Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 18 lis 2012, 20:58 Re: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

Przebijmy piatki i wrocimy do tematu jak wyplynie cos ciekawego w eterze.Powiem tylko ze dopoki sie tego wszystkiego nie wie to wiadomo szczepi sie i tyle ,bo taki byl porzadek jak 2+2=4 Ale teraz bez wzgledu na decyzje jest bardzo ciezko w koncu chodzi o dobro naszych pociech. :-)

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 18 lis 2012, 22:18 Re: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

Witam serdecznie .
Pol dnia powstrzymywalem sie zeby nie napisac by nie ktory osoba poprostu nie pocisnac :( .Ale to nie mialoby najmniejszego sensu .

bogini8 napisał(a):dajmy sa po razie , albo przybjmy piatki, bo w tym wszystkim kazdy ma po czesci racje w temacie, i dla kazdego co innego jest dobre, wiec po co na sile sobie cos udowadniac??

My nie chcemy nikomu nic na sile udowadniac droga Bogini tylko zachecic do otwarcia oczow ktore niestety 90% spoleczenstwa ma zamkniete :(
I wiesz wlasnie to mnie najbardziej boli ze sami sobie skaczemy do gardel ,sami sobie pociskamy , sami tworzymy miedzy sami konflikty - a firmy farmaceutyczne robia swoje za Twoje,moje i pozostalych ludzi pieniadze . Nie chodzi tutaj o pieniadze - chodzi o to ze my ludzie stracilismy poczucie wspolnoty :( a wszystko co nowe , co nie zgadza sie z wytycznymi - panstwa/korporacji/tego co zostalo narzucone ludzia - zaraz jest wysmiewane , osmieszane - mozna nazwac pietnowane . Z tematem szczepien jak i farmacjami jest powiazane wiele tematow i naprawde jest na to wiele faktow - nie bede tutaj tego wymienial .
Co do raka :( dla mnie to jest bardzo osobisty temat i bardzo bolesny . Dlatego nie bede tutaj tego opisywal i kontynuowl tematu , zachecm tylko do poczytania o witaminie B17 .
www.youtube.com Obsługiwane serwisy : www.youtube.com


Ci ktorzy stracili kogos bliskiego i byli bezsilni beda orientowali sie w temacie .

Wracajac do szczepionek znalazlem cos takiego : Nawet nie wiedzialem ze batali przeciw szczepionka toczy sie od 1909 roku :(
Some children are more susceptible to mercury as their body does not produce enough glutathione, an agent that helps in disposing of the mercury and other neurotoxins in the body. These children develop full scale autism while the other children are affected with various other disorders. It has been observed that sick, underweight, malnourished and immune-compromised children do not have the ability to produce enough glutathione.Autism affects male children more than females because the female hormone acts similarly to glutathione in eliminating mercury and other heavy metals and toxins from the body.

The number of children with memory problems, neurological problems, behavioral issues, developmental problems and attention deficit disorders is said to be 1 in 6 today, certainly a huge figure. The live viruses used in vaccines also contribute to serious and chronic intestinal disorders like Irritable Bowel Syndrome (IBS), Inflammatory Bowel Disease (IBD), Crohn’s Disease etc.
Doctors aware of vaccine risks

What is very disturbing in the vaccination controversy is that the medical profession has been aware all along of the lethal aspects of vaccines. Dr. Antoine Beauchamp was the first to blow the whistle, even as Louis Pasteur came out with his germ theory. Dr. J. Crompton Burnett studied the concept of injecting diseased pus into the body in 1840 and declared it was creating a deep seated disease condition with symptoms akin to suppressed venereal disease. He termed it Vaccinosis.
The spurt in small pox cases, vaccine induced deaths and the emergence of the cancer epidemic after the small pox vaccine was made mandatory sparked off protests all over the world, spawning anti-vaccine groups consisting mainly of mainstream doctors, and the vaccine was banned.
Deaths from vaccines prompted many doctors to raise their voices which reached a peak in 1909. Concern over the use of mercury in vaccines was voiced in 1938. By 1990 scientific studies had linked vaccines to a wide range of illnesses. In the year 2000 a secret meeting was held by doctors, vaccine manufacturers and vaccine policy makers, where doctors voiced their apprehensions. But strangely, a decision was taken to play down the concerns and continue with mercury in vaccines.

tutaj macie linka do calego artykulu :http://hpathy.com/homeopathy-papers/vaccines-untested-unsafe-and-unnecessary/

Na koniec powiem jak pisalem wczesniej i co napisal Eryk - tu nie chodzi o nas chodzi o Nasze dzieci i chodzi o ich dobro i ich zdrowie . Jestesmy rodzicami i kazdy z nas chce jak najlepiej dla swojego dziecka i kazdemu z nas wydaje sie ze wie lepiej . Jedno ale jako ze nie potrafimy sie dogadac/porozumiec w kwesti szczepionek i zdrowi naszych dzieci :( to jak bedzie wygladal ten swiat ktory zostawimy dla naszych pociech ? :( pelen ignorancji i konfliktow ??
Na tym koncze swoj post .
Kazdy z nas ma swoje podejscie i swoj rozum i kazdy wyciagnie swoje wnioski .
Pozdrawiam serdecznie wszystkich .
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 19 lis 2012, 14:51 Re: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

Bardzo ciekawy temat, tym bardziej wzbudził moje
zainteresowanie ze względu na fakt ze za ok 4 miesiące stanę
również przed tym trudnym wyborem.




Słyszałem wiele spiskowych teorii poczawszy od WTC po przez
scieme z CO2 aż co sie teraz okazuje nawet ze szczepionkami.




Przyznam ze temat namieszal mi trochę w głowie. Nie jestem z
tych co we wszystko wieża. Wiem ze obecne czasy
konsumcionizmu sprawiły ze stare cechy ludzkie jak honor,
godnosc, przyzwoitość moralność powoli zamieraja dawajac
miejsce chciwości, egoizmowi.


Przez to nie dziwi mnie fakt ze grobe ryby z korporacji
farmaceutycznych liczą sie tylko profitem i nic więcej.




Przytoczyć do tego mozna uniwersalna zasadę proporcji parreto
20/80% lub 30/70% gdzie 20 do 30% ludzi na świecie bogaci sie
na nędzy pozostałych 70-80%.




Zwolennicy szczepionek jak zauważyłem faktycznie nie mają
żadnego uzasadnienia dlaczego obecnie stosuje aż tyle
szczepionek a jak juz to opierają sie na danych
opublikowanych przez producentów szczepionek więc nie wiem
jak wy myślicie ale mogą być one troszke subiektywne prawda?


Obecnie szczepi sie juz na wszystko a ja pamietam ze miałem
ospę (swedzialo jak cholera) ale zyje. Miałem swinke chodzilem
w szaliku latem ale zyje. Grypę pewnie też miałem ale wtedy
gorąca herbatka i do wyra na tydziem. 


Pytanie teraz czy warto szprycowac sie nie wiadomo czym czy
przejść te choroby normalnie?!




Jestem dość rozczarowany postawa Adama i Bogini bo wydają sie
dość otwartymi umyslami z dość bogata wiedzą  a
przejawiają taka rezystencje powtarzając prawdy nabyte z TV.


Co innego z Ewela z topora skrzypiec nie zrobisz.




Tak czy inaczej przygladam sie dalej tematowi.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 42
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez korbobor » 19 lis 2012, 15:40 Odp: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

I ją też czytam ten temat od początku bo i mnie on dotyczy. Jak ktoś wcześniej napisał zasadność szczepień była dla mnie jak równanie 2+2=4 ... założyłam z góry że tak należy bo jak każda mama nie chce niczego więcej niż zdrowia swojego dziecka. Jakkolwiek nie potrafię się jeszcze ustosunkować to mam zamiar dokończyć szczepienia pozostały nam 3 ostatnie w tym MMR które ma kiepska opinie. I mimo,że mam odmienne od was zdanie to wierzę,że każdy z nas postępuje zgodnie ze swoim sumieniem i przekonaniem. Ja dzięki temu tematowi doczytałam i nie zgodzę się na podanie kombinowanej mmr, chce zaszczepić tylko na odrę i to będzie nasza ostania szczepionka bo na parę lat problem przestanie na szczęście dla nad istnieć :smile:

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Avatar użytkownika
korbobor
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 42
Dołączyła: 23 maja 2007, 19:26
Lokalizacja: Sheldon, Łódź
Reputacja: 62
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 19 lis 2012, 16:43 Re: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

Thomas napisał(a):Jestem dość rozczarowany postawa Adama i Bogini bo wydają sie
dość otwartymi umyslami z dość bogata wiedzą  a
przejawiają taka rezystencje powtarzając prawdy nabyte z TV.
ale jakie prawdy??? wk.....a mnie dopatrywanie sie we wszystkim w życiu jakiś teori spiskowych, dziadkowie, rodzice i my..wszyscy bylismy szczepieni a zyjemy, gdzie kiedys szczepionki bywaly zanieczyszczone, badz mialy naprawde duza zawartosc niebezpiecznych substancji....jakos ani my ani nasi rodzice nie swieca w ciemnosci?!!.....
Mam dosc wysluchiwania i doszukiwania sie spiskow we wszystkim wkolo, bo zycia by nie starczylo, a nie ma zamiaru tracic na to czasu.
Jesli ktos chcialby zlikwidowac nasza spolecznosc , to zrobilby to dawno temu,w duzo prostszy sposob, nie tracac ani czasu ani pieniedzy na produkcje, dawkowanie szczepionek czy leczenie jej skutkow ubocznych, bo to nie mialoby kompletnie sensu.
Zycie nie jest kolorowe, ale nie jest tez tylko czarne, trzeba
Thomas napisał(a):Pytanie teraz czy warto szprycowac sie nie wiadomo czym czy
przejść te choroby normalnie?!
to ze jestes zaszczepony na cos nei powoduje ze na to nie zachorujesz, tylko lagodniej przejdziesz dana chorobe... a to co wybierzesz to jest twoj wolny wybor.

Thomas napisał(a):nie mają
żadnego uzasadnienia dlaczego obecnie stosuje aż tyle
szczepionek a jak juz to opierają sie na danych
opublikowanych przez producentów szczepionek
a jakiego uzasadnienia oczekujesz? przeciez kazdy ma swoj rozum...

Żaden lek i medykament nie jest obojętny dla organizmu, tak więc zaszkodzić może dokładnie wszystko, od pigułek zapisanych przez lekarza, po nabyte w aptece bez recepty syropki. Dlatego do kwestii przyjmowania wszelkich leków należy podchodzić rozsądnie i z umiarem.

Ważne jest jednak to, że prawdopodobieństwo powikłań jest minimalne - natomiast konsekwencje zdrowotne zachorowania na choroby, przeciw którym bronimy się szczepionkami, są bardzo poważne. Mogą powodować nawet trwałe kalectwo albo śmierć dziecka.

czy to nie jest wystarczajace uzasadnienie??? Jak napisalam wyzej, po przeanalizowaniu zachrowalnosci i skutkow ubocznych szczepien a chorob na ktore szczepimy, wg mnie wybralam dla mojego dziecka dobrze, wybralam mniejsze zło.

Nie chce mis ie szukac teraz wszystkich danych liczbowych,mialam o tym gdzies cala ksiazeczke...
ale.,,
stanelam przed wyborem zaszczepinia dziecka powiedzmy na MMR z mozlwioscia wystapienia goraczki,zlego nastroju, lekkiej wysypki,
a ewentualnymi powiklaniami po przebytej chorobie jak zapalenie opon, zapalenie trzustki, bezplodnosc itp... logiczne jest ze wybralam szczepienie... tym bardziej ze patrzac na statystyki grozniejszych powiklan po chorobie bylo ileset krotnie mniej niz groznych powiklan po przebytej chorobie.
Moj wybor, i nie musi sie ktokolwiek z nim zgadzac, czy go akceptowac.
Nie jestem nawiedzona fanatyczka i nie szczepie siebie czy dziecka na wszystko jak leci, ale zdecydowalam ze podstawowe szczepienia dostanie i tak sie stalo.Przy wiekszosci nie mial nawet temperatury.
Zaraz wyskocza przeciwnicy ze swoimi historyjkami i powiedza: a bo pan x niemial tyle sszczescia ....
A ja od powiem, zycie.... pan x mial pecha bo byl jednym na 10000, tak samo jak paniY ktora zmarla po zazycu syropu na kaszel czy pan Z ktorego na zakrecie na pasach rozjechal samochod.......

wolny wybor, swoj rozum, swoje przekonania, mniejsze zlo...i tyle w tym temacie.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 19 lis 2012, 17:09 Re: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

Kiedys sczepionki musialy byc podane w ciagu 12 godzin od dowiezienia do punktu szczepien wlasnie z tego powodu ze nie mialy dodatkowo tego syfu rtec, aluminium i bog raczy wiedziec co jeszcze. Ponizej wywiad z bylym pracownikiem ,ktory zdradza jak to wyglada od podszewki.
Niektorzy maja dziwne podejscie przyjmujac zycie takie jest a tekst typu na cos trzeba umrzec poprostu mnie oslabia. Uprzedzajac znowu proby deskredytacji tej strony po raz ktorys z rzedu napisze ze niewazne czy to ze strony Kefir , kisiel czy tlumok - bo ten wywiad krazy wszedzie jak ktos chce moze poszukac tekstow z orginalu w jezyku angielskim takowe tez sa.

http://******.wordpress.com/2012/10/ ... k-randall/

Dodano: -- 19 lis 2012, o 17:18 --

Pierwsze z brzegu z google:

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1446 ... caid=1f8e3

http://dzieci.pl/gid,12037255,img,12037 ... caid=6f8e3

http://www.pomagamyzosi.pl/?page_id=1241

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

Eryk1 napisał(a):Pierwsze z brzegu z google:

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1446 ... caid=1f8e3
A przeczytałeś pierwsze zdanie z tekstu?
Jego ojciec, Jarosław Gaicki (53 l.), jest przekonany, że to przez szczepionkę – lekarz nie powinien jej podać, ponieważ chłopak był przeziębiony.


Zajrzałem w jedno - w resztę nie zaglądam. Szkoda prądu.

Thomas
Co do szczepień na choroby - nie na świńskie grypy i inne takie wymyślane cuda.

Ja wierzę w liczby i statystykę.
A te niestety, są jakie są i nie przekonają mnie zwolennicy nie-szczepień. Każdy poszczególny przypadek powikłania, śmierci JEST tragedią. To nie podlega dyskusji. I wówczas otoczenie takiej osoby zaczyna wysyłać sygnały zgodnie z zasadą - Jeśli klient jest zadowolony - będzie milczał albo powie o tym nielicznym. Jeśli jest niezadowolony - roztrąbi to całemu światu.
Jeden, dwóch lekarzy nie zaszczepi swoich dzieci i już woda na młyn - Lekarze nie szczepią swoich dzieci!!
Firmy farmaceutyczne są jak KAŻDE inne przedsiębiorstwo. I tam się zdarzają ludzkie pomyłki, I tam się zapewne zdarzają pracownicy z agencji albo świeżo zatrudnieni. Pomyśl...
A dopisywanie do każdego zdarzenia teorii spiskowych...
O 9/11 słyszałem/czytałem już tyle teorii, że głowa boli.
Podobnie o Smoleńsku.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 19 lis 2012, 19:46 Re: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

No właśnie przeczytałem i dla mnie to już nie lekarz bo infekcje są przeciwskazaniami do szczepienia no ale może brakowało mu do wykonania planu paru sztuk więc co tam. Skoro według Ciebie firma farmaceutyczn jest jak każde inne przedsiębiorstwo to zgadzasz się z tym że jej głównym celem jest zysk.?

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 19 lis 2012, 20:18 Re: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

AdamBoltryk, wiem, że masz wysypkę na samo wspomnienie strony ******, ale może zajrzałbyś do podanego przez Eryk1, linku. Jest tam wywiad z byłym pracownikiem firmy farmaceutycznej. Mam nadzieję, że tłumaczenie w niektórych momentach niezbyt fortunne cię nie zniechęci, bo liczy się treść przecież. Nawiasem mówiąc nazwa strony nawiązuje do nazwiska redagującego stronę a nie do lubianego przez niektórych napoju :grin: Pozdrawiam

Dodano: -- 19 lis 2012, o 20:24 --

Eryk1, dzięki za ten link.
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 19 lis 2012, 20:29 Re: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

Witam serdecznie .

Ciesze sie ze dolaczyly 2 nowe osoby Thomas i korbobor . Z czego najbardziej sie ciesze ze ludzie obserwuja ten temat i kazdy wyciaga swoje wnioski ,kazdy ma swoj rozum .

Zwracam sie teraz bezposrednio do Bogini8 i Adama .

Bogini8dlaczego mam wrazenie ze przyjmujesz wszystko personalnie i wkurzasz sie ? (mam takie wrazenie po czytaniu Twoich postow )Nikt tutaj nie neguje Cie za to ze szczepisz i slepo wierzysz w system - jak pisalem wczesniej my probujemy otworzyc oczy ,zachecic do myslenia , do swoich przemyslen . Wiesz patrzac na Twoje odpowiedzi jestem pewien ze nawet nie przeczytalas 50% tego co zostalo przedstawione :( Zrob dla mnie jedna rzecz i obejrzyj ten filmik ktory wkleje zaraz .

bogini8 napisał(a):Mam dosc wysluchiwania i doszukiwania sie spiskow we wszystkim wkolo, bo zycia by nie starczylo, a nie ma zamiaru tracic na to czasu.


Wlasnie dlatego ze mamy jedno zycie nie chce przylozyc do tego reki by naszym dziecia zostawic swiat w ktorym bedzie ignorancja , konflikty i ten caly syf ktory mamy teraz :(

AdamBoltryk napisał(a):A dopisywanie do każdego zdarzenia teorii spiskowych...
O 9/11 słyszałem/czytałem już tyle teorii, że głowa boli.
Podobnie o Smoleńsku.


Adamie jestes odemnie starszy i napewno wiesz kto to byl John F . Kennedy ?Zawsze Cie bralem za osobe z otwartym patrzeniem na swiat .
Dlatego znalazlem dla Ciebie jak i Bogini (oraz dla zainteresowanych) jego wypowiedz z 1961 roku autentyczna i potwierdzona . Poswieccie 5minut i 31 sec na wysluchanie i obejrzenie .

www.youtube.com Obsługiwane serwisy : www.youtube.com


Nie wiem czy ktokolwiek spojrzal na to co wkleilem wczoraj ze ja nawet sam nie wiedzialem ze batalia przeciwko szczepionka toczy sie od 1909 roku .Link jest w poscie wczesniej .

Bogini tak jak napisalas to Twoj wybor tak samo Ty Adamie i wcale was za to nie neguje , nie krytykuje .
Zadaje tylko pytania i zachecam do myslenia .Jesli nie chcecie bo uwazacie ze to brednie ok rozumiem i szanuje Wasze zdanie .

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie .

P.s Po obejrzeniu filmiku mysle ze przemyslenia przyjda same dla kazdego .

Dodano: -- 19 lis 2012, o 21:57 --

Eryk1 stary jestes wielki za ten link .Dziekuje .
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 19 lis 2012, 20:59 Re: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

Mam dla was link do strony, gdzie przedstawiono dane na temat wpływu szczepień na umieralność i powikłania Powinno to zainteresować osoby twierdzące, że zanim wprowadzono szczepienia umieralność np. na krztusiec była wyższa. Według danych liczba zgonów i powikłań drastycznie spadała ZANIM zaczęto powszechne szczepienia.

http://szczepieniakrztusiec.wordpress.c ... emiologia/

Może zainteresują was też dane na temat jak chorują na krztusiec dzieci nie szczepione

http://szczepieniakrztusiec.wordpress.c ... rztuscowi/

Dodano: -- 19 lis 2012, o 21:14 --

Dj T, obejrzałam :) Obawiam się, że nawet słowa JFK nie będą dla niektórych dowodem. Gdyby przeciwnicy szczepień zechcieli być równie sceptyczni w stosunku do osób reprezentujących kartele farmaceutyczne to byłby sukces. Pozdrawiam
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 19 lis 2012, 21:31 Re: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

Dj T napisał(a):probujemy otworzyc oczy ,zachecic do myslenia , do swoich przemyslen
Dj T napisał(a): zachecam do myslenia .
Dj T napisał(a):tylko zachecic do otwarcia oczow
Dj T napisał(a): i slepo wierzysz w system
moje oczy sa otwarte, moze nie uwierzysz, ale mysle i nei wierze slepo w system tylko swoje przekonania bo mam SWOJ rozum, ktorego uzywam.... a czytajac wasze posty mam wrazenie jakbyscie mieli nas za debili...
mozesz wkleic t u kolejnych nastepnych 30 linkow, a moje oczy i tak beda otwarte na to co uwazaja za sluszne.

Dodano: -- 19 lis 2012, o 21:35 --

i widzialm juz kiedys ta wypowiedz JK.... na samo slowo, spisek,przekret,zmowa, konspiracja robi mi sie juz nie dobrze..... :563:
moze co neiktorzy ogladaja za duzo filmow szpiegowskich ...;))
dobrej nocy panom
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 19 lis 2012, 21:37 Re: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

Bawa31 uwazam ze JFK wlasnie za prawde zginal :(
Zobaczcie co znalazlem przed chwila . Bylo na koncu linka ktory wkleil Eryk1
Obejrzyjcie ten filmik jest zrobiony tak ze daje do myslenia .

http://geraldcelentechannel.blogspot.co ... -with.html

Zwroccie uwage na porownania z encyklopedi oraz skutkach :(

Jeden bardzo mady cytat ktory rzucil mi sie w oczy :

Świat milczy, Ty wołaj! ”Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi prawdę” (Platon)

Pozdrawiam serdecznie
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 19 lis 2012, 21:39 Re: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

bawa31 napisał(a):Powinno to zainteresować osoby twierdzące, że zanim wprowadzono szczepienia umieralność np. na krztusiec była wyższa. Według danych liczba zgonów i powikłań drastycznie spadała ZANIM zaczęto powszechne szczepienia.
ja widzialam inne dane i wygladaly one zupelnie odwrotnie ;) widocznie ilu ludzi tyle teori...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 19 lis 2012, 21:41 Re: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

bogini8, Dziekuje za Twoja odpowiedz - przykro mi bardzo ale wedlug mnie nie zrozumialas nic :(
Jedynie czego moge Tobie zyczyc to naprawde tylko szczescia i powodzenia w zyciu .
P.s W zadnym wypadku nikt tutaj nie ma nikogo za debila :(

Pozdrawiam Cie serdecznie .
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO