AVATAR

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

KobietaPostNapisane przez Luiza » 20 sty 2010, 11:02 Re: AVATAR

Apropos fabuly i omamiania efektami. W Chinach Avatar 2D ma byc zabroniony poniewaz za bardzo przypomina sytuacje w Tybecie, ale 3D bedzie dozwolony.
Chyba przez efekty ludzie maja nie zauwazyc fabuly :mrgreen:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Luk-rom » 20 sty 2010, 19:30 Re: AVATAR

Bylem na 3d w kinie na broad street i:

film baaaardzo prosty, nawet jakby byl filmem niemym i tak zrozumiałbys o co kaman :grin:

Efekty 3d nie powaliły mnie wcale :mad: moim skromnym zdaniem obraz był za "płaski", 10 lat temu jak pierwszy raz spotkałem sie z kinem 3d imax w wawie to mało sie nie posikałem na filmie "dinozaury" jak tyranozaur klapnął paszczą przed mym nosem :] a tu hm kilka rozmazanych meduz przed nosem i tyle a reszt płaska płasko płasko :-|

co do efektów komputerowych to wiele trailerów z gier dorównuje poziomem tym pokazanym na filmie :]

ale generalnie warto zmeczyc te 6,5Ł i to zobaczyć :-)
Avatar użytkownika
Luk-rom
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Dołączył: 4 kwi 2007, 07:37
Lokalizacja: Augustów/Bham
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 21 sty 2010, 09:45 Re: AVATAR

Luk-rom napisał(a):Efekty 3d nie powaliły mnie wcale :mad: moim skromnym zdaniem obraz był za "płaski", 10 lat temu jak pierwszy raz spotkałem sie z kinem 3d imax w wawie to mało sie nie posikałem na filmie "dinozaury" jak tyranozaur klapnął paszczą przed mym nosem :] a tu hm kilka rozmazanych meduz przed nosem i tyle a reszt płaska płasko płasko :-|

To o troche innym 3D mowisz. Nie wiem czy zauwazyles ale na tym o dinozaurach zapewne miales jedno sklo czerwone jedno niebieskie. A film wyswietlany byl z 2 projektorow.
Jak juz ktos pisal 3D to 100 letnia technologia. Ja pierwszy raz bylam na 3D grubo ponad 20 lat temu, bo jeszcze do szkoly nie chodzilam. Film o rybkach i motylkach byl :mrgreen: W kinie OKA w Warszawie. (ktore od dawna nie istnieje)
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Luk-rom » 21 sty 2010, 16:42 Re: AVATAR

Luiza napisał(a):To o troche innym 3D mowisz. Nie wiem czy zauwazyles ale na tym o dinozaurach zapewne miales jedno sklo czerwone jedno niebieskie. A film wyswietlany byl z 2 projektorow.
Jak juz ktos pisal 3D to 100 letnia technologia. Ja pierwszy raz bylam na 3D grubo ponad 20 lat temu, bo jeszcze do szkoly nie chodzilam. Film o rybkach i motylkach byl :mrgreen: W kinie OKA w Warszawie. (ktore od dawna nie istnieje)


Być może tak było :] nie pamiętam kolorów szkiełek :] i do tyłu się też nie rozgladałem :grin:
Avatar użytkownika
Luk-rom
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Dołączył: 4 kwi 2007, 07:37
Lokalizacja: Augustów/Bham
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez erka » 22 cze 2010, 17:57 Re: AVATAR

8/10 za dlugi ale przyjemny i warty obejrzenia... troche przereklamowany
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 22 cze 2010, 20:41 Re: AVATAR

Zobaczymy jak będzie wyglądała ta wersja:
http://film.onet.pl/0,0,2187672,wiadomosci.html

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez VA » 22 cze 2010, 22:31 Re: AVATAR

AdamBoltryk napisał(a):Zobaczymy jak będzie wyglądała ta wersja:
http://film.onet.pl/0,0,2187672,wiadomosci.html

Hmm! To może być interesujące.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 23 cze 2010, 13:54 Re: AVATAR

No mnie właśnie też zaintrygowało. Szczególnie do czego można wykorzystać warkocze... Połączyć się i z tygrysicy - kotka :D:D:D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ