neoderma

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez schmittka22 » 3 sty 2010, 20:06 neoderma

witam,mam pytanko czy ktos z Was poddawal sie zabiegowi neodermy i czy warto wydawac na to kase bo zabieg do tanich nie nalezy,poztym trzeba zrobic ich kilka aby byl efekt,tak wiec poradzcie mi czy warto czy tez nie?

schmittka22
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 26 paź 2009, 18:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 3 sty 2010, 22:28 Re: neoderma

schmittka22 napisał(a):witam,mam pytanko czy ktos z Was poddawal sie zabiegowi neodermy i czy warto wydawac na to kase bo zabieg do tanich nie nalezy,poztym trzeba zrobic ich kilka aby byl efekt,tak wiec poradzcie mi czy warto czy tez nie?


Ja mialem robionych ponad 10 zabiegow i jestem szalenie zadowolony. Moja cera byla tragiczna - wszedzie krosty i blizny. Meczylem sie z tym latami, bralem antybiotyki i nic. Po zabiegach moja cera zaczela sie leczyc i efekt byl niesamowity. Aczkolwiek zabieg nie nalezy do przyjemnych i przez pare dni meczysz sie z luszczaca skora. Jak juz sie zdecydujesz to moge na priv napisac z czyich uslug korzystalem.
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez sharemka » 3 sty 2010, 22:34 Re: neoderma

Neoderma czyli zabieg mikrodermabrazji; glebokiego zluszczania naskorka...
Jak najbardziej polecam jesli masz problemy z cera, sama nigdy nie potrzebowalam ale znam wiele osob, ktorym zabiegi mikrodermabrazji "uratowaly zycie".
"Bo meska rzecz, byc daleko a kobieca wiernie czekac..."
Avatar użytkownika
sharemka
Rozeznany
 
 
Posty: 241
Dołączyła: 6 sty 2009, 13:27
Lokalizacja: Hall Green/Bham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 4 sty 2010, 19:00 Re: neoderma

schmittka22 napisał(a):witam,mam pytanko czy ktos z Was poddawal sie zabiegowi neodermy i czy warto wydawac na to kase bo zabieg do tanich nie nalezy,poztym trzeba zrobic ich kilka aby byl efekt,tak wiec poradzcie mi czy warto czy tez nie?


Neoderma a mikrodermabrazja to dwie rozne rzeczy to po pierwsze .
Zalezy jakiego efektu oczekujesz i czegie spodziewasz po takim zabiegu.:)
ale jesli codzi o neoderme i osiagniecie jakiegos naprawde dobrego efektu polecana jest raczzej seria 2 zabiegow(wszystko zalezy od cery i tego co chcesz uzyskac)
MIkrodermabrazja daje bardzo dobre efekty w polaczneiu z kwasami albo peelingiem migdalowym.
Neoderma to nic innego jak peeling ziolowy ktory rowniez jak mikrodermabrazja likwiduje blizny, rozstepy,przebarwieniajest dobry do cery tlustej i tradzikowej bo dziala przeciwzapalnie.
W jednym i drugim wypadku efekt zalezy od glebokosci zmian, aczkolwiek efekt mikrodermabrazji raczej jest trwalszy.

Polecalabym raczej serie zabiegow mikrodermabrazji np: mikrodermabrazja diamentowa, ale jesli juz sie zdecydujesz na takie zabiegi to tylko u osoby o odpowiednich kwalifikacjach,po szkoleniac najlepiej u kosmetologow .
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany


Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron