konkurs z nagrodami

Słownik tematyczny jezyka angielskiego, przydatne zdania, rozmowy po angielsku.

PostNapisane przez KA i PE » 9 paź 2009, 15:49 konkurs z nagrodami

oto tresc e-mail'a ktorego otrzymalem wlasnie. rozpisuje konkurs na przetlumaczenie go na oryginalny jezyk ktorym najprawdopodobnie jest angielski. powodzenia. zwycieskie tlumaczenie otrzyma gratualcje, podziw calej tutejszej spolecznosci i jeszcze raz gratulacje


Uwaga Zwycięzca,

To jest poinformować, że zostały przyznane kwoty 380.000,00 dolarów
Wielka państwa w tym roku nagrodę moc piłkę.

Odwiedź naszą stronę i znaleźć swoje zwycięskie numery biletów i
wydaliśmy je na naszej stronie więcej informacji na ten temat.

Strony: www.powerball.com
Your Winning Ticket numery to: 12 24 48 50 57 22
Winning Data: 10/3/2009

Musisz kontakt dział piłka zasilania roszczenia swoim funduszu
następujące informacje s poniżej.

Imię i nazwisko: Rev Kasarachi James.
Office E-mail: revkasarachijames@live.com
Biuro Tel: +2348039667635.

Gratulacje's Once Again
Power Ball Nagroda Wydziału




pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez stefan1965 » 9 paź 2009, 18:03 Re: konkurs z nagrodami

Nieźle zagmatwane. Zupełnie tak samo jak z tegoroczną pokojową nagrodą nobla. Przepraszam ale ja się tego nie mogę podjąć, ''Thanks from the mountain.''
two beer or not two beer

stefan1965
Raczkujący
 
 
Posty: 96
Dołączył: 10 sty 2009, 17:10
Reputacja: -3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 9 paź 2009, 18:19 Re: konkurs z nagrodami

Jakieś angielskojęzyczne mądrale zapodały tekst w tłumacza fraz marnej jakości i spamują po polskich targetach - jakaś cienka firma, skoro nawet za przetłumaczenie im było szkoda wypłacić. Coś cienko ta nagroda wygląda. Ale próbuj - może akurat Cię (lekko koślawe) sczęście trafiło :)
Ja to się generalnie za ultra fuksiarza uważam - od czasów jak w Polsce zaczęto wysyłać kluczyki "do wygranych" aut z readers digesta - ja wygrałem już tysiące aut i multi miliony walut wszelakich, tylko kurde odbierać mi się nigdy nie chciało - to dalej jestem gołodupiec jak zwykle ;D A ile lukratywnych ofert ostatnio biznesowych dostaję w 3 językach na przemian, ale ja do biznesu głowy nie mam więc odmawiam :roll:
Ech gdzie te czasy, gdy korespondowano na temat długości penisa, viagry filmów przyrodniczych... <sentymentalny wyraz twarzy z lekko przebijającą, acz powstrzymywaną nurką ironii>

Ale tak na serio: może niektórym wydać się to science fiction, ale pamiętam z czasów początków internetu, że były jeszcze kiedyś takie czasy gdy na mailboxa dostawało się maile od prawdziwych ludzi. A teraz jakby policzyć to "z automata" jest z 95 % jak nie lepiej ;/
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 9 paź 2009, 18:21 Re: konkurs z nagrodami

Note Winner, This is to inform you that the amounts were awarded $ 380,000.00 in the United States this year, the prize power of the ball. Visit our website and find your winning ticket numbers and released them on our website for more information on this topic. Pages: www.powerball . com Your Winning Ticket numbers are: 12 24 48 50 57 22 Winning Date: 10/3/2009 You must contact the ball section of the claim your fund supply the following information are below.


Wystarczylo skorzystac z tego wynalazku ktory przetlumaczyl to na polski :-D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Katik » 9 paź 2009, 19:14 Re: konkurs z nagrodami

plazermen napisał(a):Ale tak na serio: może niektórym wydać się to science fiction, ale pamiętam z czasów początków internetu, że były jeszcze kiedyś takie czasy gdy na mailboxa dostawało się maile od prawdziwych ludzi. A teraz jakby policzyć to "z automata" jest z 95 % jak nie lepiej ;/

dlatego kretynstwem jest miec konta na wp, interii, yahoo i innych gownach. Ja place grosze na rok za swoja domene i ZADNEGO spamu nie otrzymuje.
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 10 paź 2009, 07:50 Re: konkurs z nagrodami

Co do interii i wp to sie zgodze, ale yahoo mam 4 lata i nigdy jeszcze spamu nie dostalam. ;)
Na wp w momencie logowania przychodzi 20 - 30 reklam na raz.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

PostNapisane przez KA i PE » 11 paź 2009, 16:12 Re: konkurs z nagrodami

ewela119, hehehhe, tylko to tak jak z kserowaniem, po kazdej kopii z kopii troche sie traci. tutaj tez kazde przepuszczenie przez translator zabiera troche sensu

ale dobrze dobrze

gdzies tu wstawialem zdjecie (duzej) tablicy umieszczonej przy bramie sporego zakladu o tresci: no vacancies a pod spodem bylo "po polsku" No wakaty

pozdr

pe

KA i PE
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SŁOWNIK