RED BOOK

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

MężczyznaPostNapisane przez egoniak » 24 lis 2009, 15:38 RED BOOK

Witam wszystkich i prosze o pomoc!

Chce wyrobic czerwona ksiazeczke dla dziecka. W MOJEJ PRZYCHODNI POWIEDZIELI MI, ZE MA ISC NA SOHO I TAM TO ZALATWIC. bedac tam odeslali mnie i kazali zadzwonic dzwonie juz drugi tydzien i jedna kobieta przelacza do drugiej a druga nie odbiera i tak ciagle. co robic?

egoniak
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 37
Dołączył: 1 kwi 2007, 23:07
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 25 lis 2009, 12:23 Re: RED BOOK

Na Twoim miejscu bym sie jeszcze raz przeszla na te Soho i powiedziala,ze Cie odprawia kazdym z kwitkiem,a Ty nie mozesz czekac.Powiedz,ze chcesz sie wybrac z dzieckiem do lekarza i tyle!Naciskaj ich,to jest ich obowiezek,zeby wyrobic dziecku ksiazeczke.

[ Dodano: Sro Lis 25, 2009 12:25 ]
obowiazek mialo byc ;)
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez monika0107 » 25 lis 2009, 17:06 Re: RED BOOK

kindzulinna podzielam Twoje zdanie w tej sprawie również radzę nie odpuszczać, bo będą Cię tak ganiać bez końca. Przecież książeczka dla dziecka to bardzo ważna sprawa nawet jeśli chodzi o same szczepienia.

Właściwie to dziwię się,że z przychodni nikt się tym nie zajął. Bo w moim przypadku tak właśnie było. Jakiś tydzień po zarejestrowaniu dziecka w przychodni zadzwonili do mnie i uprzedzili, że konkretnego dnia pojawi się u mnie w domu Health Visitor i tak tez było przyszła kobieta na wywiad i miała już ze sobą czerwoną książeczkę.

życzę pomyślnego załatwienia sprawy i nie daj im się zbywać byle pretekstem :)

[ Dodano: Sro Lis 25, 2009 17:08 ]
a może wybierz się jeszcze raz do swojej przychodni i powiedz o tym,że tak Cię zbywaja

monika0107
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 7 paź 2008, 20:42
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 28 lis 2009, 18:32 Re: RED BOOK

Na twoim miejscu zamowilam bym wizyte u Health Visitor i powiedzilala o co chodzi. Napewno zalatwi ci wtedy czerwona ksiazeczke dla dziecka.
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez egoniak » 30 lis 2009, 12:21 Re: RED BOOK

dziekuje wszystkim
dodzwonilam sie i kazali mi przyjsc do health visitor. mam pytanie czy na tej wizycie bedzie tez lekarz. no i z jakiego lekarza mam korzystac jakby dziecko bylo chore tam na soho czy wwojej przychodni? poza tym w mojej przychodni dziecko dostalo szczepionki bez tej ksiazeczki. musze powiedziec ze polska sluzba zdrowia jest do niczego, ale tu nide jest lepiej.
pozdrawiam

egoniak
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 37
Dołączył: 1 kwi 2007, 23:07
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 30 lis 2009, 12:39 Re: RED BOOK

U health visitor lekarza nie bedzie bo on zajmuje sie tylko zdrowymi dziecmi (przynajmniej tak mi sie wydaje) Jak dziecko jest chore idzie sie poprostu do lekarza pierwszego kontaktu w swojej klinice.
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 30 lis 2009, 12:57 Re: RED BOOK

Ja jak kiedys bylam u health visitor,to mialam tez spotkanie z lekarzem.Nie mam pojecia od czego to zalezy,ale jezeli dziecko choruje to idzie sie do swojego gp w swojej przychodni.
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO

cron