Proszę o radę

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez Aisha18j » 21 mar 2009, 15:33 Proszę o radę

Witam was, jestem w Anglii od 3 miesięcy, przyjechałam tu razem ze swoim 3-letnim synkiem do mojego narzeczonego, wynajmujemy dom wspolnie ze znajomymi, mieszkamy w trójkę w jednym pokoju, zapisalam dziecko do przychodni niedaleko nas i dzis otrzymalam informację z tejże wlasnie przychodni iz za 3 tygodnie będę miała wizytę środowiskowej u nas w domu i wlasnie tego sie najbardziej boję ponieważ z tego co mi wiadomo nie spełniamy warunków mieszkalnych mając dziecko...synek nie ma wlasnego pokoju, spi z nami , nie chodzi jeszcze do przedszkola ale poprostu nie stac nas narazie na wynajecie jakiegos flata by maly mial swoj pokoik gdyz narazie pracuje tylko moj narzeczony, nie dostajemy zadnych dofinansowan a ja szukam ciagle pracy chociazby na noc. Czy właśnie dlatego mogą zabrać nam dziecko??bo śpimy w trójkę w jednym pokoiku?Proszę jęsli możecie coś w tej sprawie powiedzieć to czekam, bo naprawde juz zglupialam, każdy dookola mi tlumaczy ze napewno sie przyczepia tego ale narazie naprawde nie jestesmy w stanie zmienic mieszkania dopoki nie znajde pracy bo co dwie wyplaty to nie jedna majac malutkiego na utrzymaniu.

Aisha18j
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 37
Dołączyła: 15 sty 2009, 13:04
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ilonek » 21 mar 2009, 16:49 Re: Proszę o radę

witaj, z tego co mi wiadomo nie zabiora wam dziecka,puki jest jeszcze malutki, mam znajomych slai z dwojka i to parką w pokoju i jak mi wiadomo pouczono ich jakie maja prawa do zasilkow na dziecko , co pomoglo im poprawic sytuacje materialna,niewiem jak wyglada sprawa z twoja praca ale nie martw sie, napewno powie wam pani co i jak wam sie nalezy i ze sie mozecie o to starac
pozdrawiam i powodzenia
wbrew nadziei osmielam sie miec nadzieje..
Avatar użytkownika
ilonek
Raczkujący
 
 
Posty: 77
Wiek: 48
Dołączyła: 25 sie 2008, 18:41
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 21 mar 2009, 21:20 Re: Proszę o radę

spokojnie :) nikt nie powinien robic problemu, chyba ze traficie na jakas "jedze" :wink:
rozumiem, ze Maly ma swoje lozeczko? oczywistym jest, ze dziecko powinno miec swoje miejsce do spania, nawet jesli lubi nad ranem "wpakoac sie" miedzy rodzicow ;)
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Aisha18j » 21 mar 2009, 22:05 Re: Proszę o radę

Dzięki dziewczyny, naprawdę mnie uspokoiłyście:) tak mały ma swoje łozko ktore stoi obok naszego ale i tak nad ranem wskakuje do nas pod kołdrę, wytlumacze tej srodowiskowej ze nie mieszkamy w domu sami, mamy tylko jeden pokoj bo nie stac nas na nic innego ale ze niedlugo sie to zmieni i juz, pozdrawiam was serdecznie

Aisha18j
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 37
Dołączyła: 15 sty 2009, 13:04
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bubu » 22 mar 2009, 14:01 Re: Proszę o radę

hej niemartw sie my tez mieszkamy z synkiem na 1pokoju.byla u nas srodowiskowa i bylo ok nawet ja nieinteresowalo gdzie maly spi.obejrzala tylko jego ksiazeczke zdrowia przepisala szczepienia i spytala czy je i pije.bedzie dobrze pozdrawiam

bubu
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 3 wrz 2008, 10:43
Lokalizacja: tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 28 mar 2009, 22:33 Re: Proszę o radę

ja słyszałam o takiej sytuacji że mogą zabrać dziecko rodzicom wtedy kiedy nie ma swojego pokoju a rodzice pobierają zasiłek typu housing benefit,wtedy oczywiste jest że pieniądze zamiast na mieszkanie idą na inne rzeczy więc dobro dziecka jest zepchnięte na dalszy plan przez rodziców. Tak więc nie martw się nic wam raczej nie grozi.
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 7 kwi 2009, 20:18 Re: Proszę o radę

My mieszkamy w domku ale mamy czworo dzieci i dwie tylko sypialnie trzy dziewczynki spia w jednym pokoju my razem z synkiem pobieramy housing benefit i nikt się nas nie czepia ze jakis warunkow nie spelniamy albo że pieniazki idą na cos innego,zlozylismy aplikacje na mieszkanie socjalne ale przyznali nam dopiere 40 punktow a zeby dostac mieszkanko trzeba uzbierac 250 wiec tak sobie czekamy ciasno nam jak cholera ale puki co trzeba wytrzymac.Napewno z tego powodu ze mieszka się w jednym pokoju z dzieckiem malenstwa nie zabieraja.
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO