Shakespeare Stratford upon Avon

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 27 wrz 2006, 22:40 Shakespeare Stratford upon Avon

polecam wszystkim wycieczke do tego miasta, mozna tam dojechac autobusem za 3,20 w dwie strony, wyjazd jest linia X20 z digbeth (o ile dobrze napisalem ta ulice w centrum)

zarabiste ogrody (idealnie zeby przejsc sie z partnerka/em) i muzealne pokoje, wejsciowka jest na kilka domow, najdrozsza chyba za 14, ja mialem na 3 najwazniejsze domy za 9 bo studencki normalny 11 funtow (honoruja takze legitki z polski i niepatrza czy podbita :) )

jest takze park gdzie mozna odsapnac, ladne zadbane miasto w slicznym stylu, nic tylko polecam :)

jakby ktos chcial moge zamiescic fotki tych ogrodow, ale to trzeba samemu zobaczyc

pozdrawiam
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 28 wrz 2006, 07:41 Re: Shakespeare Stratford upon Avon

Bartsun napisał(a):polecam wszystkim wycieczke do tego miasta,

jakby ktos chcial moge zamiescic fotki tych ogrodow, ale to trzeba samemu zobaczyc

pozdrawiam


Sounds good :)

Jak mozesz to wrzuc foty do galerii na bham.pl. Przyda sie
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 28 wrz 2006, 11:03 Re: Shakespeare Stratford upon Avon

zgadzam sie...
maisto piekne...

bardzo romantyczne
<serduszka>
idealne na takie wypady...

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 28 wrz 2006, 17:41 Re: Shakespeare Stratford upon Avon

rondzik napisał(a):
Bartsun napisał(a):polecam wszystkim wycieczke do tego miasta,

jakby ktos chcial moge zamiescic fotki tych ogrodow, ale to trzeba samemu zobaczyc

pozdrawiam


Sounds good :)

Jak mozesz to wrzuc foty do galerii na bham.pl. Przyda sie


ok, jak znajde chwilke to zapodam, bo wlasnie z roboty wrocilem :/


te-ha napisał(a):zgadzam sie...
maisto piekne...

bardzo romantyczne
<serduszka>
idealne na takie wypady...


romantycznie nieromantycznie, ja tam bylem ze znajomymi a znajomi to same pary, a ja niestety jako singiel :/ ale i tak bylo zaje....ie :)

pozdr
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 29 wrz 2006, 10:39 Re: Shakespeare Stratford upon Avon

no ja tam bylam z romantyczna wycieczka uniwersytecka...
wyjatlkowo romantycznie
bo wokol mnie sami chinczycy
co biegali z aparatami i pstrykali fotki
wszystkiemu co sie rusza

uwazam, ze to swietne miejsce na randke,
bo wywoluje takie
no nie wiem
dziewczece uczucia

a szcegolnie te drzewa nad avonem...
bajka...

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoko » 4 paź 2006, 18:24 Re: Shakespeare Stratford upon Avon

no to pojechalam i zobaczylam :)

faktycznie swietne miasteczko,przeurocze :D

no i zdecydowanie polecam farme motyli

kto nie byl, lepiej niech sie zbiera i jedzie :) biegusiem ;)
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez aniolekk1984 » 12 paź 2006, 19:59 Re: Shakespeare Stratford upon Avon

Mieszkam 10 minutek od Stratford upon Avon i wiem jakie jest ladniusie to miasto..rzeczywiscie sa przepiekne miejsca do spacerowania z ukochana osoba jak sie ja ma..ale na zakupy tam lubie jezdzic:)zapraszam do tego miasta!!!warto:)pozdrawiam

aniolekk1984
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 12 paź 2006, 20:45 Re: Shakespeare Stratford upon Avon

aniolekk1984, moze moze i tam mnie kiedys zaniesie .... :)))
jak mowisz ze warto to trzeba to zobaczyc ... :)
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 13 paź 2006, 22:38 Re: Shakespeare Stratford upon Avon

chetnie sie wybiore o ile bedzie ladna pogoda w niedziele :wink:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam-Stratford » 3 gru 2006, 17:35 Re: Shakespeare Stratford upon Avon

Witam wszystkich.
Do Stratford naprawde warto przyjechac, mieszkam tu od kilku miesiecy i jestem zachwycony tym miasteczkiem. :roll:

Adam-Stratford
Początkujący
 
 
Posty: 19
Wiek: 54
Dołączył: 3 gru 2006, 17:10
Lokalizacja: Stratford Upon Avon
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 3 gru 2006, 17:40 Re: Shakespeare Stratford upon Avon

farma motyli?? a gdzie to jest???jakis obiekt zamkniety? bo na ferie ktos do mnie przyjezdza i chce jej pokazac wlasnie te miasteczxko :)
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoko » 3 gru 2006, 19:32 Re: Shakespeare Stratford upon Avon

farma motyli jest w centrum wlasciwie. jesli kupisz sobie mapke, lub kogos zapytasz to na pewno trafisz. polecam :)
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez amerigo » 4 gru 2006, 02:20 Re: Shakespeare Stratford upon Avon

Bardzo ładne miasteczko i blisko od Bham. Świetne miejsce na niedzielne popołudnie ;)

http://www.amerigo.pl/galleries/view.php?hit=yes&gid=18

Tu kilka fotek ;)

amerigo
 
 

KobietaPostNapisane przez babulki » 20 paź 2008, 12:06 Re: Shakespeare Stratford upon Avon

hej

o tak
w stratford pieknie jest bez dwoch zdan
spacerek po centrum
tuz nad rzeka
i ta farma motyli.. swietna sprawa
tylko baaardzo duszno hihi cos jak w saunie hehe
ale i tak fajnie

a potem obiadek i winko w jednej z knajp nad avonem.. romantycznie..

aa i teatr shekspearowski mnie kreci...
trzeba tylko sztuke zabookowac i... sie doksztlacic nieco.. hehe

pozdrawiam
LELEK NASZE MALENKIE WIELKIE SZCZESCIE!!!
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Wiek: 44
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez macrac1068 » 30 paź 2008, 20:08 Re: Shakespeare Stratford upon Avon

Bartsun napisał(a):polecam wszystkim wycieczke do tego miasta, mozna tam dojechac autobusem za 3,20 w dwie strony, wyjazd jest linia X20 z digbeth (o ile dobrze napisalem ta ulice w centrum)

zarabiste ogrody (idealnie zeby przejsc sie z partnerka/em) i muzealne pokoje, wejsciowka jest na kilka domow, najdrozsza chyba za 14, ja mialem na 3 najwazniejsze domy za 9 bo studencki normalny 11 funtow (honoruja takze legitki z polski i niepatrza czy podbita :) )

jest takze park gdzie mozna odsapnac, ladne zadbane miasto w slicznym stylu, nic tylko polecam :)

jakby ktos chcial moge zamiescic fotki tych ogrodow, ale to trzeba samemu zobaczyc

pozdrawiam


Będę przejazdem w Birmingham i chętnie chcę "skoczyć" do Stratford.Czy to połączenie autobusem i ten koszt jest nadal aktualne? Czy ktoś może pomóc w szybkiej informacji jak można najłatwiej (nie samochodem) się tam dostać?

macrac1068
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 paź 2008, 17:43
Lokalizacja: Szczecin
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ