Ciekawe zakatki - Malvern Hills

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

Czy byblibyscie w stanie przeznaczyc 30 GBP miesiecznie na fajny weekendovy wypad?

Ankieta wygasła 18 lip 2007, 21:28

Tak
5
83%
Nie
0
Brak głosów
Za drogo wole sie napic taniego wina
1
17%
 
Liczba głosów : 6

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 18 cze 2007, 21:28 Ciekawe zakatki - Malvern Hills

Niestety kolejny raz pozostalismy osamotnieni w naszych wzmaganiach z blotem i okolicznosciami przyrody. Zdaje sobie sprawe ze nasza wyprawa byla zaanonsowana bardzo pózo i nie kazdy mógl doloczyc, ale nieplanowane wyjazdy sa zawsze najlepsze. Jako ze, w ostatnia sobote warunki atmosferyczne nie pozwalaly nam sie wzbic w powietrze nan naszych skrzydlastych rumakach, ja i van postanowilismy odstawic paralotnie w kat, i kolejny raz zablocic rowery. Co prawda nie byly blocone dosc dlugo, ale kto sledzi tematy rowerove to na pewno widzial Vana jak próbuje zjechac w dul rwacej rzeki w okolicach lutego, i drugiego idiote który to wszystko filmowal stojac po jajka w lodowatej wodzie. Ale wracajac do wyprawy. Postanowilismy sobie poszukac jakies miejsce do latania i wybór padl na Malvern Mountains, miejsce jakies 40 km na poludniowy zachód od Birmingham. Niewielkie górki z najwyzszym wzniesieniem 425 mnpm, pomino malej wysokosci robia calkiem niezle wrazenie bo wznosza sie od 30 mnpm. Jest to kilka szczytów przecietych droga ( troche szkoda , ale jest tam malowniczy hotelik gdzie mozna zjesc fajne zarelko i napic sie piwka). Miejsce to jest warte zobaczenia nie tylko z powodu niezapomnianych widoków ale równiez dlategóz iz w epoce zelaza istaniala tam warownia i na zboczu po dluzszych poszukiwaniach mozna znalezc Clutter's Cave. Z góry roztacza sie piekny widok na okoliczne poletka farmy i pobliskie miasteczko Malvern. Goraca zachecam do expolorowania zakatków jak te, dopiero wtedy mozna sie poczuc w Uk jak w domu. Zachecam do kontaktu ze mna lub z Vanem , zawsze mamy glowy pelne ciekawych pomyslow, które jestesmy w stanie dzielic z szersza grupa ludzi.

Dodano: Sro Cze 20, 2007 21:55
Moze sa jacys chetni na nastepna wyprawe ?
Załączniki
DSC00120.JPG
Rower to trzeba jezdzic a nie pchac
DSC00104.JPG
DSC00103.JPG
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 3 sie 2007, 21:54 Re: Ciekawe zakatki - Malvern Hills

no tak ladne...............
to moze ja cos od siebie dodam w temacie
prosze

http://s192.photobucket.com/albums/z55/ ... ?start=all
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 3 sie 2007, 22:39 Re: Ciekawe zakatki - Malvern Hills

chlopaki daja rade :twisted:

lysy wypas :!: o to chodzi :razz:


Co do ankiety to nie wazne ile sie wydaje bo wspomnienia sa bezcenne :!: zachecam ruszyc poza miasto czlowiek laduje baterie :grin:
Załączniki
wycieczka 037.jpg
wycieczka 029.jpg
nie ma jak skalki :)

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 4 sie 2007, 13:59 Re: Ciekawe zakatki - Malvern Hills

marcin p. jak dostaliscie sie do great malvern! zakupilem rowerek to moze cos by tak zapodac jakas wycieczke????
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 6 sie 2007, 18:27 Re: Ciekawe zakatki - Malvern Hills

Ja jestem chetny :grin:
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 10 sie 2007, 20:30 Re: Ciekawe zakatki - Malvern Hills

Jolly napisał(a):Ja jestem chetny :grin:


no weekend zapowiada sie interesujaco pod wzgledem pogody?to jak rowerowcy zyjecie?
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 11 sie 2007, 02:02 Re: Ciekawe zakatki - Malvern Hills

ja mam mape drog wiec juz mam rozkminiony dojazd i chyba sie wybieram tam albo zastanawiam sie nad Cannock Chase tam jakies lesne tereny sa
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 11 sie 2007, 09:51 Re: Ciekawe zakatki - Malvern Hills

polecam wyre forest tuz za kidderminister, ten weekend poza zasiegiem -> paralotnie pod manchesterem pozdro

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 2 sty 2008, 17:58 Re: Ciekawe zakatki - Malvern Hills

Hej Van

Tak sobie myslalem by wcielic w zycie nasza Sylwestrowa konwersacje.


Rozplanowac wyjazdy na 3 miesiace w przód,
Uwzglednic warunki terenu ( paralotnie albo rower) - w zaleznosci od pogody

Wszystkich chetnych na wspólne wypady prosimy o sugestie co chcielibyscie zobaczyc, My sie zatroszczymy o transport i sprzet .


Ktos chetny ???
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez babulki » 20 paź 2008, 12:00 Re: Ciekawe zakatki - Malvern Hills

malvern to piekne wzgorza
my chodzilismy po nich pieszo
ale na plecach taszczylismy chuste z naszym 15 miesiecznym swirkiem hehe

bardzo latwe malownicze trasy
takie nasz polskie bieszczady co?
polecam..
LELEK NASZE MALENKIE WIELKIE SZCZESCIE!!!
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Wiek: 44
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ