Do aktywnych babeczek kolo 30 tki

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez eka » 5 sie 2008, 09:21 Do aktywnych babeczek kolo 30 tki

Wiem ze istnieje rubryka ogloszenia towarzyskie, niemniej moje ogloszenie nie jest typowym ogloszeniem- adresuje je tylko do Pan, wiec prosze szanownego admina o wyrozumialosc i nie spychanie damskich problmow do rubryki ogloszeniowej, ktora wszyscy z przymrozeniem oka traktuja poprzez usuniecie mojego posta. Z gory cieplutko dziekuje.

Witam,
Mam 32 lata, jestem od 2 lat w UK, mieszkam w poblizu centrum Bham, pracuje na pelen etat w swoim zawodzie, posluguje sie dosc biegle jezykiem angielskim, jestem w szczesliwym zwiazku. Calkiem zadowolne z zycia ze mnie stworzenie, ale brakuje mi babskiego towarzystwa… Wszystkie znajome mieszkajace w okolicy zostaly mamusiami i w zwiazku z tym maja inne priorytety i spedzaja swoj wolny czas w inny sposob niz ja. Ja mama nie jestem i i w tej chwili nie planuje nia zostac.

Aktywnie walcze z (nad)waga w klubach sportowych Bham (syzyfowa praca, dajca sporo frajdy, ale zadncyh efektow), jezdze na rolkach, lubie sztuke (galerie, wystawy, happeningi, koncerty), turystyke.

Szukam osoby-osob w zblizonym wieku celem wspolnych wypadow na rolki, rower, jednodniowych wycieczek poza miasto, zdobywania lupow na wyprzedazach, wypraw na wystawy, koncerty, tudziez innych aktywnosci odleglych od staropolskiej sztuki podnoszenia kwalifikacji w poslugiwaniu sie pilotem od telewizora badz otwieraniu roznorodnych pojemnikow na piwo.

Szczegolnie zalezy mi na wycieczkach – wypadach poza miasto. Moj facet kopie w niedziele pilke, ja chcialabym poswiecic ten czas na cos co da mi pozytywny zastrzyk energii np:
-zwiedzanie okolicznych miasteczek - mam kilka przewodnikow, troszke wiedzy nt. historii sztuki i architektury, dysponuje wlasnymi 4 kolkami, ale mozna tez skozystac z pociagu- bilet to jedyne £5 na caly dzien- wazny na cale West Midlands na wszystkie rodzaje komunikacji – w tym autobusy,
-wycieczek rowerowych
-wypadow na pobliskie “lona natury” celem spacerowo- rekreacyjno- spalajacym kalorie.

Jesli masz ochote przylaczyc sie do czegos o czym napisalam to prosze napisz do mnie kilka slow o sobie. Drogie singielki i niezalezne babeczki, ktore lubia czasem wziasc urlop od swoich partnerow zapraszam na priv.

Pozdrawiam,
Eka

eka
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 17 lis 2007, 01:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoki » 5 sie 2008, 12:07 Re: Do aktywnych babeczek kolo 30 tki

Eka :)
ja co prawda jeszcze w Birmingham nie jestem,ale przeprowadzka juz w pierwszym tygodniu wrzesnia.
Rowniez mama nie jestem ,kocham koncerty i wszelkie wypady w teren.Wiekowo troche mlodsza,ale niewiele :) mam nadzieje,ze jak juz tam dotre- uda nam sie zorganizowac cos wspolnie :)
pozdrawiam cieplo :)

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 6 sie 2008, 08:25 Re: Do aktywnych babeczek kolo 30 tki

yoki świetnie trafiłaś bo jesteś właśnie KOŁO 30-stki :mrgreen: :lol:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez yoki » 6 sie 2008, 09:58 Re: Do aktywnych babeczek kolo 30 tki

Malaroksi-nie zalamuj mnie :D ja caly czas powtarzam,ze jestem w drugiej polowie 20-stki-tak lepiej brzmi hehe :)

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 6 sie 2008, 10:04 Re: Do aktywnych babeczek kolo 30 tki

Ja wszystkim mowie ze mam 18 lat + vat + akcyza +...inne oplaty.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 6 sie 2008, 10:58 Re: Do aktywnych babeczek kolo 30 tki

spójrzmy na to z innej strony, ponoć dla kobiet zycie zaczyna się po 30-stce, kobieta jest jak wino.... , doswiadczenie przychodzi z czasem.... wielokrotny orgazm tez :grin: kobieta ma tyle lat na ile wygląda a przeciez zawsze wyglądamy młodo ;) jak bedziemy koło 50-tki to możemy śmiało powiedzieć że jesteśmy po 30-stce :723:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 6 sie 2008, 12:35 Re: Do aktywnych babeczek kolo 30 tki

No fakt ze zawsze musze pokazywac ID w tesco przy zakupie alkoholu. Zawsze poprawia mi to humor. :mrgreen:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez yoki » 6 sie 2008, 14:13 Re: Do aktywnych babeczek kolo 30 tki

dzisiaj Polki okolo 30-stki wygladaja mlodziej niz np.10-15 lat temu :) sa bardziej zadbane i wolniej robia im sie zmarszczki ;) i nie pisze tego po to aby podniesc sama siebie na duchu :wink: stwierdzam fakt na podstawie znajomych mi holenderek-rowiesniczek :)

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 6 sie 2008, 16:31 Re: Do aktywnych babeczek kolo 30 tki

To prawda. Moja siostra ma 33lat a obydwie wygladamy jak osiemnastki. Angielki w tym wieku wygladaja na 40-stki
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET