Snowdonia- poszukuje informacji

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

KobietaPostNapisane przez jezanim » 20 maja 2010, 17:34 Snowdonia- poszukuje informacji

Witam, ostatnio szukałam wiadomości o ciekawych zakątkach Walii, chciałabym się tam wybrać na weekend, proszę o jakieś informacje, najlepiej z namiarami, np post code. Snowdon (najwyższa góra Wali i Angli) i jaskinie, może ktoś był i ma namiary.Z góry dziękuje.

jezanim
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 14 sie 2009, 19:20
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mahol » 20 maja 2010, 18:52 Re: Snowdonia- poszukuje informacji

byłem i pisałem kiedyś... http://poloniabirmingham.co.uk/forum/vi ... 2e635ff358

... tak na marginesie pisanie o Snowdonie, że to najwyższa góra Walii i Anglii, to tak jak pisanie o Gerlachu, że to najwyższa góra Polski i Słowacji...
pozdrawiam
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
Avatar użytkownika
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posty: 319
Wiek: 39
Dołączył: 10 paź 2007, 12:01
Lokalizacja: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez calineczka » 20 maja 2010, 22:23 Re: Snowdonia- poszukuje informacji

kliknijcie na tego linka powyzej zdjecia przepiekne dziekuje Ci ;ROZEZNANY: wybiore sie tam :smile: pozdrawiam

calineczka
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 12 kwi 2010, 19:13
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 21 maja 2010, 07:49 Re: Snowdonia- poszukuje informacji

nie wiem czy nadal tak jest, ale kiedy my bylismy pierwszy kurs dnia kolejka na snowdon byl za 50% ceny. trzeba wczesnie wstac zeby zdazyc ale warto :-)

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Luk-rom » 21 maja 2010, 20:49 Re: Snowdonia- poszukuje informacji

POlecam snowdonie w 100%, tylko i wylacznie jak bedziesz na 100% pewien ze pogoda bedzie elegancka,
obowiazkowo zabrac ze soba spooooory zapas płynów w plecaczek,
całe wejscie i powrot z parkingu zrobilismy w 7 godzin,
polecam wspinaczke wersja trudniejsza a zejscie łagodniejsza,

widok na morze z wysokosci 1085m bezcenny
Avatar użytkownika
Luk-rom
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Dołączył: 4 kwi 2007, 07:37
Lokalizacja: Augustów/Bham
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jezanim » 22 maja 2010, 08:16 Re: Snowdonia- poszukuje informacji

ok, a co z jaskiniami, może ktoś był...

jezanim
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 14 sie 2009, 19:20
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez paputto » 26 maja 2010, 18:37 Re: Snowdonia- poszukuje informacji

Polecam miejscowosc Symonds Yat.Dobre miejsca do wspinaczki, slywy kajakowe / kanadyjki. Sa tez jaskinie, jest kilka otwartych dla wszystkich, ale sa tez pozamykane, gdzi emozna tylko z przewodnikiem. Pozdrawiam
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 gru 2007, 14:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 26 maja 2010, 19:05 Re: Snowdonia- poszukuje informacji

Warto się wybrać na przechadzkę do niewolniczego kamieniołomu w Llanberis. Bardzo interesujące miejsce. Jest również sporo wspinania i są jaskinie (osobiście odwiedziłem tylko jedną).
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ