Park rozrywki - gdzie jest ?

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

KobietaPostNapisane przez te-ha » 22 mar 2007, 17:27 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

dobra, zaćmiło mnie ;)

dzisiaj ewidentnie moja praca umysłu przypomina -100
przy dobrych wiatrach :)

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 22 mar 2007, 22:11 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

Xara napisał(a):Anirad! :twisted: nie rozumie po co czepiasz sie ludzi?bo juz na jakims forum widzialam tez niemila dyskusje w ktora sie wtraciles :???: nie rozumie takich ludzi jak ty lepiej wyluzuj !!!!a kto pyta nie bladzi nie bylam nigdy w zadnym z tych parkow wiec nie moge niestety wiedzec co tam jest.Glupkowate odpowiedzi zachowaj dla siebie :twisted: :twisted:



Zawsze wydawalo mi sie ze pierwsza osoba liczby pojedynczej od slowa " rozumiec" brzmi : rozumiem.
Ostojo inteligencji na wygnaniu.
A wtracac sie i wypowiadac kazdy moze i jak masz problem to istnieje taki przycisk "ignoruj". Nie trawie idiotow i zawsze bede sie wtracac. Taki mam slodki charakterek. :twisted:
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Xara » 22 mar 2007, 23:17 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

Po pierwsze idota nie jestem a po drugie literka mogla sie podziac jak tobie gdzies tam 0 :grin: wiesz nie chce mi sie juz z toba pisac bo szukasz dziury w calym!robisz z igly widly jestes beznadziejny i tyle najlepiej popatrz na siebie pozniej czepiaj sie innych :twisted: chyba nie masz co robic albo na kim sie wyzyc dla mnie temat zakonczony DZIECINADA.

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 22 mar 2007, 23:34 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

Mysle ze moze powrocimy do tematu parku rozrywki :mrgreen: Ja tam jednak ciagle uwazam ze na upartego moza wziasc dziecko w jednym z nich jest np. ogrod zologiczny, karuzela dla maluchow i taka lodeczka ktora sobie moga poplywac rodzinki. Pozatym nie bijcie mnie za moje bledy bo wiem ze je robie :razz:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 23 mar 2007, 08:21 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

Xara napisał(a):Po pierwsze idota nie jestem a po drugie literka mogla sie podziac jak tobie gdzies tam 0 :grin: wiesz nie chce mi sie juz z toba pisac bo szukasz dziury w calym!robisz z igly widly jestes beznadziejny i tyle najlepiej popatrz na siebie pozniej czepiaj sie innych :twisted: chyba nie masz co robic albo na kim sie wyzyc dla mnie temat zakonczony DZIECINADA.



yes,yes,yes......................tell me more............pleaseeeeeeeeee :razz:
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Xara » 23 mar 2007, 08:22 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

Anek dzieki wlasnie o taka odpowiedz normalna mi chodzilo :grin:

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 23 mar 2007, 18:26 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

Ja mialem ci odpisac prawie to samo co anirad, poniewaz twoje pytaniew bylo ogolnie nie na miejscu, nie oceniam twojej inteligencji, przeciez deo takiego parku rozrywki chodzi sie z rodzinami i z dziecmi, wiewc na 100 % znajdziesz cos dla siebie z dfzieckiem. Ja tam jeszcze nie bylem, ale bede moze w przyszlym miesiacu jak bedzie troche cieplej
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Xara » 23 mar 2007, 20:55 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

wsiaz tylko ze anirad mi odpisal niestety co innego :grin: zle przeczytales wiec chyba nie miales tego samego na mysli widzac po twojej odpowiedzi.Ja juz zakonczylam ten temat moglam zapytac kto pyta nie bladzi!!!!nigdy tam nie bylam i nie musze wszytskiego wiedziec co tam jest normlane pytanie zadalam mniejsza z tym.Wole juz nie ciaganc tego tematu bo moga poleciec niepotrzebne slowa.

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 25 mar 2007, 12:58 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

Xara napisał(a):wsiaz tylko ze anirad mi odpisal niestety co innego :grin: zle przeczytales

ale wsiaz to kobita :mrgreen: ...
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 25 mar 2007, 13:01 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

rafal napisał(a):
Xara napisał(a):wsiaz tylko ze anirad mi odpisal niestety co innego :grin: zle przeczytales

ale wsiaz to kobita :mrgreen: ...



tak jest zaznaczone, ale wypowiada sie mezczyzna :mrgreen: juz raz gdzies to podkresalam :wink:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 25 mar 2007, 13:03 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

upsss :oops:
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 25 mar 2007, 13:08 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

rafal napisał(a):upsss



a czemu upsssssss?? Ale nie uzyskalam odpowiedzi :wink: :mrgreen: A jak Twoje kotlety mielone??
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 25 mar 2007, 16:16 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

http://www.thorpepark.com
dla mnie Alton Towers to karuzela przy Thorpe Park.
Tyle ze tansza :mrgreen:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Xara » 25 mar 2007, 16:28 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

Edyta napisał(a):
rafal napisał(a):
Xara napisał(a):wsiaz tylko ze anirad mi odpisal niestety co innego :grin: zle przeczytales

ale wsiaz to kobita :mrgreen: ...



tak jest zaznaczone, ale wypowiada sie mezczyzna :mrgreen: juz raz gdzies to podkresalam :wink:


:lol: widzialam ze zaznaczone ma jako kobieta ale pisze "ja mialem" wiec chyba facet :lol:

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kodi » 26 mar 2007, 11:26 Re: Park rozrywki - gdzie jest ?

Lukaas85,

byles tam ??
The_Saints_Are_Coming
Avatar użytkownika
kodi
Stały Bywalec
 
 
Posty: 355
Wiek: 44
Dołączył: 1 sty 2007, 22:11
Lokalizacja: ERDINGTON
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ