Pękające naczynka na twarzy .

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez moniagab » 6 maja 2015, 08:38 Pękające naczynka na twarzy .

Dziewczyny moze Wy mi podpowiecie lub doradzacie w którym gabinecie mozna usunąć laserowo naczynka na twarzy ? Moze któraś z Was wykonywała tutaj w Uk taki zabieg ? Muszę koniecznie zrobić taki zabieg bo żadne kremy , serum , maseczki juz nie działają na moja zaczerwieniona twarz . Prosze o pomoc .
Może nie jestem idealna , ale idealnie sobie z tym radzę:-)
Avatar użytkownika
moniagab
Początkujący
 
 
Posty: 49
Dołączyła: 4 kwi 2008, 08:18
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Paubulska » 10 maja 2015, 20:05 Re: Pękające naczynka na twarzy .

Niestety nie doradzę co do salonu kosmetycznego ale mogę doradzić zażywanie codziennie rutinoscorbinu wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych i mniej pękają:)

Paubulska
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 3 kwi 2015, 18:29
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Elka96 » 10 maja 2015, 20:30 Re: Pękające naczynka na twarzy .

Mi rutinoscorbin nie pomagal, bardziej redblocker. W zaleznosci od lekarza bylam leczona albo na zapalenie naczynek krwionosnych albo na tradzik rozowaty. W koncu zrobilam sobie badanie na helicobakter i okazalo sie, ze to byl strzal w dziesiatke. Po wyeliminowaniu tej cholery z organizmu jest zdecydowanie...o niebo lepiej niz bylo. Moze tez powinnas sprobowac? Pozdrawiam.

Elka96
Rozeznany
 
 
Posty: 117
Dołączyła: 9 mar 2012, 21:11
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anastaz » 5 wrz 2015, 01:03 Re: Pękające naczynka na twarzy .

Sam rutinoskorbin nie pomoze. W Coventry jest gabinet gdzie za pomoca fal radiowych zamykaja naczynka. Maja tez IPL i to tez pomaga. Znajoma zamykala tam naczynka i naprawde super efekt. Pozdrawiam

Anastaz
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 5 wrz 2015, 00:59
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 13 wrz 2015, 22:18 Re: Pękające naczynka na twarzy .

Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.


Angielki z mojej firmy tam chodziły za darmo. Jest tylko jeden warunek. Służysz jako obiekt do treningu. Oni oceniają co w danej chwili potrzebują;naczynka,znamiona czy inne niespodzianki skórne. Tak było z 4 lata temu.
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron