darmowe przedszkole

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez AgnieszkaK » 2 maja 2009, 15:55 darmowe przedszkole

hej, mam pytanie, nie dawno dowiedzialam sie o darmowym przedszkolu dla dzieci z tym ze mozna dac dziecko tylko albo az na 3 godzinny dziennie za darmo do przedszkola, zawsze to cos mozna w tym czasie zrobic cos dla siebie, a dziecko ma kontakt z dziecmi, jak to wyglada, jakie warunki trzeba spelniac by przyjeto dziecko do takiego przedszkola? czy musi korzystac z nocnika? i czy takie znajduje sie na handsworth? bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.

AgnieszkaK
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 12 kwi 2009, 21:53
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anna G » 5 maja 2009, 20:26 Re: darmowe przedszkole

Darmowe godz.dziecko dostaje gdy ukonczy 3 rok zycia i to zalezy od przeszkola ile u nich trwa taka sesja .

Anna G
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 8 gru 2008, 07:09
Lokalizacja: Wrocław-Tamworth
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 20 maja 2009, 10:37 Re: darmowe przedszkole

Moj synek ma 2 lata i już teraz musiałam złożyć aplikacje wraz z angileskim aktem urodzenia o przyjęcie do przedszkola w szkole, chociaż bedzie szedł dopiero w 2010 roku. Z tego co się dowiedziałam to trzeba przynajmniej rok wcześniej złożyć podanie. Jest to przedszkole bezpłatne i mam do wyboru godziny zajeć przedpołudnie lub popołydnie na 2,5 godziny. Jak to dalej wygląda jeszcze nie wiem ale zamierzam się dowiedzieć. Jak coś to napisze. A tak wogole to mieszkam na smethwicku ;)
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Madzia2805 » 11 cze 2009, 18:07 przedszkole na West Bromwich

Mam pytanie do mam dzieci uczeszczajacych do przedszkola,poniewaz chcialam dac swojego synka do przedszkola,tylko niewiem gdzie takie przedszkole jest,niedawno sie wprowadzilismy na west bromwich i jeszcze niemamy rozeznania :oops: jak wiecie cos na ten temat bardzo prosze o odpowiedz,gdzie dokladnie jest jakies przedszkole i czy mozna tam dac dziecko,z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam :-)
Magda
Avatar użytkownika
Madzia2805
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączyła: 11 cze 2009, 17:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 22 lip 2009, 12:31 Re: darmowe przedszkole

Temat juz troche zapomniany ale mam nadzieje ze ktos mi odpisze:) Otoz moja niunia pod koniec wrzesnia konczy 3 latka i podobno moze juz korzystac z darmowego przedszkola. Moze mi ktos opisac jak to sie odbywa? Gdzies na forum ktos pisal ze przyszedl mu list z powiadomieniem ze dziecko juz musi zaczac przedszkole, ale my jeszcze nie mamy benefitow na mala, urodzila sie w polsce wiec poki co raczej na taki list nie licze. Czy moge zapisac mala do najblizszego przedszkola? I czy kazde przedszkole przyjmuje dzieci za darmo? Pytam na forum bo maz ciagle pracuje a moj angielski "lezy i kwiczy" wiec bylabym wdzieczna na konkretne odpowiedzi :-D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez karjo » 22 lip 2009, 22:27 Re: darmowe przedszkole

Dzieci powyzej 3 roku moga isc do nursery na ok. 3,5 godziny dziennie (czasy mozna laczyc).
Poczytaj wiecej, moze maz pomoze w wolnej chwili:
http://www.direct.gov.uk/en/Parents/Pre ... G_10016103
I nursery w Twojej okolicy:
http://www.nurserysearch.co.uk/Yardley.html

karjo
Rozeznany
 
 
Posty: 269
Dołączyła: 27 lut 2008, 11:23
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 23 lip 2009, 09:43 Re: darmowe przedszkole

Wielkie dzieki :)
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez marzena311 » 22 wrz 2009, 16:58 Re: darmowe przedszkole

Witam ja mam córkę która ma 3 latka ukończyła w sierpniu i chodzi do tak zwanego przeczkola czyli do playgrup chodzi na 2,5 godziny i zadarmo.pozdrawiam

marzena311
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączyła: 12 paź 2008, 18:06
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO