Wyprawka

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez bezduszna:)) » 27 sie 2008, 17:00 Wyprawka

Witam wszystkie mamusie :-D
Może pomożecie :razz: już niedługo na świat przyjdzie moje maleństwo i zaczynam już myśleć o wyprawce, ale nie chciałabym przesadzić w żadną stronę. Nie chce pokupować za dużo, ani za mało więc uznałam, że zawsze lepiej się poradzić :grin:
Napiszcie proszę co zabierałyście ze sobą do szpitala :????
Co kupowałyście dla noworodka na start (ciuszki, kosmetyki, itp.)????
Dzięki za informacje :grin:

bezduszna:))
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 27 sie 2008, 16:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 27 sie 2008, 17:40 Re: Wyprawka

hej wiec to co najbardziej przyda sie tobie to:najlepiej trzy koszule nocne jedna do porodu i dwie juz po tylko najlepiej rzeby byly rozpinane bedzie ci łatwiej karmic piersia,podpaski poporodowe,jakis plyn do higieny intymnej,najlepiej dwa reczniki(najlepiej ciemnego koloru;-)),wkladki na piersi (bo pewnie pokarm bedzie ci sie saczyl), pasta szczoteczka do zebow i jezeli uzywasz to kosmetyki dla lepszego samopoczucia to chyba tyle dla ciebie jezeli cos pominelam to napewno inne dziewczyny ci napisz Jezeli chodzi o bobaska to napewno kaftanik,spioszki,czapeczka i starczy jedna para bo przebierac go tam raczej niebedziesz a jezeli chodzi o wyjscie to juz partner napewno ci dowiezie.Kosmetyki to napewno pampersy dla noworodkow,husteczki(powinnas dostac ale lepiej miec swoje)sudokrem badz posypka do pupki no nic bardziej potrzebnego nieprzychodzi mi do glowy .Jezeli o czyms zapomnialam dziewczyny uzupełnijcie mnie ;) Gratulacje i zycze szczesliwego i szybkiego porodu :-D :-D :-D pozdrawiam

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez iwona38 » 27 sie 2008, 18:58 Re: Wyprawka

jeszcze rekawiczki dla maluszka zeby nie podrapalo sobie buzi,ze 2 pieluszki tetrowe do wycierania buzi maluszka po karmieniu,body,kocyk nie za gruby,zycze szczesliwego porodu!! :grin:

iwona38
Rozeznany
 
 
Posty: 267
Dołączyła: 28 kwi 2008, 10:53
Lokalizacja: Krakow/Pensnett
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agi » 30 sie 2008, 18:33 Re: Wyprawka

trzy koszule nocne??? nie będzie czasu sie tyle przebierać :wink: jak urodzisz i wszystko bedzie dobrze to od razu do domu wysyłają.
Nie ma sensu brać za dużo, w szpitalu dostaniesz pieluszki, chusteczki, podpaski jeśli Ci zabraknie. Dają też kocyk dla dziecka i próbki podstawowych kosmetyków, a to spokojnie wystarczy na pierwsze dni. Kosmetyków nie brałam, a żel do mycia dostałam, zresztą położna sama zrobiła mi kąpiel i dała nawet ręcznik, ale mialam swój. Trzeba mieć oczywiście własne ciuszki dla dziecka. Ja wzięłam jeszcze szlafrok, bardzo mi sie przydał. Ale nie martw sie, jak cos zapomnisz to Tatuś dowiezie :wink:

pozdrawiam :-)
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 41
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bezduszna:)) » 1 wrz 2008, 07:24 Re: Wyprawka

dziewczyny wielkie dzieki :mrgreen: troche rozjasnilyscie mi temat :grin: ale jakby cos sie wam przypomnialo...... :o
pozdrawiam ;)

bezduszna:))
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 27 sie 2008, 16:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 1 wrz 2008, 12:39 Re: Wyprawka

bezduszna a kiedy rodzisz? bo ja mam termin na 17 listopada i tez powoli zaczynam wyprawke szykować.Z podpowiedzi zakupowych tez chetnie skorzystam :)
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 1 wrz 2008, 18:43 Re: Wyprawka

bezduszna i anastazja w jakim szpitalu rodzicie bo moja siosra ma termin na 18 listopada szpital w solihul pozdrawiam

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET