Metamorfoza

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez bestia20 » 22 lut 2014, 21:32 Metamorfoza

Hejka dziewczyny:P Mam 20 lat i chce wkoncu cos w sobie zmienic a mianowicie przeprowadzic ogolna metamorfoze. My Polki jestesmy znane z tego ze jestesmy piekne:)). Jesli o mnie chodzi to nie urodzilam sie niestety piekna:( I patrzac w lustro mowie: Czas to zmienic!!! Jesli chodzi o to to chciala bym zebyscie mi pomogly w tym bo na urodzie sie tak za bardzo nie znam i ogladam duzo filmikow na internecie na ten temat czyli kosmetyki do wlosow,ciala itp. Wiadomo filmiki wszystkie po polsku to polskie kosmetyki. Tu niestety duzo polskich kosmetykow nie znajdziemy, owszem sa polskie sklepy i strony internetowe strony z polskimi kosmetykami w UK ale ja potrzebuje sie dowiedziec o tanich dobrych angielskich kosmetykach:) Jesli chodzi o chodzenie do kosmetyczek to niestety dopiero wybieram sie za 2 tygodnie bo wtedy jakos kase ogarne i mam ochote isc na peeling kawitacyjny. Polecacie jakies tanie dobre kosmetyczki? Ja chce sie wybrac do Alter-ego na West Bromwich wydaje mi sie ze to najlepsza kosmetyczka ale jak mozecie to napiscie cos wiecej o kosmetyczkach kosmetykach itp. Noi co chodzicie o takich metamorfozach:) odchudzanie, kosmetyczki, fryzjer.
Ps. Cwiczycie cos? Chodzicie na zumbe, fitness itp? Ja cwicze z Ewcia Chodakowska:)) moze znajda sie jakies fanki?
Pozdrawiam i zapraszam do kontynuacji:P Bestyjka:*

bestia20
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 22 lut 2014, 17:51
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 23 lut 2014, 12:37 Re: Metamorfoza

bestia20, jeśli chodzi o ćwiczenia to dla mnie Ewka jest dobra dla początkujących. Jeśli chcesz naprawdę ładnie wyrzeźbić ciało to tylko P90X3 P90X2 Insanity lub Focus T25, choć ten pierwszy jest najlepszy. Poza tym pielęgnacje należy zacząć od środka czyli zastanowić się nad zdrowym odżywianiem. Słodycze, ostre potrawy, mogą powodować wypryski, przebarwienia na skórze. Jeśli chcesz się odchudzać to odradzam jakiekolwiek diety z internetu typu dukan itp. Każda dieta powinna być dobierana do potrzeb danej osoby. Mi np diete rozpisał trener(ostatnio był z nim wywiad w TVN) i w ciągu 2 m-cy zeszłam 6kg. Jem 5 sytych posiłków i nie tyje. Raz w tyg pozwalam sobie na szaleństwo i jem co chce, jeśli chodzi o słodycze to już nie mam na nie ochoty, zastępuje je np owocem, albo sama robię proteinowe batoniki, albo zdrowe ciasta witariańskie.
Jeśli chodzi o kosmetyczkę to ja od 6 lat mam jedną zaufaną na Acocks Green z salonu Style. Dziewczyna zna się na rzeczy i potrafi dobrze doradzić, a i kosmetyki też z Polski sprowadza.
Co do kosmetyków to zbyt wielenie używam, do twarzy peeling z Inteco kokosowy, do ciała peeling z Loreal taki żółty, kremy do twarzy lubię z Bootsa No7, a do ciała balsamy z Garniera lub Bio oil.
Jeśli chodzi o metamorfozy to jestem jak najbardziej za. Każda kobieta lubi czuć się dobrze. Jak chcesz zainwestować w dobre podkłady i pudry to polecam MAC, w Selfridges wizażystki dobiorą Ci odpowiedni kolor, a kosmetyki nie wysuszają skóry, długo się utrzymują i ładnie komponują się ze skórą.
Pozdrawiam.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bestia20 » 23 lut 2014, 12:45 Re: Metamorfoza

Hej:P Dzieki za odpowiedz bardzo duzo sie dowiedzialam a jesli o kosmetyczke chetnie sprobuje:)) Cwiczenia Ewy faktycznie moze sa dla poczatkujacych ale zawsze cwiczylam z nia bo jakos ona dala mi motywacji duzo:P W tej chwili wlasnie sie zastanawiam nad czyms bardziej zaawansowanych i czyms gdziew dam z siebie 200% i bede widziec efekty bo jak narazie cwicze z nia od 2 tyg. i efektow brak... W sumie nie powinnam sie duzych efektow spodziewac przez 2tyg. ale jak zmienie cwiczenia na bardziej zaawansowana i gdzie wiecej bede sie pocic:p pewnie szybciej przyjda efekty:)

Dodano: -- 23 lut 2014, 12:59 --

vanilia mogla bys mi podaj jakas stronke gdzie moge znalesc te cwiczenia?

bestia20
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 22 lut 2014, 17:51
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 23 lut 2014, 13:05 Re: Metamorfoza

bestia20, 70% dieta 30% ćwiczenia. Nawet przy najbardziej zaawa sowanych ćwczeniach nic nie wskurasz jeśli nie będziesz się odpowiednio odżywiać. Np jeśli dużo ćwiczysz a mało jesz to nie schudniesz, Twój organizm w obawie o to, że możesz nie dostarczyć mu odpowiedniej ilości wartości odżywczych, będzie magazynował to co jesz i odkładał w formie tłuszczu. Jakieś 3 m-ce temu zrobiłam eksperyment. Postanowiłam przestać ćwiczyć na miesiąc i zastosować się do tego co poradził mi trener. Byłam w szoku, bo udało mi się zrzucić w ciągu tygodnia więcej niź w miesiąc przy samych ćwiczeniach i jak mi się wydawało odpowiednim odżywianiu. Nie bierz słowa dieta jako czegoś nie przyjemnego, gdzie ciągle chodzisz głodna. Ja jem 5 posiłków dziennie i nie jestem głodna ani trochę, moja cera nie jest zmęczona, nie mam worków pod oczami i naprawdę lepiej śpię od kiedy zmieniłam nawyki żywieniowe. Jesteśmy tym co jemy.
Moja przygoda z fitnessem też zaczęła się od Ewy, ale po 3 m-cach chciała czegoś więcej więc wybrałam P90X, później Focus T25 i teraz szykuję się do P90X3.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bestia20 » 23 lut 2014, 13:16 Re: Metamorfoza

Dzieki napewno zaczne sie zdrowo odzywiac:D szczerze to zawsze myslalam ze jedzac prawie wszystko (oprocz oczywiscie fast foodow i slodyczy) i zaczac cwiczyc to cos to da a jednak to "dieta" jest najwazniejsza:)

bestia20
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 22 lut 2014, 17:51
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET