trzeba sie poruszac.. ;)

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez ag » 12 sty 2008, 18:48 trzeba sie poruszac.. ;)

drogie panie,

mam nadzieje, ze nie wszystkie jestescie tak leniwe jak ja;) i mozecie mi polecic jakies ciekawe miejsca, w ktorych mozna sie troche poruszac (silownie, kursy tanca itd.).

dzieki i pozdrawiam,

aga

ag
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 12 sty 2008, 18:38
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 13 sty 2008, 11:26 Re: trzeba sie poruszac.. ;)

zapraszam na treningi siatkarskiej druzyny kobiet. Wiecej detali pod Sportem ....pozdro
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ag » 13 sty 2008, 12:43 Re: trzeba sie poruszac.. ;)

a jakis poziom zaawansowania wymagany? kilka lat minelo od siatkowki na w-f'ie.. ;)

ag
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 12 sty 2008, 18:38
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agi » 20 sty 2008, 20:10 Re: trzeba sie poruszac.. ;)

Ag, najlepiej jest wykupić sobie karnet w jakimś fitness clubie i możesz wtedy korzystać ze wszystkiego np. siłownia czy aerobic. Takich fitness clubów jest dużo w Birmingham, musisz poszukać w okolicy, napewno jakiś znajdziesz. Ja byłam raz w "fox hollies centre"(czy jakoś tak) w acocks green. Jest tam też basen.
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 41
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 20 sty 2008, 21:24 Re: trzeba sie poruszac.. ;)

ag napisał(a):drogie panie,

mam nadzieje, ze nie wszystkie jestescie tak leniwe jak ja;) i mozecie mi polecic jakies ciekawe miejsca, w ktorych mozna sie troche poruszac (silownie, kursy tanca itd.).

dzieki i pozdrawiam,

aga



hejka
a skad jestes? bo moze ja cie zabiore na fitness... bedzie nam razniej razem sie mobilizowac i jezdzic na cwiczonka hihihi
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 22 sty 2008, 11:30 Re: trzeba sie poruszac.. ;)

ja tez chodze do fitness klubu ale niestety sama :sad:

spotkalam raz idacych tam polakow i zapytalam czy czesto tu chodza ale odpowiedzieli ze nie i uciekli.nie rozumie takiego postepowania :sad:

a moze ktos chodzi na silownie w dzielnicy Stechford?

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez ag » 22 sty 2008, 23:36 Re: trzeba sie poruszac.. ;)

no czesc,

w koncu odpowiadam - bylam troche zawalona praca, a postanowienie noworoczne prawie wypelnione ;) choc "prawie" robi wielka roznice, prawda? ;)

dzieki za posty. na fitness w koncu sie jednak zdecyduje (olivka - mieszkam w edgbaston, ale zostane pewnie w lafitness w centrum po pracy, zeby "przecwiczyc" te tragiczne korki), choc myslalam, ze moze robicie cos co by mnie bardziej zainteresowalo:( ale co zrobic, tyleczek trzeba ruszyc ;)

wisnia - sie usmialam. sympatyczni ci nasi rodacy potrafia byc, co? ;)

pozdrawiam, aga

ag
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 12 sty 2008, 18:38
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET