ktos ma ochote wyskoczyc na zakupy?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Justynaa » 14 lip 2007, 11:33 ktos ma ochote wyskoczyc na zakupy?

Czesc Dziewczyny !!

Jestem dopiero kilka dni w B'ham i niestety wszystkie kumpelki i przyjaciolki zostaly w Polsce :( A brakuje mi bardzo babskich wypadow na zakupy i kawke, ogladania romansidel przy lodach czekoladowych. Moze by ktoras z Was miala ochote na cos takiego? Mieszkam i pracuje w Hall Green. Ponoc jest tutaj jakas polonia..
Jesli jest niech da znac :)
Avatar użytkownika
Justynaa
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 41
Dołączyła: 26 cze 2007, 20:32
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez herbert » 15 lip 2007, 00:09 Re: ktos ma ochote wyskoczyc na zakupy?

siema!ja jestem akurat facetem ale zakupy to uwielbiam i wiem co i gdzie tu kupic ciekawego!!!wiec jak co...to dawaj!pozdrawiam :lol:
Avatar użytkownika
herbert
Rozeznany
 
 
Posty: 295
Wiek: 41
Dołączył: 4 lut 2007, 19:02
Lokalizacja: bydgoszcz
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez biedroneczka84 » 16 lip 2007, 13:50 Re: ktos ma ochote wyskoczyc na zakupy?

Witam wszystkich! Jestem nowa na forum :mrgreen: I juz zaluje ze tak pozno do Was dolaczylam. Justynko tez szukam bratniej duszyczki na pogaduszki i zakupki (ale to dopiero od wrzesnia) ktore uwielbiam. Jestem z Edgbaston. Pozdrowionka

biedroneczka84
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 39
Dołączyła: 16 lip 2007, 13:16
Lokalizacja: Birmingham, Lodz
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez porter » 17 lip 2007, 10:57 Re: ktos ma ochote wyskoczyc na zakupy?

Ja tez jestem z Edgbaston ... :) również szukam duszyczki lecz jestem mężczyzną ... , szukam kogos na spacerki ..., herbatki ... samotno mi cos w tym miescie:( ...

porter
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 lip 2007, 09:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Justynaa » 17 lip 2007, 12:16 Re: ktos ma ochote wyskoczyc na zakupy?

wszyscy z Edgbaston, nie macie ochoty odwiedzic w weekend Birmingham?:) A moze w weekend 29 bedziecie na spotkaniu?
Avatar użytkownika
Justynaa
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 41
Dołączyła: 26 cze 2007, 20:32
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez biedroneczka84 » 17 lip 2007, 21:29 Re: ktos ma ochote wyskoczyc na zakupy?

Justynko Edgbaston jest dzielnica birmingham obok centrum. Jasne ze bedziemy 29 w velvet i juz nie mozemy sie doczekac bo to nasze pierwsze spotkanie :mrgreen: Aha noi oczywiscie mozemy spotkac sie gdzies wczesniej zeby na spotkaniu bylo razniej. :grin: :grin: :grin:

biedroneczka84
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 39
Dołączyła: 16 lip 2007, 13:16
Lokalizacja: Birmingham, Lodz
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Justynaa » 19 lip 2007, 12:22 Re: ktos ma ochote wyskoczyc na zakupy?

ooo, na swoje usprawiedliwienie mam tylko iz naprawde niedlugo tutaj jestem..
bardzo chetnie spotkac sie wczesniej, zawsze bedzie razniej pozniej :)) Napisz Biedroneczko na priva to sie umowimy :))
Avatar użytkownika
Justynaa
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 41
Dołączyła: 26 cze 2007, 20:32
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez biedroneczka84 » 19 lip 2007, 13:34 Re: ktos ma ochote wyskoczyc na zakupy?

Dla tych ktorzy uwielbiaja zakupy. Jutro zaczyna sie wyprzedaz ciuszkow w River Island w Bullringu. Warto polecam :grin:

biedroneczka84
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 39
Dołączyła: 16 lip 2007, 13:16
Lokalizacja: Birmingham, Lodz
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez babulki » 22 lis 2007, 14:30 Re: ktos ma ochote wyskoczyc na zakupy?

hej
na zakupy chetnie
przeprowadzamy sie do b-ham koncem stycznia
takze na zakupki sie pisze wraz z moim 4mies leonkiem
pozdrawiam

[ Dodano: Sro Sty 23, 2008 21:25 ]
hej my juz lada dzien uciekamy na stale do Bham hehe
wciaz szukamy mieszkania ale mam nadzieje ze jutro juz cos sie posunie do przodu hehe
chetnie sie spotkam z wami
tymbardziej ze wraz z nami przeprowadzaja sie nasi znajomi
wiec mam i druga kumpele do ploteczek i zakupow hehe
pozdro dla was papa
LELEK NASZE MALENKIE WIELKIE SZCZESCIE!!!
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Wiek: 44
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET