fryzjer w Walsall?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez koperek » 31 mar 2011, 16:30 fryzjer w Walsall?

Witam potrzebuje aktualnych informacji na temat fryzjerów w Walsall. Ktos moze był? mam zamiar sie wybrac tylko nie wiem ktory jest warty zachodu:) pozdrawiam

koperek
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 21 mar 2011, 17:21
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez andzia24 » 31 mar 2011, 21:13 Re: fryzjer w Walsall?

siostra moja byla w tym kolo morisona i byla zadowolona a ja bylam tam z synem ciecie na dluzszych wlosach scinal go mlody chlopak bylismy bardzo nie zadowoleni :evil:

andzia24
Raczkujący
 
 
Posty: 68
Dołączyła: 11 sty 2011, 22:44
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez greg1983 » 2 kwi 2011, 20:04 Re: fryzjer w Walsall?

moja dziewczyna była na strzyżeniu w tym koło morisona. fryzura, o którą prosiła była bardzo prosta do zrobienia a pani fryzjerka spier*******a robotę. więc NIE POLECA tej fryzjerki. mnie ona też strzygła i nie byłem zadowolony. po tym fakcie, gdy rozmawiałem ze znajomymi mieli takie same zdanie. szkoda, że nie zapytałem ich o to wcześniej (mądry polak po szkodzie).
ostatnio musiałem pójść do fryzjera, a z braku czasu nie mogłem wybrać się np. do West Bromwich, gdzie są porządni fryzjerzy. poszedłem do fryzjera na Caldmore Road (drugi salon tej "sieci", ale pomyślałem że ścina ktoś inny, więc może będzie lepiej) i zakończyło się tym, że na drugi dzień już byłem zmuszony jechać na poprawkę do West Bromwich. koleś, który mnie strzygł nie dość, że był nie miły, gburowaty, odpowiadał półsłowkami to w dodatku nie rozumiał jak mu tłumaczyłem o jaki efekt mi chodzi. dodam, że miało to być klasyczne cięcie, żadnych ekstrawagancji. Cięcie dołu maszynką, a góry tylko nożyczkami. oczywiście wszystko objechał maszynką, a poziom mierzył przy pomocy grzebienia... dobry fryzjer w lot pojąłby co mam na myśli i nie spartaczyłby tak prostego cięcia.
także stanowcze NIE dla polskich salonów fryzjerskich w walsall.

greg1983
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 9 paź 2010, 15:22
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez koperek » 2 kwi 2011, 20:52 Re: fryzjer w Walsall?

Widze ze w Walsall naprawde nie ma dobrego salonu:( szkoda bo to calkiem nie male miasteczko i mialam nadzieje ze znajde tu jakiegos dobrego fryzjera.

koperek
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 21 mar 2011, 17:21
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez różyczka » 4 kwi 2011, 17:36 Re: fryzjer w Walsall?

A Ja byłam w tym salonie na Caldmore Road :) Byłam jakiś czas temu i z pewnością wybiorę się po raz kolejny. Chłopak , który tam pracuje był bardzo miły , fachowy i rozmowny także polecam.

różyczka
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 4 kwi 2011, 17:16
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 7 kwi 2011, 13:42 Re: fryzjer w Walsall?

różyczka napisał(a):rozmowny


i to cecha po jakiej wybieramy fryzjera? ja bylem trzy razy u fryzjerki obok morrisona, wlasnie tylko poza gadaniem nic nie potrafila a dawalem jej trzy proby... wiecej mnie tam nie zobaczy.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez ewanowakowska » 11 sie 2012, 17:07 Re: fryzjer w Walsall?

tez bylam kolo morissona u polskiej fryzjerki...mysle ze zla opinia o niej jest troche przesadzona. w drugim salonie na Caldmore nie bylam ale slyszalam ze wczesniej pracowalla tam polka ktora byla tez calkiem ok. Mysle ze to kwestia gustu.
Rownouprawnienie konczy sie wraz z pierwsza ciaza.
Prawdziwe rownouprawnienie bedzie, kiedy ciaze bedzie mogl sobie zaaplikowac mezczyzna.

ewanowakowska
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Dołączyła: 3 lut 2012, 17:33
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jo14189 » 11 sie 2012, 22:28 Re: fryzjer w Walsall?

a ja bylam w Tony&guy niedaleko bus station. Jestem z nich naprawde zadowolona i ich polecam. Masaz plecow podczas mycia i masazu glowy, kawka, obsluga mila, mnie obcinala chudziutka blondi obciela mnie lepiej niz chcialam (troszke kompleksow sie nabawilam) jedyna wada: wysokie ceny ale za jakosc uslug sie placi (ceny zalezne od doswiadczenia stylisty)
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET