przyjecia weselne

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez aska » 27 gru 2007, 22:05 przyjecia weselne

czesc wszystkim.
mam kilka pytan, a mianowicie chodzi o przyjecia weselne w anglii, jesli ktos sie przypadkiem zetknal z tym zadaniem, prosilabym o jakies wskazowki, gdzie najlepiej, najtaniej i najprzyjemniej zorganizowac wesele????? pozdrawiam wszystkie panny mlode :smile:

aska
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 24 maja 2007, 14:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 15 kwi 2008, 10:51 Re: przyjecia weselne

ja tam nie wiem gdzie można najtaniej i najlepiej, bo organizuje ślub w Polsce :grin: ze względu na liczbę gości 140... tutaj za żadne skarby bym ich nie zmieściła... ale z tego co słyszałam algole nie biorą ślubów bo to droga sprawa...
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez vanilia » 27 cze 2008, 07:33 Re: przyjecia weselne

Wiem, że angielskie wesele wygląda tak: młoda para zaprasza najbliższą rodzinę ( rodziców rodzeństwo...) na obiad i to tyle, bo wynajęcie sali i orkiestry jest bardzo drogie. Ja w Boże Narodzenie brałam ślub w PL, wynajełam sale w Qubusie, miałam świetną orkiestre która grała między innymi z Kozidrak, Demono itp... Na wesele + dodatki wydałam ok 20 tys zł i jestem bardzo zadowolona. Gdybym miała każdemu bielty kupować to bym zbankrutowała. Pozdrawiam... :)
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET