Aptamil

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

PostNapisane przez wili » 11 wrz 2009, 20:10 Aptamil

mam pytanie odnosnie mleka Aptamil. Jakie mam podac mleko dla 6 miesiecznego dziecka Aptamil 1 (gdzie pisze 0-12 m.) czy Aptamil 3 (gdzie pisze 6-24m.). Inny jest takze sposob podawania mleka niz mleko bebilon. Jak sobie z tym poradzic. Oraz co to jest za mleko aptamil 2.
Pozdrawiam

wili
 
 

KobietaPostNapisane przez ewa85 » 11 wrz 2009, 20:28 Re: Aptamil

Aptamil 1,2,3 - roznia sie od siebie kalorycznoscia, sytoscia. To ze na Aptamil1 pisze 0-12miesiecy,znaczy raczej, ze mozesz go uzywac w tym przedziale wiekowym, ale dla takiego roczniaczka byloby to chyba bardziej jak herbatka, niz posiłek. Aptamil2, tak jak na nim pisze, jest dla głodniejszych dzieci, takich ktore poprostu potrzebuja wiecej kalorii, a Aptamil3 jak pisze na nim ze od 6miesiaca, tzn ze jego skladniki odzywcze i kalorycznosc jest przystosowana dla maluszkow od 6miesiaca, potem jesli sie nie myle jest Aptamil FollowUp, ale to od roku.
Ja bym nie podała raczej 6miesiecznemu dziecku 1, bo raczej sie nim nie najje. Mysle ze mozesz zaczac od 3juz. A napisz jak wczesniej karmilas dziecko? piersia tylko? czy podawalas inne mleko. podobno nie powinno sie raptownie zmieniac mieszanki dziecku, tylko stopniowo.
PS moj skarb ma 3miesiace i tez mu podaje Aptamil

ewa85
Początkujący
 
 
Posty: 41
Dołączyła: 23 cze 2007, 06:57
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO