szampon/odzywka jaki/a polecacie jaki/a stosujecie

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Kitka » 31 sie 2011, 13:57 Re: szampon/odzywka jaki/a polecacie jaki/a stosujecie

Luiza Nie ma sprawy :wink: Ja na to forum wpadam tylko z doskoku i bardzo rzadko, więc wybaczam :wink:
Masz dużą wiedzę, fajnie :grin:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

dorotajab,gdzie kupujesz swoje kosmetyki(Kerastase Ciment)??w sklepie czy moze zamawiasz z jakiejs stronki??
Ja to nie wiem czego chce.Raz mowie,ze juz nie bede farbowac-zostawie swoje naturalne ale jak juz mam odrosty,to juz mi znowu odbija i chce farbowac.Farbuje zawsze na blond lub jakis baleyage.Wczoraj przegladalam neta i trafilam na ladny miodowy kolor i juz sobie pomyslalam,ze moze sobie ocieple swoj kolor na jesien ale juz sama nie wiem hehe.Podobaja mi sie jasne brazy i chcialabym sie kiedys skusic,tylko nie wiem czy mi bedzie pasowal...
Luiza napisał(a):Może to zalatuje obsesją, ale nie żałuje. Wychodzę na ulicę i co chwila słyszę komplement na temat swoich włosów, więc warto było.

Az jestem ciekawa Twoich wlosow,moze wstawisz fotke??Tak w ogole widac,ze Cie kreci ten temat i dobrze.Fajnie jest miec piekne,lsniace i naturalne wlosy.Chociaz nawet o naturalne trzeba dbac.Mam kolezanke,ktora ma dlugie wlosy i narzeka ze jej sie lamia,a rzeczy typu suszarka,prostownica czy lokowka uzywa bardzo rzadko.
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

http://www.luxuryhaircare.co.uk/

albo

http://www.gorgeousshop.co.uk/

ostatnio kupowalam na tej drugiej bo bylo taniej
chociaz teraz jak patrze to na tej pierwszej jest zdecydowanie taniej :)

tez jestem bardzo ciekawa wlosow Luizy :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Moze sie kiedys skusze na szampon,ale wtedy odzywke bym musiala tez dokupic :)
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

Luiza napisał(a):A teraz moją krucjatą jest nawracanie innych
wiec prosze o rady ..mozesz mnie nawrocic:) chce miec lsniacei mocno zakrecone loczki..:)) ktore takue byly ale staly sie mniej kreconym siankiem:P prostownicy uzywam raz w roku, suszarki raz na tydzien...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 31 sie 2011, 16:31 Re: szampon/odzywka jaki/a polecacie jaki/a stosujecie

Luiza, dawaj zdjecie wlosow, bom tez ciekawa :)
Chyba jak kazda dziewczyna tutaj! :)
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

Bogini jak to sie stalo ze tak Ci sie wlosy zniszczyly? chorowalas? stres? czy cos z nimi robilas??? jak to jest ze jednego dnia mamy piekne wlosy a drugiego wszystko szlak trafia???

podobno w ciazy (zwlaszcza z chlopcem) piekne wlosy sie robia...dziewczyny czy to prawda?
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 31 sie 2011, 18:04 Re: szampon/odzywka jaki/a polecacie jaki/a stosujecie

kindzulinaa napisał(a):Az jestem ciekawa Twoich wlosow,moze wstawisz fotke??Tak w ogole widac,ze Cie kreci ten temat i dobrze.Fajnie jest miec piekne,lsniace i naturalne wlosy.Chociaz nawet o naturalne trzeba dbac.Mam kolezanke,ktora ma dlugie wlosy i narzeka ze jej sie lamia,a rzeczy typu suszarka,prostownica czy lokowka uzywa bardzo rzadko.

Ja te mam długie włosy i też jeszcze się łamią i trochę rozdwajają, ale to cena jaką płacę za farbowanie. W porównaniu z tym co było kiedyś są naprawdę w niezłej kondycji. Nauczyłam się cierpliwie czekać na efekty. Nam na tyle szczęścia, ze naturalnie jestem posiadaczką raczej grubszych włosów, a takie sa łatwiejsze w utrzymaniu.

bogini8 napisał(a):wiec prosze o rady ..mozesz mnie nawrocic:) chce miec lsniacei mocno zakrecone loczki..:)) ktore takue byly ale staly sie mniej kreconym siankiem:P prostownicy uzywam raz w roku, suszarki raz na tydzien...

Kręcone włosy z natury są dużo bardziej suche niż proste. Nie znam się aż tak bardzo na pielęgnacji kręconych włosów. Wiem, ze trzeba je mocno nawilżać (oleje, nawilżające odżywki) i wystrzegać sie wysuszających detergentów (sulfate, sulphate).
Polecam odżywkę Aussie 3 minute miracle reconstructor. Testowałam na kuzynce, która normalnie ma na głowie puch. Po tej odzywce, już po jednym użyciu miała śliczne loczki. Kręcone włosy też niby mniej błyszczą niż proste (choć chyba na to nie ma reguły, bo moja siostra ma bardzo kręcone włosy i lśnią jak szalone).

Dodano: -- 31 sie 2011, o 18:05 --

Zdjęcie zaraz wkleję.

Dodano: -- 31 sie 2011, o 18:25 --

Kłaki.
Załączniki
P31807131.jpg
P3180715-2.JPG
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

wow!!! no takie wlosy to wiecej jak milion dolarow !!! piekne naprawde piekne- i ten polysk!!!
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

dorotajab napisał(a):podobno w ciazy (zwlaszcza z chlopcem) piekne wlosy sie robia...dziewczyny czy to prawda?

Wiesz co,jak chodzilam w ciazy z pierwszym synkiem mialam takie sliczne,lsniace wlosy,a z drugim hmmm...czy ja wiem.
Za to rosna w szalonym tepie :mrgreen:
Tylko po tych dwoch ciazach strasznie mi sie cienkie zrobily i zaczely sie przetluszczac ale teraz myje je codziennie(chociaz nie chcem ale muszem ;))i teraz przynajmniej nie narzekam,bo i tak maja dosyc ladny polysk.
Luiza,sliczne masz jak to nazwalas "klaki" hihi,a jaki polysk :) pozazdroscic! :mrgreen:
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

dorotajab, w ciazy miaam super wlosy i jeszcze chwile pociazy a potem bach....;/nie chca sie tak fajnie krecic... ogolnie zawsze mialam znimi problemy bo sa suche bardzo i nie maja polysku wcale;/
moglabym i z miesiac nie myc i dalej nie bylyby tluste:D
kiedys jeszcze w pl wgniatalam w nie krem nivea soft :D :D
wyprobowalam maske z matrixa byla super wlosy sie latwo rozczesywaly, blyszczace nawet byly ale ta maska jest tak mocno wygladzajaca ze po niej wto wogole mi sie slabo kreca;/

Dodano: -- 1 wrz 2011, o 13:55 --

Luiza, o kurdee niezle wlochy i supeer kolor, ile ty czasu je chodujesz na taka dlugosc? :) :shock: :shock: :shock:
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Dzięki za miłe słowa dotyczące moich kudłaków. Jeszcze troszkę muszę popracować,żeby wyglądały tak jak chcę, ale jest dobrze w porównaniu z przeszłością.

Moje włosy były jeszcze dłuższe, ale zaniedbane i porozdwajane więc ścięłam. Trochę ponad 2 lata temu sięgały do połowy pupy. Teraz regularnie ścinam, żeby stopniowo pozbyć się zawsze miałam raczej długie włosy. Rosną mi strasznie wolno, a chciałabym mieć za pupę. Wg moich obliczeń mój cel osiągnę za 3 lata jeśli nie będę ścinać wcale. A że ścinać muszę to jeszcze sobie poczekam. Już siwa jestem ale co tam.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

siwa od tej walki??? ha ha ha

znasz siec sklepow Gaia? tam sa super rude naturalne farby- odyzwiaja bardzo intensywnie z tego co moja organik kolezanka mowila :)

zobacz tez sobie te farby z holland and barrett tez maja piekne rude odcienie

ciekawa jestem co na ich temat powiesz :) jak bedzies zpatrzec to zobacz na blony tez... tak w ramach krytyka dla mnie :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

dodam jeszcze od siebie ze kolezanka Luiza nakierowala mnie na kosmetyki firmy Tigi i wreszcie znalazlam dobry szampon i odzywke.dzieki ruda ;)
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 47
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

Nie znam sieci Gaia.

Mnie farbki już nie interesują od kiedy używam henny.
Ale zerknę w H&B. W sumie sama jestem ciekawa składu.
Te same farby mają w sklepie wegetariańskim na Digbeth.
Tylko ich cena straszy z tego co pamiętam.

Dodano: -- 1 wrz 2011, o 20:36 --

hanoka77, Nie ma sprawy, zawsze do usług :grin:
A byłam ostatnio na łowach w TK Maxx i stała się tragedia. Cała włosowa półka znikła. Nie ma odżywek prawie. A ja tam zwykle godziny spędzałam.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET