pomysl na 40-stke

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez kwiatek » 6 lut 2011, 16:23 pomysl na 40-stke

hej dziewczyny,macie jakis pomysl na wyprawienie 40-stki swojemu panu ? ,czy w domu ,,w lokalu ,cos oryginalnego...

kwiatek
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączyła: 2 cze 2006, 19:41
Lokalizacja: Gdansk
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 6 lut 2011, 17:02 Re: pomysl na 40-stke

ja lubie imprezy tematyczne :) fajne przystrojenie, przebrania, muzyka...
jak masz duzy dom to moze byc w domu, jak nie to w jakims lokalu.
wszystko zalezy od tego co sie lubi ;)
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez ps » 6 lut 2011, 22:34 Re: pomysl na 40-stke

agg napisał(a):ja lubie imprezy tematyczne :) fajne przystrojenie, przebrania, muzyka...
jak masz duzy dom to moze byc w domu, jak nie to w jakims lokalu.
wszystko zalezy od tego co sie lubi ;)


jakby mi zona cos takiego zapropo to bym sie zalamal...sorry... :mrgreen:
Avatar użytkownika
ps
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 25 lis 2007, 16:33
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 6 lut 2011, 22:50 Re: pomysl na 40-stke

ps napisał(a):jakby mi zona cos takiego zapropo to bym sie zalamal...sorry...
a to niby czemu? no tak lepiej nic nie robic albo isc do baru i zalac robaka ;))))
to chyba dobrze jak kobeita sie stara zrobic jakos niespodzianke dla meza czy chlopaka, czy nie? wam facetom to ciezko dogodzic.....:D

[ Dodano: |6 Lut 2011|, o 23:03 ]
kwiatek, moj maz jest fanem pilki wiec pewnie kupilabym mu w tajemnicy jakis bilet na dobry mecz albo np wycieczke po najwiekszych angielskich stadionach.
Ewentualnie jakas sesje masazu relaksacyjnego u dobrej masazystki i np saune.
Zrobilabym ewentualnie jakies przyjecie niespodzianke i zaprosilanbym znajomych, albo abralabym go na jakas wycieczke we 2 w fajne miejsce:)
hmmm..ale patrzac na kolege ps, to nie wiem co byloby dobrym pomyslem, moze zabranie meza do nightclubu na jakis pokaz....albo na ekstremalna kolacje typu jedzenie z ciala kobiety ;) :D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez ps » 6 lut 2011, 23:11 Re: pomysl na 40-stke

bogini8 napisał(a):
ps napisał(a):jakby mi zona cos takiego zapropo to bym sie zalamal...sorry...
a to niby czemu? no tak lepiej nic nie robic albo isc do baru i zalac robaka ;))))
to chyba dobrze jak kobeita sie stara zrobic jakos niespodzianke dla meza czy chlopaka, czy nie? wam facetom to ciezko dogodzic.....:D


szanowna bogini....zalac robaka to powinna zona , ze ma 40 to letniego meza...hehehe...
ok. powaznie to ja np. chcialbym isc z zona do jakiejs fajowej dyskoteki lub pabu i pobawic sie nie tylko z zona (mam na mysli tylko taniec..) ale zatanczyc i bawic sie z kazdym kto ma na moja osobowosc ochote....po 20 tu latach malzenstwa zona nie powinna mi zabraniac i byc zazdrosna niby...tylko poprostu zaufac...ach..rozmazylem sie...wy cudowne istoty na ziemi "kobiety" mmmm....
:-P :razz: :-P
Avatar użytkownika
ps
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 25 lis 2007, 16:33
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 6 lut 2011, 23:32 Re: pomysl na 40-stke

ps, dobrze, ze nie jestem Twoja zona, bo jeszcze bys depresji przy mnie dostal haha :mrgreen:
zarowno ja jaki i moi znajomi mamy poczucie humoru, wiec impreza zbiorna i z "jajami" bylaby bardzo na miejscu.
bogini8 napisał(a):[ Dodano: |6 Lut 2011|, o 23:03 ]
kwiatek, moj maz jest fanem pilki wiec pewnie kupilabym mu w tajemnicy jakis bilet na dobry mecz albo np wycieczke po najwiekszych angielskich stadionach.
Ewentualnie jakas sesje masazu relaksacyjnego u dobrej masazystki i np saune.
Zrobilabym ewentualnie jakies przyjecie niespodzianke i zaprosilanbym znajomych, albo abralabym go na jakas wycieczke we 2 w fajne miejsce:)

a to 2 czesc prezentu ;) bo impreza imprezą, a prezent swoja droga ;)

[ Dodano: |6 Lut 2011|, o 23:36 ]
ahaaa, ja organizowalam mezowi 30-stke. byli najblizsi znajomi, duzo jedzenia, wodeczka i akurat jeszcze jakis meczyk lecial... domowki sa najfajniejsze :) prezenty tez byly, jeden z miesiecznym opoznieniem, ale za to na cale zycie :D
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kwiatek » 7 lut 2011, 19:00 cd

niezle sie rozkrecilo ,zapomnialam dodac, ze 40 letni ,ale nie malzonek z jakims 20letnim stazem ,singiel ,na szczescie bez dzieci /przepraszam jak kogos urazilam /,,,,podoba mi sie pomysl z sauna ,mysle o SPA ,moze polecicie mi str internetowa z spa w okolicach birmingham

kwiatek
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączyła: 2 cze 2006, 19:41
Lokalizacja: Gdansk
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 7 lut 2011, 20:22 Re: pomysl na 40-stke

:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 7 lut 2011, 20:48 Re: pomysl na 40-stke

ps napisał(a): pobawic sie nie tylko z zona (mam na mysli tylko taniec..) ale zatanczyc i bawic sie z kazdym kto ma na moja osobowosc ochote....po 20 tu latach malzenstwa zona nie powinna mi zabraniac i byc zazdrosna niby...tylko poprostu zaufac...ach..rozmazylem sie
to po co ci wogole zona na takiej imprezie?!!! mozelepiej udac sie samemu na .....ki..?:D ciesze sie ze nie jestem twoja zona:D...

agg napisał(a): prezenty tez byly, jeden z miesiecznym opoznieniem, ale za to na cale zycie
heheh dobre agg :D :mrgreen: :mrgreen:
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 8 lut 2011, 12:19 Re: pomysl na 40-stke

kwiatek napisał(a):,mysle o SPA ,moze polecicie mi str internetowa z spa w okolicach birmingham


to SPA nie jest w Birmingham,ale nie jest tak daleko, spedzilam tam sylwestra i z cala pewnoscia moge polecic :wink:

Grosvenor Pulford Hotel
Wrexham road,Chester CH4 9DG
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 47
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET