SECRET LASHES -przedluzanie rzes

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez storczyk » 28 kwi 2011, 18:57 Re: SECRET LASHES -przedluzanie rzes

bogini8 napisał(a):
storczyk napisał(a):cieńsze, przede wszystkim sporo krótsze i proste jak druty a moje naturalne były zalotnie wywinięte
no to u mnie chyba juz gorzsej byc nie moze?:D moje nie byly ani zakrecone ani dlugie...:D


moje też nie były długie, ale nie były takie krótkie teraz :(

storczyk
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 28 kwi 2011, 18:12
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 28 kwi 2011, 18:57 Re: SECRET LASHES -przedluzanie rzes

storczyk napisał(a):a klej Cię nie uczula?
nie, choiciaz balam sie jak to bedzie, bo robilam je na w;lasna odpowiedzialnoisc majac juz uczulenie pod i na powiekach. meczylaam siz nim pol roku i od momentu zrobienia rzes cisza... tfu tfu... uczula mnie henna i pochodne awartye w tuszu do rzes m.in.;//nie bede wklejac zdjec z uczuleniem:~(

[ Dodano: |28 Kwi 2011|, o 20:00 ]
storczyk napisał(a):moje też nie były długie, ale nie były takie krótkie teraz
masz jakies foty jak wyg;adalas przed w trakcie i teraz?:))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez EWELINASTG2 » 29 kwi 2011, 13:24 witam

musze powiedziec ze efekt jest wspanialy,chcialabym wiedziec ile taka przyjemnosc kosztuje

EWELINASTG2
 
 

KobietaPostNapisane przez kaswar82 » 30 kwi 2011, 12:04 Re: SECRET LASHES -przedluzanie rzes

storczyk napisał(a):
bogini8 napisał(a):no to jeszce jedna fotka z innego profilu ;)


naturalne rzęsy powinnaś mieć przyciemnione henną, widać różnicę między naturalnymi a sztucznymi. poza tym twoje oczy wyglądają ładnie:)

[ Dodano: |28 Kwi 2011|, o 19:22 ]
Ja przez póltora roku miałam założone sztuczne rzęsy metodą "1 do 1" i muszę stwierdzić, że po pierwszym założeniu trzymały się najdłużej i najlepiej. z każdy kolejnym wypełnieniem, bądź zakładaniem nowych było coraz gorzej. rzęsy trzymały się coraz krócej, niektóre potrafiły odpaść już drugiego dnia po zabiegu i nie były to rzęsy które wypadły z moją naturalną rzęsą. sztuczna rzęsa po prostu odpadała, może była to wina starego kleju, może wina sztucznej rzęsy, złego założenia albo niedokładnego oczyszczenia rzęs przed zabiegiem.
przez ten czas miałam zakładane trzy rodzaje rzęs, podobno jedwabne miały być najlepsze pod każdym względem, ale niestety nie były, poza tym były krótsze niż te syntetyczne.
po odklejeniu plastrów którymi kosmetyczka zabezpieczała dolne rzęsy przed sklejeniem z górnymi, zawsze wyrwała mi kilka rzęs z dolnej powieki, czasami je po prostu urwała i tak zostawały takie kikuty.
przeczesywanie grzebykiem na długo nie pomagało, bo rzęsy i tak wykręcały się w różne strony, tak po prostu zostały założone. częste przeczesywanie doprowadzało do tego, że sztuczna rzęsa odpadała bo wykruszał się z niej klej. czasami grzebyk zachaczał o miejsce gdzie klej był grubiej położony i wyrywał moją naturalną rzęsę razem ze sztuczną.
sztucznych rzęs nie mogłam malować, bo przy malowaniu lub demakijażu, rzęsy dosyć często odpadały a używałam do tego odpowiednio przeznaczonych kosmetyków.
co do metody "1 do 1" - nie jest to do końca prawda, niestety. rozumiem, że bardzo ciężko uchwycić każdą rzęsę, ale dlaczego przykleja się jedną rzęsę do kępki złożonej z kilku rzęs? jak z takiej kępki wypadnie jedna naturalna rzęsa to powoduje, że sztuczna rzęsa zmienia swoje ułożenie i osłabia przy tym resztę rzęs z tej kępki, a po krótkim czasie wypada cała kępka.
zakładając rzęsy kosmetyczka powinna położyć na rzęsy hennę, bo nasze naturalne rzęsy nie są idealnie czarne jak te sztuczne, więc powinna to zrobić, żeby nie było widać kontrastu.

od ponad pół roku nie noszę już sztucznych rzęs. na początku ciężko się przyzwyczaić, ale przecież kiedyś ten moment musi nastąpić.
pomimo że rzęsy na których były sztuczne rzęsy zdąrzyły już wypaść i wyrosły nowe, to niestety są dosyć poważnie osłabione, cieńsze, przede wszystkim sporo krótsze i proste jak druty a moje naturalne były zalotnie wywinięte. codziennie używam odżywek do rzęs na zmianę z olejkiem rycynowym i nie mogę wrócić do tego co było wcześniej.
takie są moje doświadczenia, lecz pewnie rzęsy każdej z nas mogłyby reagować inaczej.


Witaj!!
Po pierwsze większośc firm produkuje rzęsy w kilku profilach wygięcia, długości oraz grubości.( I tak np. Secret Lashes ma długości od 7 do 15mm) Także nierozumiem jak możesz pisać ze jedwabne byly krótsze niż syntetyczne!!! Zależy jaką dlugość Ci założono.

Przed aplikacja rzęs przedłużanych niewskazane jest nakładanie jakich kolwiek preparatów (z wyjątkiem tych odtłuszczających) bo może to osłabiać wiązanie kleju z rzęsą naturalna. Także henna- odpada. Rzęsy są aplikowane w odleglości 1-2 mm, niewydaje mi się zeby była to az tak widoczna odległość, zwłaszcza przy otwartym oku. Zawsze mozna zrobić sobie kreseczke na powiece i gwarantuje ze zamaskuje to ewentualną roznice.
Sam opis wykonywania zabiegu, zwłaszcza fragment o odrywaniu plastrów razem z rzęsami wskazuje ze ktoś wykonywał Ci to nieprawidłowo i najtańsza możliwa metodą.
Rzęsy dolne od górnych odseparowuje się specjalnym płatkiem żelowym, a jedynie ten platek jest opracowany taśmą medyczną ( niema ona prawa miec kontaktu z twoją skórą a już napewno z rzęsami!!!)
Piszesz:
...czasami grzebyk zachaczał o miejsce gdzie klej był grubiej położony i wyrywał moją naturalną rzęsę razem ze sztuczną...
Prawidłowo zaplikowana rzęsa idealnie przylega do naturajnej i niemoze byc tu mowy o grubiej położonym kleju.

Kolejny cytat:
...co do metody "1 do 1" - nie jest to do końca prawda, niestety. rozumiem, że bardzo ciężko uchwycić każdą rzęsę, ale dlaczego przykleja się jedną rzęsę do kępki złożonej z kilku rzęs? jak z takiej kępki wypadnie jedna naturalna rzęsa to powoduje, że sztuczna rzęsa zmienia swoje ułożenie i osłabia przy tym resztę rzęs z tej kępki, a po krótkim czasie wypada cała kępka...

Ta metoda własnie na tym polega!!!!!!!!!!!!!!!!!! Należy tak prawidłowo odseparowac rzęse zeby tylko przykleić do jednej a nie do kępki!!

No i oczywiście część o tym jak to sztuczne rzęsy osłabiły twoje naturalne!! Jak może coś przyklejonego do wlosa, niemające nic wspólnego z jego miejscem wzrostu spowodowac ze twoje rzęsy odrosły krótsze i jeszcze maja inny ksztalt!!! Mysle ze poprostu zapomniałas po takim czasie noszenia sztucznych jak naprawde wygladaja twoje naturalne!!!
A jeśli naprawde stały się znacznie osłabione to może powinnaś poszukac przyczyny gdzie indziej, moze to być podłożem jakis chorób lub niedoborów.
Jest wiele przyczyn utraty rzęs, tak więc najpierw musisz poznać przyczynę. Czasami przyczyną może być choroba taka jak łysienie plackowate rzęs. Czasami powodem jest brak równowagi hormonalnej tarczycy, oceń również swój stan alergiczny.


Reasumując to wszystko!!! Myślę ze trafiłas poprostu w złe ręce, czasem warto poszukać osoby dobrze wykwalifikowanej czasem droższej a niekoniecznie takiej ktora robi to szybko i najtańszym kosztem!!!

Pozdrawiam

kaswar82
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 41
Dołączyła: 5 wrz 2007, 11:35
Lokalizacja: Ostroleka-Birmingham
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 8 maja 2011, 00:14 Re: SECRET LASHES -przedluzanie rzes

bogini8, pięknie Ci w tych rzesach! Tez chce takie :) napisz mi prosze na priv gdzie robiłas swoje
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 8 maja 2011, 09:08 Re: SECRET LASHES -przedluzanie rzes

xvioletx napisał(a):bogini8, pięknie Ci w tych rzesach! Tez chce takie :) napisz mi prosze na priv gdzie robiłas swoje

dzieki :) napisalam wiadomosc na prv :)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez glesia » 28 paź 2012, 21:18 Re: SECRET LASHES -przedluzanie rzes

Dziewczyny to gdzie najlepiej w bham przedluzyc rzesy i ile to kosztuje?

glesia
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 13 wrz 2010, 16:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 17 lut 2013, 17:46 Re: SECRET LASHES -przedluzanie rzes

bogini8, czy dalej robisz sobie rzęski? I czy u tej samej osoby?
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 17 lut 2013, 21:25 Re: SECRET LASHES -przedluzanie rzes

vanilia, nie , nosilam je wtedy pol roku, ale pozniej przestalam :) ale moze kiedys znow sie wybiore:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez OWA » 14 cze 2013, 21:02 Re: SECRET LASHES -przedluzanie rzes

czesc, czy jest tu ktos, kto zaklada rzeski metoda 1:1 w bham, badz moze kogos polecic ;-)? bylabym zainteresowana

OWA
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 17 sty 2013, 07:45
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET