powiekszanie ust

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez boobs » 4 lip 2008, 18:58 powiekszanie ust

dziewczyny

mialyscie doswiadczenie w tym temacie? powiekszala ktoras usta lub piersi?
ja doslalam podwyzke w pracy i mam ochote przeznaczyc ja wlasnie na nowe usta i cycki, tylko niewiem gdzie tu sa jakies kliniki...
moze ktoras cos doradzi.. moze znajdzie sie ktoras po operacji igielka i skalpelem. dajcie znac na forum ub priv

dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

boobs
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 4 lip 2008, 18:43
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 25 paź 2008, 14:14 Re: powiekszanie ust

Moja kolezanka powiekszala sobie usta. Jej wydaje sie ze jest piekniejsza, a w rzeczywistosci wyglada jakby sie uderzyla w buzie.
Usta odradzam.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Beata » 26 paź 2008, 11:56 Re: powiekszanie ust

Luiza odradza operację ust, a ja odradzę operację piersi.

Napewno Twoje piersi są pięknę i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. :) I to nie ważne czy są małe czy duże. Czy chciałabyś aby pokochał Cię ktoś, bo masz taki czy inny rozmar tego czy tamtego. Myślę, że nie warto. Czy wyobrażałaś sobie kiedyś, jak takie piersi będę wyglądały w przyszłości. Bo ja tak. Myślę, że kilka dobrych lat mogę wyglądać naprawdę niesamowicie. Ale czas robi swoje. Jak będziesz starsza to możesz żałować, bo nie będę one już tak okazale jak wcześniej. Będę cieżkie i ,,zjadą,, trochę w dół. Nie będziesz mogła sobie już tak swobodnie biegać i podskakiwać. A i możesz mieć problemy z kręgosłupem.

Prześpij sie z tym nie raz. I mam nadzieję, że nie znajdziesz tej kiliniki tylko uwierzysz w to, że jesteś atrakcyjna. A to można zrobić bez używania skalpela i igły. Ja jak wstaję rano rozchochrana mówię sobie, że jestem piękna, choć ideałem nie jestem. I działa. Powodzenia, ale nie w szukaniu kliniki.

:smile:
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 26 paź 2008, 13:31 Re: powiekszanie ust

ja mysle ze problem tkwi w psychice,boobs, ma kase i nie wie co z nia zrobić a ze nie podoba się samej sobie to probuje sztucznie trochę sie podreperowac. Oczywiscie po takiej operacji dalej bedzie niezadowolona ale z innych czesci ciala i tak bedzie mozna bez ustanku wszystko sobie poprawiac. Dopoki człowiek nie zaakceptuje siebie to nawet gdyby zmienila sie w Angeline Joli uwazalaby ze ma za duze usta i cos jest z jej wygladem nie tak. Lepiej przeznacz te pieniadze na prezenty dla bliskich moze to ci poprawi humor. :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez asia77 » 26 paź 2008, 16:27 Re: powiekszanie ust

ok kotos. rozbierz sie stan przed lustrem i przyjzyj sie sobie znajdz pierwsza rzecz jaka w sobie kochasz, pozniej nastepna i nastepna, a jak za toba stanie jakas osoba i sie spyta kiedy powiekszanie ust i piersi, przywal.zastanow sie porzadnie, czy nie lepiej nowa sukienke za te kase. jesli jednak po staniu przed lustrem przez jakis czas nadal nie mozesz sie sobie spodobac, ... powodzenia, cokolwiek postanowisz
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET