CO ROBICIE JAK ZOSTAJECIE SAME W DOMU??

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Ewulka » 5 lip 2008, 20:32 CO ROBICIE JAK ZOSTAJECIE SAME W DOMU??

no wiec, ja wam powiem co ja robilam :))
moze zaczne od poczatku.. , wszyscy dzis sie gdzies porozjezdzali, a ja zostalam dzis sama w domu , no i niestesty nie mam w Anglii zadnej psiapsiulki coby sobie maly wypad zrobic gdzies tam, to wyszlo ze musze sie kisic w domu. Wszystko wskazywalo na to ze popadne w rozpacz i depresje z tego powodu, ale NIE! no i tak: ... od razu wspomne ze nie biegalam nago po domu, jakby to sie moglo od razu zbereznikom nasuwac na mysl!! zaczelam od zakupow - to mi troche humor poprawilo, kupilam truskawki i martini rosso ( hmmm, uwielbiam z lemoniada!) zaczelo sie od przegladania moich butow ( bo musialam troche porzadkow zrobic) wyciagnelam wszystkie 18 par(!!!). Sama nie moglam uwierzyc ze ich tyle mam! ( ale kobietki : nigdy nie miejcie wyrzutow sumienia: buty kobiecie sa ZAWSZE potrzebne! I to w kazdych ilosciach!!) wlaczylam ulubiona muzyke, przy ty m popijalam sobie ulubionego drinka( wyzej wspomnianego martini z lemoniada- mniam!) powyciagalam z szafy fajowe wyjsciowe ciuchy i zaczelam sie przebierac, wlacznie z butami, koralami, i okularami przeciwslonecznymi!! a teraz siedze sobie na sofie w okularach przeciwslonecznych, popijam drinka, jem truskawki i swietnie sie czuje! stweirdzilam ze nawet bedac sama w domu mozna sie nie nudzic:)))) musze dodac ze zdarzylo mi sie to pierwszy raz:)
a zaraz pewnie wlacze sobie jakis fajowy film :-D
w związku z powyższym mam do szanownych koleżnek pytanie : CZY TO TYLKO JA TAK MAM??
PS. nie jestem w ciazy ;D ( jeszcze ..)
PS2.Pozdrawiam wszystkich, ktorzy dzis sami zostali w domku :-D

Ewulka
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Wiek: 43
Dołączyła: 30 wrz 2007, 19:29
Lokalizacja: Hall Green
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 5 lip 2008, 21:46 Re: CO ROBICIE JAK ZOSTAJECIE SAME W DOMU??

Uwielbiam siedziec sama w domu. Jestem samotnikiem, nie lubie sie socjslizowac, i jak juz mam wyczekany dzien wolny to gnije sobie na kanapie i nie robie kompletnie nic. Nawet muzy nie chce mi sie sluchac.
Swoich butow nie przegladam (29 par), za duzo czasu by to zajelo. Polowy z nich nawet nie mam do czego zalozyc ale byly fajne to nie moglam przeciez nie kupic :mrgreen:
A przyjechalam do UK z jedna para glanow.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez olivka » 6 lip 2008, 08:55 Re: CO ROBICIE JAK ZOSTAJECIE SAME W DOMU??

Ewulka napisał(a): buty kobiecie sa ZAWSZE potrzebne! I to w kazdych ilosciach!!)
zgadzam sie!!! ja mam fiola na tym punkcie i buty sa moja choroba..poprostu kupuje jak szalona :-P

Ewulka napisał(a):w związku z powyższym mam do szanownych koleżnek pytanie : CZY TO TYLKO JA TAK MAM??
zapewne nie tylko.. ja uwielbiam byc sama w domu!!!!! uwielbiam!!! :mrgreen:
nie zamienilabym tych chwil na glosne impry w centrummm.
relax przy kapieli i drinie w tej ciszy to dla mnie jak spa hihi
tazke ewcia - wiecej jest nas swirow hihi
Ewulka napisał(a):nie biegalam nago po domu
a czemu? wiesz jak fajnie hihihihihihihih :mrgreen: :mrgreen:
pozdrawiam
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asia77 » 6 lip 2008, 16:09 Re: CO ROBICIE JAK ZOSTAJECIE SAME W DOMU??

ja ostatnio czesciej siedze w domu, ale to tylko dlatego ze zlapalam depresje i nie mam na nic ochoty.chyba mnie to na dobre wyszlo bo po porzadkach z rzeczami pod lozkiem, poprzestawialam meble i nawet mnie to dobrze wyszlo, a jak zdarzy sie ze jestem w domu nie z powodu depresji to czytam, ogladam filmy ze wspollokatorka, gotuje, bawie sie na facebook, bo az tylu par butow nie mam by z nimi porzadki robic i bardzo tego zaluje, bo uwielbiam buty.
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ewulka » 6 lip 2008, 17:22 Re: CO ROBICIE JAK ZOSTAJECIE SAME W DOMU??

Ewulka napisał(a):nie biegalam nago po domu
a czemu? wiesz jak fajnie hihihihihihihih :mrgreen: :mrgreen:
pozdrawiam[/quote]

---- musze wiec spróbować!! :razz:

Ewulka
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Wiek: 43
Dołączyła: 30 wrz 2007, 19:29
Lokalizacja: Hall Green
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 6 lip 2008, 18:53 Re: CO ROBICIE JAK ZOSTAJECIE SAME W DOMU??

och jak chcialabym miec choc taki jeden dzien, gdzie moglabym nic nie robic :grin: spalabym do 12, potem sie krzatala, obejrzala film, zamowila pizze, wypila drinka... heh, pomarzyc mozna :roll: choziaz nie wykluczone, ze zaczelabym sprzatac, przestawiac meble i robic przeglad garderoby :wink: kiedys tak mialam, jak jeszcze nie mialam dziecka. teraz pewnie to nie chcialoby mi sie NIC :-P
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 6 lip 2008, 21:15 Re: CO ROBICIE JAK ZOSTAJECIE SAME W DOMU??

oj agg wiem jak ci brakuje tego wolnego czasu ja mam mala coreczke i ani chwili wolnego bo nawet jak spi to przecierz trzeba troche posprzatac albo zrobic obiad dla zmeczonego i glodnego po pracy tatusia.Ale jak bym tak miala choc jeden taki dzien to z lozka bym niewyszla i nawet bym sie nieubrala tylko filmy i odpoczynek :smile:

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 7 lip 2008, 09:35 Ewulka

normalnie jakbym czytal o Mojej Pieknej ;-) zawsze przy okazji porzadkow robi pokaz mody i ma to dobre strony, nie twierdzi nigdy, ze ma za malo ubran bo zawsze znajdzie cos ciekawego. Buty? jasne, ze buty sa potrzebne w kazdej ilosci, podobnie jak ciuchy i kosmetyki, przeciez my chcemy abyscie sie nam podobaly :) dlatego lubimy gdy sie stroicie. sa tacy co sie krzywia jak kobieta chce cos kupic, nie wiem dlaczego no ale to indywidualna sprawa, ja tam lubie. nawet lubie z Moja chodzic na zakupy.

A co do biegania nago.. samotne bieganie nago nie ma sensu - niepotrzebna strata energii i jeszcze mozna sie przeziebic. Co innego kiedy mezczyzna jest w poblizu, wtedy to taak, ogrzeje i wogole ;-)

ps. co ja tu robie? przeciez to kobiece forum :)

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ewulka » 7 lip 2008, 14:44 Re: CO ROBICIE JAK ZOSTAJECIE SAME W DOMU??

no właśnie! co ty tu robisz?? Wstęp tylko dla kobiet! :mad:
Ps. No ale w sumie komentarz z towarzystwem mężczyzny całkiem mi się podobał ;)

Ewulka
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Wiek: 43
Dołączyła: 30 wrz 2007, 19:29
Lokalizacja: Hall Green
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez iwona38 » 7 lip 2008, 16:22 Re: CO ROBICIE JAK ZOSTAJECIE SAME W DOMU??

Ech ja cierpie na bark czasu,mam 2 dzieciaczkow jak Kubus w szkole a Aleks nie spi to trzeba ogarnac dom cos ugotowac,marzy mi sie maraton...snu :smile:

iwona38
Rozeznany
 
 
Posty: 267
Dołączyła: 28 kwi 2008, 10:53
Lokalizacja: Krakow/Pensnett
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 31 lip 2008, 11:00 Re: CO ROBICIE JAK ZOSTAJECIE SAME W DOMU??

hej ja mimo tego ze mam juz prawie roczne dziecko, czasami sie czuje jakbym byla sama w domu,np>kiedy moja dzidzia spi (3h) i nie muszę isc do pracy(urlop).
Robie sobie wtedy dłuższą kąpiel, przeglądam neta, porządkuje ciuchy ale po jakims czasie juz mi sie nudzi.
Nie lubię oglądac filmow w samotnosci, muzykę słucham na okrągło, alkoholu nie piję wogólę,po nagu latam sobie jeszcze z godzine po kąpieli zeby wszystkie balsamy się dobrze wchłoneły ;) , i wsumie nie wiem co robic dalej, wydzwaniam po znajomych w polsce, po rodzince itd i nie umie juz wysiedziec sama. Tylko czekam az się dzidzia obudzi i wtedy mozemy sobie pogadac robiąc obiadek dla tatusia i kawa lepiej smakuje w milym towarzystwie zazwyczaj dochodzimy do wniosku ze idziemy na zakupy bo córcia chce sie przewietrzyc no i mamie by się przydał jakis nowy ciuch w koncu przeglądajac garderobe niczego ciekawego nie znalazlam ;)
Kiedy moj ukochany wraca do domu i ma nas na głowie córa się chce bawic z tatą mama opowiada co robila pokazuje co kupiła itd wtedy myslę ze jego marzeniem jest pewnie pobyc sobie chociaz chwile SAM W DOMU :razz: :-D
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Hanus » 1 sie 2008, 08:44 Re: CO ROBICIE JAK ZOSTAJECIE SAME W DOMU??

Temat bardzo na czasie, bo od tygodnia jestem sama w domu, a przede mna kolejy samotny tydzien!!!

Jedyny minus tego: ze nie mam do kogo zagadac!!! :neutral:
ale tak poza tym, to swietnie, moge rozrzucac swoje rzeczy po calym mieszkaniu; chodze nago - bo lubie; nie musze stac w kolejce do lazienki; jednym slowem ciesze sie swoboda i czasem TYLKO dla siebie.

Mysle, ze kazdej z nas przydaje sie takie samotne spedzenie czasu :-)

Hanus
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 19 cze 2007, 13:06
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 1 sie 2008, 17:52 Re: CO ROBICIE JAK ZOSTAJECIE SAME W DOMU??

Chyba bede najgorszym przypadkiem spedzania wolnego czasu ;) Wiec 90% dnia siedze na laptopciku najlepiej w wyrku, pozycji lezacej. Kolejne 10% to zjedzenie, umycie itp. Koszmar musze troche przystopowac. Do tego za oknem piekne slonce a ja szczelnie pozaslaniana. Typowy jakis objaw wampirzy :twisted:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET