RAF MUseum

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

MężczyznaPostNapisane przez Disney » 15 mar 2010, 00:01 RAF MUseum

Przeglądałem forum i nie zauwazylem wzmianki o http://www.rafmuseum.org.uk/cosford/
jesli byla to przepraszam za spam. Muzeum warte obejrzenia oplata tylko za parking 2 funty, zwiedzanie za darmo. Sam jak poszedlem to pomyslalem ze jak za darmo to bedzie nieciekawie i sie pomylilem mile :D conajmniej 2 godziny potrzeba zeby obejsc 3 hangary ze sprzetem i nei tylko samoloty , a i inne ciekawostki tez sie znalazly pozdrawiam

Disney
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 lis 2009, 17:25
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 15 mar 2010, 11:19 Re: RAF MUseum

Mi brakowało tam możliwości zasiadania w maszynach. Ogólnie to jak chodzenie po parkingu i oglądanie samochodów.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 15 mar 2010, 12:54 Re: RAF MUseum

Pewnie,że fajnie by było posiedzieć w maszynach,pobawić się sterami itd. ale wyobrażasz sobie co bezstresowo wychowywane angielskie dzieciaki mogły by zrobić z tymi bodź co bądź eksponatami.
Pozdrawiam.

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitty » 15 mar 2010, 15:03 Re: RAF MUseum

Oj tak tak, muzeum jak najbardziej godne polecenia :-D Zwlaszcza hangar, w ktorym to kazdy samolot wisi pod innym katem ;) Sprawia to niesamowite wrazenie :-)
Teraz tylko czekam na Air Show :-D
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 15 mar 2010, 16:16 Re: RAF MUseum

Disney napisał(a):(...)conajmniej 2 godziny potrzeba zeby obejsc 3 hangary ze sprzetem i nei tylko samoloty(...)

że co? ja 2 godziny spędziłem w pierwszym hangarze :D Najfajniejszy był kącik z doświadczeniami fizycznymi wykorzystywanymi w lotnictwie :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez zmielna » 15 mar 2010, 23:15 Re: RAF MUseum

Zgadza sie, Cosford fajne zwlaszcza ze po nosem ale jak pasjonujecie sie lotnictwem z reka na sercu polecam Imperial War Museum w Duxford, moze troche dalej niz Cosford i wjazd kosztuje ale ekspozycja to wypas po pachy ;-) zwlasza hangar "The American Air Museum".
Ad astra per aspera..
Avatar użytkownika
zmielna
Rozeznany
 
 
Posty: 154
Wiek: 46
Dołączył: 20 lis 2007, 22:57
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 14
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ