Pytanie odnośnie PERFUM :)

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez atomówka » 18 lip 2011, 17:14 Pytanie odnośnie PERFUM :)

Czy orientuje się ktoś gdzie mogę kupić podróbki znanych marek, bądź oryginalne perfumy w przestępnych cenach?

atomówka
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 18 lip 2011, 17:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadijka » 18 lip 2011, 19:33 Re: Pytanie odnośnie PERFUM :)

Na ebay.co.uk. Jesli nie nowy, zapakowany perfum, to zawsze trafi sie jakis nietrafiony prezent po przystepnej cenie, ktorego ktos po prostu chce sie pozbyc bo zapach nie odpowiada.

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 18 lip 2011, 19:45 Re: Pytanie odnośnie PERFUM :)

na ebayu jak wpiszesz perfume samples to masz do wyboru do koloru :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 18 lip 2011, 21:14 Re: Pytanie odnośnie PERFUM :)

dosc fajne sa tez permumy z fm group, z tym ze aby je kupic musisz znalezc namiar na konsultantke. FM swoje zapachy "wzoruje" ze znanych marek wiec sa ludzaco podobne do oryginalu. A oryginalne perfumy o wiele taniej sprzedaja u nas w Coventry na Ricoh Arena w Tesco, jest taki straganik wewnatrz i tam gosciu sprzedaje w sumie nie tylko perfumy ale i rozne kosmetyki oryginalne, zapakowane jednak sporo taniej niz np w Boots, nie wiem jak mu sie to oplaca ale ja tam lubie kupowac, ostatnio kupilam tusz do rzes Max Factor Xperience za 5f a w Boots kosztuje on 12f, a wczesniej moj kupowal perfumy sobie i juz nie pamietam ile zaplacil ale tez sporo taniej
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET