implanty antykoncepcyjne

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez agg » 15 lip 2010, 19:15 Re: implanty antykoncepcyjne

jesli przyjechalas tu do pracy to i tak NIN musisz wyrobic, a jesli tylko na wakacje to na szczescie nikt Ci nie zalozy implanta na nasz koszt (podatnikow) :neutral:
najwyzej poczekaj z nim rok jak tu przyjedziesz na stale, albo zaloz sobie w polsce :wink:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez martizzo » 15 lip 2010, 19:24 Re: implanty antykoncepcyjne

to wlasnie chcialam uslyszec tak konkretna odpowiedz:D

czekam na rozmowę o NIN:)

myśle perspektywicznie:D

i.. 100% racji dla Ciebie:gdyby bez NIN`u można takie rzeczy załatwiać to UK by poszło z torbami bo pełno kobiet by chciało taki sposób antykoncepcji:)
Avatar użytkownika
martizzo
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Wiek: 35
Dołączyła: 18 cze 2010, 18:16
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Majka09 » 6 sty 2012, 18:23 Re: implanty antykoncepcyjne

witam
od wczoraj mam implant,reka mnie nie boli zadnych dziwnych zachowan nie stwierdzilam ale jak wiadomo to za wczesnie!Chcialam sie spytac Was Kobiety po jakim uplywie czasu zaobserwowaliscie jakies zmiany?
niechodzi mi tu o plusy czy minusy bo kazdy indywidualnie przechodzi taki proces...ale kiedy ten ''magiczny patyczek'' zaczol dzialac?dlugo goila wam sie reka?strasznie sie boje tycia po 2 ciazach przytylam blisko 20kg :oops: :evil: udalo sie zrzucic 10kg- narazie przestalam cwiczyc ze wzgledu na reke ale boje sie ze zaczne tyc i nie bede mogla tego zrzucic!!!czy jest mozliwe wrazie''w'' schudnac bez wyciagania implanta jesli oprocz tycia zadnych innych skutkow nie bedzie?prowadze w miare zdrowy tryb zycia i codziennie cwicze 2x20min rano i wieczorem!
pozdrawiam

Majka09
 
 

KobietaPostNapisane przez linkaa » 7 sty 2012, 22:04 Re: implanty antykoncepcyjne

ja mam implanta antykoncepcyjnego juz 1,5 roku z tego co ja wiem to dziala od razu po zlozeniu ale zaleca sie aby przez pierwszy tydzien sie dodatkowo zabiezpieczac reka goila mi sie z tydzien moze 9 dni

linkaa
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 23 maja 2011, 12:39
Lokalizacja: smethwick/bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 9 sty 2012, 12:41 Re: implanty antykoncepcyjne

od antykoncepcji sie raczej nie tyje. no chyba ze masz naprawde zachwiana rownowage hormonalna. wowczas musisz zrobic badania i z lekarze zdecydowac co dalej. hormony moga wzocnic uczucie laknienia i chce Ci sie slodkiego. wowczas jak nie spalisz to tyjesz. proste

cwicz jak juz reka sie zagoi- czyli od razu :) skoro Cie nie boli to juz mozesz robic wszystko co do tej pry. Bo dlaczego nie? mozesz cwiczyc na nogi nie na rece ;)

co do dzialania- dziala od pierwszych sekund. chyba ze jest zle zalozony, ale wowczas raczej juz nie zadziala.

jezeli jestes otyla to jest ryzyko ze bedzie dziala krocej niz 3 lata- ale to juz obgadaj z lekarzem. jak Ci powie ze to bzdura, to sie poradz drugiego, jak ten tez tak powie widocznie maja racje.

ja nie przytylam, a jak przytylam to schudlam- ale nie zwalalm tycia na hormony.
sa kobiety ktore maja mniejsze libido, a sa takie ktore maja wieksze. sa takie ktore czuja mdlosci, ktore lepiej albo gorzej spia, sa takie ktore nie maja okresu ponad rok, a sa takie ktore plamia przez 6 miesiecy. obserwuj siebie i jak cos Ci nie odpowiada to zastanow sie czy chcesz miec implant dalej i poradz sie lekarza.

hormony moga zatrzymac wode w organizmie i przez to kobiet jest rowniez narazony na tycie- moja rada pij duzo wody (1,5 litra dziennie) bedziesz wowczas sikac jak najeta ale i woda Ci sie odpusci i nie przytyjesz :) jak zauwazysz spuchniete stopy albo palce (np po pierscionkach) to juz wiesz ze masz za duzo wody, pij jej wowczas wiecej i bedzie gicio :) straj sie jesc wiecej protein jak cukrow i weglowodanych to tez pomaga na odpuszczenie wody :) jak rozrzedzisz sobie krew to mozesz czuc sie ospala ale to powinno minac po dwoch dniach. a ruch Ci bardzo pomoze!!!! wiec nie przejmuj sie reka i do roboty (seks to tez ruch :D )
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 9 sty 2012, 12:47 Re: implanty antykoncepcyjne

Ja bede miala to cacko jutro :D Zastanawiam sie jak na mnie podziala :roll:
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Majka09 » 10 sty 2012, 09:32 Re: implanty antykoncepcyjne

Otyla nie jestem lecz chce zrzucic zbedne kilogramy nabyte przy ciazy.
wlasnie zauwazylam ze strasznie chce mi sie slodkiego ale tak jak napisalas pije duzo wody i ciagle latam do wc :mrgreen: Okresu jeszcze nie dostalam a wedlug mojego kalendrzyka powinnien juz byc choc sie nie obraze jak go wcale nie bedzie :twisted: jedyne co mnie martwi j ak n a razie to w okolicach bikini kilka syfkow duzych,czerwonych a o higiene dbam jak nalezy :!: zobaczymy odczekam zalecany okres i moze sie poprawi...a tak pozatym nic mi nie jest :mrgreen:

Majka09
 
 

KobietaPostNapisane przez syjonka » 13 sty 2012, 16:24 Re: implanty antykoncepcyjne

ale mnie tu długo nie było :P
co do implantu to mam już od roku i w mojej liście za i przeciw jest znacznie więcej za, dlatego go polecam. ja akurat mam nieregularne okresy i czasami trwają 1dzień a czasami tydzień (tylko wtedy to tak łagodny, że jadę tylko na wkładkach higienicznych, czyli prawie jakby go nie było) ale największym plusem jest to, że nie czuję w ogóle, że okres mam (kiedyś to mdlałam i wymiotowałam z bólu pierwszego dnia). innych symptomów nie mam poza tymi nieregularnymi okresami. kwestia przyzwyczajenia mi się wydaje i cieszenia się innymi plusami (np. ulga psychiczna podczas seksu, bo nie trzeba analizować dnia czy się wzięło tabletkę :grin: )
Avatar użytkownika
syjonka
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Wiek: 35
Dołączyła: 25 kwi 2010, 00:16
Lokalizacja: Edgbaston/Bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 13 sty 2012, 16:42 Re: implanty antykoncepcyjne

Ja swojego cacka nadal nie mam :/ A w zasadzie to mam tylko w szafce zamiast w ramieniu :roll: Poszlam do jednej pani doktor powiedzialam ze chce miec, ale ona nie miala uprawnien i poslala mnie do innej pani doktor, ze akurat swieta wypadaly to czekala 3 tyg :roll: poszlam w koncu do tej doktor z uprawnieniami a ta zmierzyla mi cisnienie, wypisala recepte i kazala przyjsc jak bede miala "period time" wiec przynioslam to to cudo do domu, wyjelam z pudelka i malo nie dostalam zawalu jak zobaczylam ta igle :roll: A wczoraj bylam jeszcze madrzejsza i obejrzalam filmik na youtube jak to sie wszczepia :shock: i teraz to juz w ogole mam ochote oddac to w czorty spowrotem :D
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 13 sty 2012, 16:44 Re: implanty antykoncepcyjne

ewela119 napisał(a):"period time"


a po co????????????? :shock:
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 13 sty 2012, 16:48 Re: implanty antykoncepcyjne

Dorotko kochana nie wiem po co. Czytalam na ten temat to sporo dziewczyn pisalo ze implant mialy wszczepiany podczas @ ale sporo tez bylo takich ktore mialy wszczepiany od reki, niezaleznie od @. Moze ze wzgledu na to ze chca miec pewnosc ze kobieta nie jest w ciazy? Albo tak jak z tabletkami ze 1 dnia cyklu sie zaczyna brac? Nie mam pojecia :roll:
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 13 sty 2012, 16:54 Re: implanty antykoncepcyjne

no moze...
nie boj sie wczepiana. nic nie ebdziesz widziec bo Ci reke podniesie za glowe a czuc to tez tylko chwila takie uszczypniecie i juz...duzo mniejszy bol niz jeden skurcz podczas okresu ;)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 13 sty 2012, 17:00 Re: implanty antykoncepcyjne

Niedawno urodzilam dziecko wiec wszepienie implantu powinno byc dla mnie blahostka ale jakos sie pietram :D
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez syjonka » 13 sty 2012, 17:22 Re: implanty antykoncepcyjne

ja nawet nie pamiętam czy miałam okres czy nie, ale wiem, że o to nawet nie pytała i dostałam implant z chodu (kwestia lekarza podejrzewam). co do wątpliwości "ciążowych" to tylko zapytała czy istnieje ryzyko, że jestem w ciąży i tyle.

to nic a nic nie boli, dostajesz zastrzyk znieczulający, nie musisz na to nawet patrzeć więc nie ma się co pietrać ;) zawinie ci to bandażem i po krzyku. ewela to jest jak z zastanawianiem się czy zajść w ciąże po oglądnięciu filmików z porodów :lol:
Avatar użytkownika
syjonka
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Wiek: 35
Dołączyła: 25 kwi 2010, 00:16
Lokalizacja: Edgbaston/Bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 13 sty 2012, 18:14 Re: implanty antykoncepcyjne

Osobiscie chyba wole rodzic niz dostawac zastrzyki :D
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET