cos dodatkowego

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez Luiza » 23 sty 2009, 12:06 Re: cos dodatkowego

abcd, puknij sie w glowe. Brak slow.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez abcd » 23 sty 2009, 12:22 Re: cos dodatkowego

A ty puknij swoja glowa o beton. Jak brak slow to nie pisz :-P Gdyby nie "wykorzystywanie Eli" to nie byloby tego tematu,po co obwijacie w bawelne???bo "ladniej" brzmi??

abcd
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 39
Dołączył: 22 sty 2009, 07:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 23 sty 2009, 13:30 Re: cos dodatkowego

abcd jestes naprawde okropna osoba i raczej niechcialabym cie poznac osobiscie bo niewiem jakbym to zniosla i ze tacy ludzie jak ty stopaja po tym swiecie.Co do dzieci to pewnie dlatego ich niemasz bo jestes sama bo niewiem co za facet wytrzymalby z toba.Niewidzisz ze kazda z nas ma dosyc ciebie i byloby naprawde milo jakbys niezagladala juz wiecej do tego postu bo obrazajac jedna z nas obrazasz wszystkie a to niejest zachowanie dojrzalej osoby.

[ Dodano: Pią Sty 23, 2009 13:32 ]
a dopoki niemasz swoich dzieci to idz i pracuj aby nasze mialy wieksze benefity :mrgreen:

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Magda31 » 23 sty 2009, 13:44 Re: cos dodatkowego

Jak zwykły post z zapytaniem,gdzie można otrzymać pomoc,potrafi pokazać jakimi ludzmi są osoby udzielający odpowiedzi.A Ty abcd skad mozesz wiedzieć czy julka wpadła czy tez nie?! Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to zamilcz SILNA KOBIETO!!!!!milego dnia.

Magda31
Rozeznany
 
 
Posty: 116
Wiek: 48
Dołączyła: 18 wrz 2007, 17:41
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez gosiulek » 23 sty 2009, 14:09 Re: cos dodatkowego

abcd .jak wogole mozna pisac o "robieniu "dzieci zastanoow sie o o czym to swiadczy..ja wiem ale nei napisze bo znowu zarzucisz mi ze Ciebie obrazam..piszesz ze myslimy tylko o sobie biorac benefity..dobre sobie daruj takie docinki..to wlasnei ty myslac w sposob wygodny dla siebie i bardzo egoistyczny ze bedziesz miala dziecko jak bedzie na nie stac jak sie wyszalejesz.Dziecka nie ma sie tak po prostu bo mi sie zachcialo..to wielki DAR. Szalej sobie ile wlezie!!! bo kazda z nas miala taki czas ale nie znaczy ze my majac dzieci nie szalejemy bo to jest inne szalenstwo o wiele piekniejsze..ale mam wrazenie ze i tak tego nei zrozumiesz a spotka sie to tylko z Twoim wysmianiem czy szyderstwem..ale co tam pisz co chcesz...ja swoje wiem A propo moich dzieci sa planowane i chciane Pewnie gdybysmy zdecydowali sie na kolejne, przypuszczam iz stwierdzisz ze dla pieniedzy i benefitow hi hiBo przeciez taka mase forsy dostajemy ze nie wiemy gdzie je wydawac..prawda mamuski?ah zapomnialam waszych pieniedzy ktore tak w pocie czola dla nas wypracowujecie ha ha ha

gosiulek
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączyła: 6 maja 2008, 12:28
Lokalizacja: bIRMINGHAM-BYDGOSZCZ
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Magda31 » 23 sty 2009, 14:32 Re: cos dodatkowego

abcd,pisze pewnie tak dlatego,bo nigdy nie bedzie miała dzieci bo woli robic kariere ,ale moje drogie mamy,czy jedno wyklucza drugie?!Oczywiscie,że nie,tylko trzeba wszystko sobie poukładać a to wymaga myślenia,czego nie potrafi robić abcd ,patrząc i czytając jej posty.No ale cóż....dla każdego na tym swiecie znajdzie się miejsce,dla karierowiczek i dla tych co wychowują dzieci i robią karierę :-D

Magda31
Rozeznany
 
 
Posty: 116
Wiek: 48
Dołączyła: 18 wrz 2007, 17:41
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez abcd » 24 sty 2009, 08:06 Re: cos dodatkowego

Kochane mamusie :twisted:
tak bardzo Was boli praca?bo to zaproponowalam.Nikogo nie obrazalam, to Wy kochane,pelne milosci mamusie urazone zaczelyscie pisac o mnie niemile rzeczy,ale nie rusza mnie to tylko bawi. Wlasnie takim zachowaniem pokazujecie jakie jestescie DOJRZELE :mrgreen: Zachowujecie sie jak male dzieci,ktorym sie wytyka blad.

:mrgreen: "Dar" peknietej gumki :-D hehehehehehehehe jestescie prawie wszystkie smiechu warte

abcd
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 39
Dołączył: 22 sty 2009, 07:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 24 sty 2009, 10:23 Re: cos dodatkowego

Jedno pytanko. A gdzie mamusie maja podziac swoje malenkie dzieci kidy pojda do pracy? Ja mamusia nie jestem, ale gdybym byla, swojego dziecka pod opieke kogos obcego bym nie oddala. Nie sposcilabym wzroku z mojego dziecka.
Ostatnio edytowano 24 sty 2009, 11:44 przez Luiza, łącznie edytowano 1 raz
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Magda31 » 24 sty 2009, 10:29 Re: cos dodatkowego

Ty chyba naprawdę powinnaś udać sie do lekarza,bo ten do którego chodzisz Cie oszukuje.darem :pęknientej gumki:jak to sama napisałaś jesteś Ty i nie obrazaj nas!!!!Już współczuje Twojemu dziecku, o ile w ogóle znajdzie się jakiś idiota by Ci je zrobić!! :twisted: nie będę cytować mojego Męża,jak wypowiedział się na Twój temat,bo nie będę zniżać sie do Twojego poziomu.Z tego co widzę to napisałaś kilka postów,ale tylko obrażajacych inne osoby,więc najwyrażniej musisz być bardzo samotną i zgorzkniałą osobą,no ale cóż dla takich pustych i beznadziejnych tez się znajdzie miejsce na tej ziemi,bo w końcu ktoś musi pracować by inni mogli siedzieć w domu.Miłego dnia.

Magda31
Rozeznany
 
 
Posty: 116
Wiek: 48
Dołączyła: 18 wrz 2007, 17:41
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 24 sty 2009, 12:04 Re: cos dodatkowego

Luiza napisał(a):Jedno pytanko. A gdzie mamusie maja podziac swoje malenkie dzieci kidy pojda do pracy


jak sie ladnie usmiechna do 'eli', to w nastepnej dawce forsy z benefitow znajda co nieco na przedszkole albo opiekunke :-)

hehhehehhehehe


pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez abcd » 24 sty 2009, 12:05 Re: cos dodatkowego

taka stara a taka glupia :mrgreen: brakuje Ci argumetow i dlatego mnie wyzywasz,szkoda mi Twoich dzieci bo maja pusta mame,ktora nie stroni od wyzywania innych.

Czytanie ze zrozumienie nie wychodzi Ci najlepiej,jak chcesz to moge ci udzielic korepetycji :-P

[ Dodano: Sob Sty 24, 2009 12:05 ]
Madziu :mrgreen: jedno slowo w Twoim kierunku-----ZAL :-P

abcd
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 39
Dołączył: 22 sty 2009, 07:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez gosiulek » 24 sty 2009, 14:34 Re: cos dodatkowego

abcd ..rozbawia mnie juz Twoja logika;-))))mam wrazenie ze dla ciebie dzieci to tylko wynik wpadki czy pekniejtej gumki..przerazajace..naprawde zastanow sie zanim cos napiszesz Wiedzialam ze moje slowa beda zbyt trudne dla ciebie i ponownie spotkaja sie z dziwacznym komentarzem...i prosze pzrestan wciaz uwazac nas za glupie naiwne i niedoswiadczone..Jezeli taki a nie inny jest Twoj punkt widzenia na rodzicielsto i macierzynstwo to nie pisz wiecznie ze to my tak myslimy robimy i uwazamy..

gosiulek
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączyła: 6 maja 2008, 12:28
Lokalizacja: bIRMINGHAM-BYDGOSZCZ
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bialykom » 24 sty 2009, 15:03 Re: cos dodatkowego

Ja proponuje olac wszelkie wpisy abcd, nie sa warte naszej uwagi. Z postu na post robi sie coraz bardziej zenujaca...

bialykom
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączył: 1 lip 2007, 21:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez joanna:) » 24 sty 2009, 18:15 Re: cos dodatkowego

abcd sama jestes pusta nie potrafilas wymyslec nic innego jak tylko abcd :twisted: . TY jestes DAREM peknietej gumki. :twisted:

joanna:)
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączyła: 29 lis 2007, 16:29
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 25 sty 2009, 00:45 Re: cos dodatkowego

Ciekawe co abcd będzie mówiła (lub mówił - bo nie jestem pewna czy to wogóle kobieta) jak bedzie miała swoje dzieci?!
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RODZINA I DZIECKO