Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Anek » 14 maja 2007, 15:11 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Oczywiscie rowniez zycze powodzenia i czekamy na dobre wiesci :wink:
:roza: :roza: :roza: :roza: :roza: :roza: :roza: :roza: :roza: :roza: :roza: :roza:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 14 maja 2007, 21:42 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

No jak wszystkie, to wszystkie.... POWODZENIA, będzie good
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agatula » 28 maja 2007, 13:23 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ja rowniez zycze powodzenia:) BYlam ostatnio na USG juz 30 tydzien :) jak to szybko leci wyszlo na USG ze dzidzius troszke za maly . Miesci sie w normie ale mogbybyc troszke wiekszy i nastepne usg mam 15 czerwca :(.. Mam nadzieje ze moj skarb juz bedzie mial dobry wzrost ...
Avatar użytkownika
Agatula
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączyła: 13 lut 2007, 16:23
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 28 maja 2007, 20:25 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

adamirus napisał(a):a ja mam termin na 16maja i wciąż czekam...... :wink: siedzę już jak na szpilkach.....denerwuje się....chciałabym mieć już mojego synka przy sobie.
boje się porodu,boję się czy wszystko będzie dobrze,chciałabym by poszedł sprawnie i dosyć szybko..... :wink: by ten mój malutki też dobrze go zniósł.....

jestem dobrej myśli :wink: pozdrawiam wszystkie mamuśki!!


To juz chyba po :roza: :roza: :roza:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 3 cze 2007, 15:36 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

wlasnie!!! jak sie nowa mama niewa??? jak poszedl porod i w ogole??? daj znac jak bedziesz miala chwilke zeby sie dopasc do kompa:) :roza:
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 40
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Xara » 7 cze 2007, 09:37 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ja tez trzymalam kciuki :grin:

Jak sie czujesz?i jak dzieciatko?

Pozdrawiam!

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez adamirus » 8 cze 2007, 16:04 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Cześć dziewczyny :wink: dzięki za wszystkie ciepłe słowa :wink:
nie udało mi się urodzić w terminie,czekałam dłuuuuugo jeszcze i wkońcu się doczekałam.
29 maja o godz.3.22 urodził się nasz synuś Dominik.Ważył 3280gram i mierzył 57cm.
Poród.... :roll: długo by pisać ....był długi męczący i baaardzo bolesny :roll: na szczęście sam etap III,czyli skurczy partych trwał 25minut więc....malutki dosyć szybko wyskoczył.
Opieka w szpitalu.....jestem bardzo zadowolona.Położne bardzo miłe i przyjazne,słuchałam co mówią :wink: może nie w każdej chwilce....bo czasem poprostu się nie dało.....ale starałam się jak mogłam i wiem że ich rady napewno mi pomagały.
Już po 24godzinach wyszliśmy do domku,ja z ogromną anemią bo straciłam mnóstwo krwi....a malutki zdrowy i śliczny :grin: :grin: :grin:
Kłopot był malutki z piersiami.....a raczej z ssaniem mojego syna :wink: piersi do dziś czują się lekko obolałe :wink: ale z dnia na dzień jest coraz lepiej.
Co drugi dzień odwiedza nas położna,ważą go,mierzą i sprawdzają czy wszystko jest wporządku.Narazie póki co malutki przybiera na wadze bardzo ładnie,nic złego się nie dzieje i jestem przeszczęśliwa że tak jest :grin: :grin:
Oboje z mężem jesteśmy zakochani po same uszy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Anek » 8 cze 2007, 18:44 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Super ze wszystko sie udalo mimo malego opoznienia :wink: Najwazniejsze jest w koncu to ze dzidzius jest zdrowy, zycze rowniez powrotu do sil :wink: :roza: :roza: :roza: :roza: :roza:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Edyta » 8 cze 2007, 19:13 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

No to super Adamirus ze juz po wszystkim-najgorsze za Toba :mrgreen: Gratuluje syneczka :smile:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 8 cze 2007, 23:39 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Gratulujemy :roza: :roza: :roza: :roza: :roza: :roza: :roza:
Zdrowka i radosci (i odpoczynku) dla ciebie i synka.
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 40
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agatula » 9 cze 2007, 13:22 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Gratuluje Syneczka :):) Przedemna jeszcze 7 tygodni . I tez ujze wreszcie swoje malenstwo. :) :mrgreen:
Avatar użytkownika
Agatula
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączyła: 13 lut 2007, 16:23
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Xara » 14 cze 2007, 21:10 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Rowniez gratuluje!
zycze szybkiego powrotu do sil :grin:

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agi » 22 cze 2007, 13:13 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

cześć Dziewczyny!
czy któraś z Was słyszała może coś o szpitalu w Solihull, jak tam jest?
nie długo będę rodzić i wybrałam ten szpital bo jest najbliżej.
pozdrawiam :grin:
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 41
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 22 cze 2007, 13:23 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

gratulacje adamirus, troche spoznione, :roza: :roza: :roza:
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 24 cze 2007, 13:27 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

agi ja ci moge powiedziec tyle ze jak tam bylam pare razy z corka to ludzie sa przyjemniejsi niz w heartlands hospital (do ktorego ja mam najblizej) i jest duzo spokojniej i ciszej i wydaje mi sie ze czysciej ale pozory czesto myla. od kolezanki slyszalam za to jak pojechala z 3 miesieczna coreczka do szpitala w solihull na pogotowie to niestety musiala i tak jechac do tego mojego szpitala bo nie mieli na pogotowiu dyzurujacego pediatry i nie umieli jej pomoc :roll: albo przynajmniej tak jej powiedzieli zeby ja splawic :roll:
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 40
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET