialam na drugi dzien kupic peruke. Nie byla najtansza, wydawalo sie ze nie jest najgorsza. Jednak nie ma porownania jak dla mnie z ulozonymi czy podcietymi wlosami. Moze mi poprostu nie pasowala. To byla strata pieniedzy. Pozdrawiam
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Teresa52 » 7 paź 2013, 13:30 Re: Peruki - zmiana stylu

Aha, a ja mam długie włosy i chcę je schować pod perukę. Zastanawiam się tylko czy to się uda.
Poza tym ciekawi mnie czy np. w zimie może mi zastąpić czapkę? W każdym razie dzięki, że napisałaś, ale mi chodzi bardziej o takie praktyczne opinie - tzn. Jak to się trzyma na głowie, jak się czesze, czy w lecie jest za gorąco itp.

Teresa52
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 17 kwi 2012, 16:24
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 7 paź 2013, 13:54 Re: Peruki - zmiana stylu

Z praktycznych, to tylko moge napisac. Nie polecam latem bo jest goraco i glowa zaczyna swedziec. Moze jestem przewrazliwiona :) Wiec pewnie w zimie przydatna :) Mialam do niej taki specjalny spray super po nim wygladala i czesala sie. Ja mialam krotkie wlosy I mimo tego jakos ciezko bylo mi je utrzymac pod nia. Dlugie chyba bedzie trudniej. Oczywiscie zakladasz pod nia taki specialny czepek wygladajacy jak ponczocha. Wydaje mi sie ze to jest kwestia osobista. Jednemu pasuje drugiem nie. Obawiam sie ze nie uzyskasz naturalnego wygladu, peruke to peruka.
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Paga » 7 paź 2013, 19:11 Re: Peruki - zmiana stylu

Z powodow zdrowotnych musialam nosic peruki i mam ich kilka w domku , ale osobiscie czuje sie z nimi bardzo zle . I unikam ich , ciesze sie bo moje wloski same juz zaczynaja rosnac .
Choc powiem Ci , ze wykonywala mi je specjalistka specjalnie na zamowienie i sa doskonale dopasowane pod kolor skory i powiem Ci , ze jak sama trafisz na jakas odpowiednia w sklepie to na pewno bedziesz zadowolona . Teraz one sa tak wykonywane , ze nawet noszenie czapki nie jest problemem, gdyz maja specjalne sciagacze poza tym zawsze mozna jeszcze pod spod peruki zakupic specjalna siateczke zabezpieczajaca by lepiej utrzymywala wloski , bys miala pewnosc ze jest stabilizacja , zreszta w sklepie z perukami udziela Ci o wiele , wiele wiecej informacji . Cena jednak dobrej peruki to jest spory koszt .
... leżę w łóżku i rozmawiam z sufitem ... DLACZEGO ???? Wydaje mi się , że rozumie więcej niż podłoga .
Avatar użytkownika
Paga
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 31 maja 2012, 21:36
Lokalizacja: Walsall .
Reputacja: 12
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasiaw90 » 8 paź 2013, 14:53 Re: Peruki - zmiana stylu

trzyma się całkiem nieźle. Ale chyba nie to jest największy problem. Problemem jest znalezienie naprawdę dobrej peruki. Niestety takie z górnej półki, które wyglądają naturalnie kosztują dosyć sporo. Moja siostra kiedyś korzystała i powiem szczerze, że dużo z tym problemów było. Nie wiem, czy nie lepiej się jednak czasem pofatygować do fryzjera i zadbać rano o włosy. Wiem, że to uciążliwe, ale jednak własne, to własne.

kasiaw90
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 8 paź 2013, 14:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Paga » 8 paź 2013, 17:23 Re: Peruki - zmiana stylu

he he :D Na pewno masz piekne wloski i szybko wprawisz sie z codziennym ukladaniem , wiec moze lepiej podskoczyc do fryzjera :D Do napisania ! :D
... leżę w łóżku i rozmawiam z sufitem ... DLACZEGO ???? Wydaje mi się , że rozumie więcej niż podłoga .
Avatar użytkownika
Paga
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 31 maja 2012, 21:36
Lokalizacja: Walsall .
Reputacja: 12
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Teresa52 » 12 paź 2013, 18:43 Re: Peruki - zmiana stylu

No więc kupiłam sobie peruczkę i córce bardzo się w niej podobam, podobno wyglądam dużo młodziej. Zobaczę co powiedzą moje wnuki, bo za trzy dni mają przyjechać. Jasne, że te z górnej półki są fajniejsze, ale mi nie zależy żeby kogoś oszukiwać , że to są moje włosy.
Pochodzę kilka dni , zwłaszcza że teraz jest raczej zimno, a w peruczce przytulniej, a potem sprawię sobie taką z zielonymi np. pasemkami. Myślę, że to po prostu zabawa.
Dzięki Wam dziewczyny za rady i opinie.

Teresa52
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 17 kwi 2012, 16:24
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Paga » 19 paź 2013, 15:38 Re: Peruki - zmiana stylu

O tak , na pewno cieplej w glowke z peruka :D Sama wiem to po sobie . Ciesze sie , ze podobasz sie swoim bliskim w niej , musialas wybrac naprawde ladna i pasujaca do siebie :D Extra , milego noszenia :D

Dodano: -- 5 paź 2014, 15:46 --

Oddam chorym Paniom przepiekne peruki , zamowione jak i wykonane na zamowienie . Zupelnie za darmo . Juz ich nie potrzebuje , odrosly mi wloski i podziele sie z innymi .
... leżę w łóżku i rozmawiam z sufitem ... DLACZEGO ???? Wydaje mi się , że rozumie więcej niż podłoga .
Avatar użytkownika
Paga
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 31 maja 2012, 21:36
Lokalizacja: Walsall .
Reputacja: 12
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron