Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 26 paź 2010, 11:52 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

Kitka, bo napisalm kilometrowego posta i mi sie skasowal wiec postanowilam ze teraz przysiade i skroce to co mam powiedziec i o co sie spytac:D
czyli wnioskuje ze 1 etap czyli same bialko stosowalas 5-10 dni tak?
i po tym czasie na 2 etapie jesz jeden dzien same bialko, 2 bialko plus warzywa tak? no tak by bylo bardziej znosnie:D
ale to od przyszlego tygodnia. a co z serem zoltym zadnego nie mozna? czy jakis chudy?
no i kurde co tu jesc jak jest same bialko ?co ja mam jesc na sniadanie ?to w sumie jakis jogurt albo jajka:D a na obiad?:/

[ Dodano: Wto Paź 26, 2010 12:58 ]
Kitty, nie uzywalam tej firmy jeszce ale wiem ze jest najtansza
ja uzywam przewoznika z bham z ogloszen juz chyba z 8 razy slalam paczki zstad do polskie i spowrotem, FIRMA RETRANS bsie nazywa
nr tel:07926221655
kosztuje 15£ za 10kg, a pozniej kazdy 1kg to 1£ czyly np 20kg to 25£:)
minimum to paczka za te 15£bo oni przyjezdzaja i je odbieraja i dowoza w polsce, jestem zadowolona z uslug tej firmy.
aha i oczywiscie u takich przewoznikow nie wolno slac papierosow i alkoholu, nam na granicy kiedys zabrali 2 butelki:D

[ Dodano: Wto Paź 26, 2010 13:03 ]
Kitty, aha i najlepiej dzwonic do niego tak do wtorku bo we wtorek lub srode odbiera paczke z domu , w czwartek wyjezdza z angli i do wtorku paczka jest w polsce.
nigdy nie byla pognieciona czy cos w tym stylu, i raz mialam paczke ktora wazyla 30kg! i bylaz 1,5m wysoka i ten koles sam ja wnosl do mnie do domu po schodach! :mrgreen: zarzucil sobie na bark i jazda:D

[ Dodano: Wto Paź 26, 2010 13:03 ]
aha to polska firma jakby co:D

[ Dodano: Wto Paź 26, 2010 13:12 ]
malaroksi napisał(a):A znam jeszcze osobiście dziewczynę która lubiła sobie zapalić coś mocniejszego
moja kolezanka ze studiow w ciazy nieststy nie rzucila palenia, stwierdzila ze to nie zaszkodzi, no i jej corcia urodzila sie z wada serca przez to z niedomknieta zastawka bodajze;/ no i lekarz powiedzial ze dzieci palaczy maja ponad 50% ze bede miec astme w przyszlosci;/
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitty » 26 paź 2010, 12:24 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

Dziewczyny dzieki za szybka odpowiedz! Jak narazie czytam na necie o LA Transport, pozniej zadzwonie do firmy o ktorej bogini napisala. Ja zawsze przez poczte wysylalam, ale strasznie drogo mnie to wychodzilo :roll:

ewela wlasnie tak to jest, ze czlowiek naczyta sie pierdol, po czym sie stresuje. Moj maz w pewnym momencie zabronil mi doczytywac sie w internecie o tych strasznych kaplikacjach w trakcie ciazy czy tez szkodliwosci wszystkiego i w sumie mial racje ;) Ja pracowalam, takze tez nie mialam czasu a z pracy wracalismy o tej samej godzinie, do tego weekendy wolne wiec maz mial nade mna kontrole ;)
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitka » 26 paź 2010, 13:44 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

bogini W necie jest kalkulator, który wyliczy Ci ile powinna trwać 1 faza a ile 2 faza w Twoim przypadku. Tam jest kilkanaście pytań, na które musisz odpowiedzieć. Niestey znalazłam tylko po francusku, ale gdzieś znalazłam do niego tłumaczenie, tylko nie pamiętam gdzie :roll: Jeśli chcesz postaram sie to odnaleźć :wink:
Ja miałam tylko 2 dni samych protein, potem już na przemian z warzywami. Żółty ser odpada (dozwolony jest nabiał do 4% tłuszczu na 100g), ale najlepiej jak zapoznasz się z tą stroną http://www.dieta-dukan.pl/fazaDrugaPrzepisy.html Tam jest wszystko wyjaśnione najlepiej :grin:
Potem wpisz w googlach "przepisy dukan" i będziesz miała masę możliwości jedzonka. To jest bardzo fajna strona z przepisami z ktorej korzystam często http://dukan.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?0
Jak masz jeszcze jakies pytania to proszę bardzo :grin:

Kitty Równiez polecam LA Transport. Kilka razy korzystałam z UK do PL i w dugą stronę :grin:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 26 paź 2010, 15:24 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

Kitka, dzieki:) ojj ciezko to widze , ta 1 faze zwlaszcza:P 2 faza spoko bo wlasciwie ja podobnie gotuje teraz tylko jem z ryzem brazowym lub brazowym makaronem rozne pulpeciki,chinszczyzne etc , najgorszy bedzie brak sera zoltego :(
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

o ja nie moge ile mam zaleglosci w czytaniu, no ale nie dzis nie mam czasu.
Moj swiat to teraz moj Synio
urodzil sie w sobote wazyl 7funtow 3 oz czyli ponad 3kg to nie za wielki wszystkie ubrania za duze, a miezy 49cm ale jak sie zwinie to malutki, a ze lezal na pleckach to dlatego mialam taki maly brzuszek.
Cesarke zrobili mi z dwoch powodow po pierwsze rozwarcie 4 w porywach do 5 po dobrych 24 godzinach skurczy a po drugie to tak jak juz wspominalam zle sie ulozyl i wcale nie chcial sie uparciuch przekrecic. Uparte to we mnie jak nie wiem co.
Na szczescie mam pokarm ale niestety musze sciagac i miec nadzieje ze jak troszke sil nabierze to sam zacznie ssac a jak nie to tez nie bede plakac tylko sciagac mleczko dla Synusia.
Dobra to na tyle bo niestety musze nogi masowac bo mam tak spuchniete ze masakra tak szczerze to przez opuchlizne sa teraz grubsze niz byly w ciazy :evil: no ale to tylko na jakis czas.

dorcik101
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 22 mar 2010, 10:54
Reputacja: 0
Neutralny

ja jestem na Dukanie od trzech dni ;)
jeszcze 2-3 dni to już maksimum fazy pierwszej ......
chcę schudnąć 9-10kilo :mrgreen:
od lata przytyłam 3 kilo :roll: no i jeszcze pozostałości po ciąży .......

póki co,są ciężki momenty,ale dużo przeczytałam,dużo przepisów sobie wydrukowałam ....i jakoś sobie radze.ciężko mi jest bez owoców i warzyw ....maaaaaaarze o marchewce :razz:
ale pocieszam się że to tylko 3dni jeszcze .......
motywacje mam sporą,doszłam do punktu gdzie czuje się ze sobą źle.czuje to.
i choć mówią mi że nie wyglądam źle,to jednak ja czuje się ze sobą źle.

a podobno całe odchudzanie zaczyna się w głowie :wink:
samozaparcie również ..... chcę i schudnę :mrgreen:

bogini8 napisał(a):najgorszy bedzie brak sera zoltego :(


ooo tak :roll: mi też brakuje.ale wcinam serki wiejskie bo również uwielbiam :mrgreen:

dorcik101 napisał(a):mam tak spuchniete ze masakra tak szczerze to przez opuchlizne sa teraz grubsze niz byly w ciazy :evil: no ale to tylko na jakis czas.


też tak miałam,myślałam że po porodzie opuchlizna odrazu zejdzie,ale to jednak musi potrwać ..... :wink:
będzie dobrze :-)
ObrazekObrazekObrazek

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Kitty » 26 paź 2010, 18:44 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

dorcik101, u mnie opuchlizna utrzymywala sie przez dobry miesiac po porodzie (jak nie dluzej) :roll: Najgorsze mialam dlonie, doslownie wygladaly jak nie moje :zdziw:

Wlasnie malaroksi, jak tam kurs jezdzenia po autostradzie :027: Ciagle czekam na odwiedziny g:D>

bogini8, adamirus, i Kitka, trzymam za Was kciuki :one:
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 26 paź 2010, 18:45 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

adamirus napisał(a):....maaaaaaarze o marchewce :razz:

no popatrz, a u mnie caly worek marchewki! :mrgreen:
i wygladasz bardzo dobrze! ale jak te 5 kilo (max!) ma Ci poprawic nastroj - to chudnij :wink: byle nie wiecej, bo maz nie bedzie mial za co Cie zlapac hihi :lol:

a tak wogole to zakladamy z adamirus "komitet rodzicielski" :mrgreen: uspoleczniamy sie :lol:

ewela, Ty sie tam nic nie denerwuj! to dopiero poczatki... zostaw sobie nerwy na pozniej
:lol:

tez bylam na "dukanie"... nie posluzyl mi :oops:

milego wieczoru kobitki! x

[ Dodano: Wto Paź 26, 2010 19:46 ]
dorcik, zapomnialam o Tobie :oops: ja tez spuchlam! palce u nog mialam jak serdelki :roll:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

agg napisał(a):no popatrz, a u mnie caly worek marchewki! :mrgreen:


:mrgreen: no ale to dopiero za 2 dni moge mafefke wciągnąć :mrgreen:

agg napisał(a):i wygladasz bardzo dobrze! ale jak te 5 kilo (max!) ma Ci poprawic nastroj - to chudnij :wink: byle nie wiecej, bo maz nie bedzie mial za co Cie zlapac hihi :lol:


dzięki ci dobra kobieto g:okulary

połówek martwi się bardziej o to czy zawartość w biustonoszu też zmaleje,z tymi straconymi kilogramami :razz: ;)

agg napisał(a):tak wogole to zakladamy z adamirus "komitet rodzicielski" :mrgreen: uspoleczniamy sie :lol:


dokładnie :mrgreen:

dzięki za pyszną kawke ;) :-)

agg napisał(a):palce u nog mialam jak serdelki :roll:


ja tak samo :roll: nie mogłam patrzeć na swoje stopy :lol:
ObrazekObrazekObrazek

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Kitty » 26 paź 2010, 19:09 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

adamirus napisał(a):
agg napisał(a):tak wogole to zakladamy z adamirus "komitet rodzicielski" :mrgreen: uspoleczniamy sie :lol:


dokładnie :mrgreen:



Tez bym chciala do niego nalezec :-D Jakas mozliwos,ze mozna tak dzialac na odleglosc ;) ?
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

Kitty napisał(a):Wlasnie malaroksi, jak tam kurs jezdzenia po autostradzie Ciagle czekam na odwiedziny
no miałam juz w sobotę i niedzielę, ale kurcze cięzko to widzę :D oczywiście muszę się przełamać ale fajnie by było jakby autostrada w czasie kiedy ja bede jechała była pusta akurat :) trochę mam stracha o dzieci... Musiałby ktoś dorosły koło mnie siedzieć i mi pomagać czy już mogę się wpinkolić by się dostać na autostradę :) może w sobote przejadę się z moim i z dziećmi tak na próbe pojeździć by mi powiedział czy jestem już gotowa :) I wtedy od poniedziałku bedę miała za priorytet wpaść do ciebie :)

adamirus załamujesz mnie , jak takie laski się źle czują to ja jednak muszę wrócić do mojej diety i zrzucić te 5kg :( kurna od jutra dukan a co mi tam :)

agg jaki komitet? co wy tam spiskujecie zaraz minusy dostaniecie ;)
a tak apropo minusów to coś się uspokoiło , dawno nie dostałam :-P
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

adamirus załamujesz mnie , jak takie laski się źle czują to ja jednak muszę wrócić do mojej diety i zrzucić te 5kg :( kurna od jutra dukan a co mi tam :)


dzięki ale wiesz,może tego nie widać,ale ja waże 69kilo :roll:
a latem ważyłam 65-66 ,tak sie bujało
i czułam się lepiej jak teraz,jakoś mi w boczki poszło ostatnio :evil:

a ty przecież szczuplaczek jesteś :-)

a jak przyleciałam do Anglii,to miałam 59kilo.i pomyśleć że narzekałam że waże za dużo ;)

malaroksi napisał(a):agg jaki komitet? co wy tam spiskujecie zaraz minusy dostaniecie ;)


:mrgreen: chodzi o nasze przedszkole :twisted: ( to znaczy naszych pociech )
postanowiłyśmy coś działać :twisted:
ObrazekObrazekObrazek

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

adamirus, a ile ty masz wzrostu ?
Jak Ja tu przyleciałam to ważyłam 54kg :D a teraz 10kg więcej :)

[ Dodano: Wto Paź 26, 2010 21:07 ]
dorcik101, A jak twój synio ma na imię ?
Wracaj do sił szybciutko :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

malaroksi napisał(a):adamirus, a ile ty masz wzrostu ?


168cm

malaroksi napisał(a):Jak Ja tu przyleciałam to ważyłam 54kg :D a teraz 10kg więcej :)


to w sumie prawidłowa waga teraz ;)
ObrazekObrazekObrazek

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 26 paź 2010, 20:13 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

adamirus napisał(a):dzięki ale wiesz,może tego nie widać,ale ja waże 69kilo :roll:
a latem ważyłam 65-66 ,tak sie bujało
i czułam się lepiej jak teraz,jakoś mi w boczki poszło ostatnio :evil:

jakie boczki!? jaka Ty masz figure kobieto! wszystko na swoim miejscu, ze tak powiem :mrgreen: jest pupa, biust i TALIA :) szkoda, ze masz problemy z kregoslupem bo moze bys dolaczyla do naszego fitnessowskiego gangu :twisted:
aha, nastepnym razem do kawy... marchewka :lol:
malaroksi napisał(a):a tak apropo minusów to coś się uspokoiło , dawno nie dostałam :-P

a mi wciaz przybywa :-P

dobra, lece robic carrot sticks na jutrzejsza impreze halloweenowa w przedszkolu :500:

[ Dodano: Wto Paź 26, 2010 21:15 ]
adamirus, widzialas czas naszych ostatnich postow? :wink:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET