Jakie mleko krowie dla roczniaka?

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez agg » 7 lis 2012, 17:39 Re: Jakie mleko krowie dla roczniaka?

Anastazja napisał(a):Kiedys ogladalam program Wiem co jem Kasi Bosackiej,no i wlasnie byla mowa miedzy innymi o mleku typu UHT w skrocie piszac malo mleka w mleku tam jest

tez to ogladalam! to chodzilo o mleko chude - odtluszczone ;) bo w nim to nic dobrego nie ma - nawet smaku! bleeeeh ;)

agna78 napisał(a):Czesto bywa tak, ze dzieci, ktore sa odstawione od piersi lub na mleku modyfikowanym bardzo niechetnie pija mleko krowie.

jeszcze nigdy sie z takim przypadkiem wsrod dzieci mi znajomych nie spotkalam, wiec to chyba nie za czeste zjawisko :wink:

moja cora ciagnela cycka do prawie 1,5 roku, modyfikowanym tez nie pogardzila i krowie tez bez problemu zaczela pic (to bardziej do owsianek itp.)

tu taki ciekawy filmik http://www.youtube.com/watch?v=1COUsI4xKZQ
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 7 lis 2012, 22:07 Re: Jakie mleko krowie dla roczniaka?

ja kupuje tyllko w kartonach Semi-Skimmed Longlife Milk , mlody pije take odokolo roczku.. Nie nawidze wrecz mleka z tych plastikowych butli ,ktore dla mnei przesiakniete jest tym plastikiem fujj. , i nie lubie pelnotlustego..

Dodano: -- 7 lis 2012, o 22:19 --

agna78 napisał(a):Jesli to roczne dziecko to moze byc problem z tym, czy Twoje dziecko je polubi. Czesto bywa tak, ze dzieci, ktore sa odstawione od piersi lub na mleku modyfikowanym bardzo niechetnie pija mleko krowie.
sie nie zgodze ;)czyste krowie mleko zalecane jestnie wczesniej jak przed rokiem wlasnie,i chyba nieznamtakiego dziecka ktore nie lubilo by mleka albo jego przetworow, bezwzgleduna to jak dlugo i czym bylo karmione wczesniej.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 7 lis 2012, 23:18 Re: Jakie mleko krowie dla roczniaka?

Tutejsza pani dietetyk zalecila mi wprowadzanie mleka krowiego i jego przetworow do diety rocznego dziecka ze skaza bialkowa. Takze w UK podawanie krowiego mleka rocznym dzieciom jest zalecane, to w Polsce kaza podawac dziecku mm do 3 r.z. pod grozba utraty zdrowia lub zycia :P
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 19 lis 2012, 21:44 Re: Jakie mleko krowie dla roczniaka?

poprostu wszystko jest dla ludzi, mleko albo sie lubi albo nienawidzi ;))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez sandru$ » 10 maja 2013, 09:25 Re: Jakie mleko krowie dla roczniaka?

Czesc dziewczyny wracam do temamtu moja corka ma 2 lata i 2 miesiace chcialabym ja przestawic na mleko krowie ale nie wiem jakie slyszalam ze nasze Laciate3.2% duzo matek poleca. A wy co sadzicie?
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
Avatar użytkownika
sandru$
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Dołączyła: 13 paź 2008, 19:35
Reputacja: 20
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO