opieka nad dzieckiem gdy rodzice pracuja

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez elabella84 » 16 lut 2011, 16:05 opieka nad dzieckiem gdy rodzice pracuja

Witam wszystkich zainteresowanych tym tematem:-). Otóz pewnie jak duza ilosc rodziców pracujacych w uk i majacych dzieci ma problem w momencie gdy dziecko jest w wieku szkolnym i ma tzw. Half term holidays-czyli wolne co 6 tyg nauki -tydz wolnego ....oraz okresy swiateczne. Mam pytanie do tych którzy znalezli rozwiazanie w tym kierunku i maja propozycje:-)
Jestem z okolic Bordesley...bardzo potrzebuje jakiejs porady ...a moze znacie kogos kto by sie podjal opieki nad 6 latekiem w tych okresach wolnych od szkoly..?
Dziekuje za jakiekolwiek podpowiedzi:-)

elabella84
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 39
Dołączyła: 25 lip 2009, 11:17
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 16 lut 2011, 21:15 Re: opieka nad dzieckiem gdy rodzice pracuja

Witaj! ja posyłam dziecko do holiday club, czynne od 8-18 ale niestety nie mieszkam w twoim rejonie,najlepiej jak wejdziedz na strone direct.gov.uk i tam poszukasz,pozdrawiam

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez elabella84 » 17 lut 2011, 19:20 Re: opieka nad dzieckiem gdy rodzice pracuja

dziekuje bardzo za podrzucenie srtonki:-) uzyskalam wiele informacji...Mam jeszcze jedno pytanko czy sa moze jakies cluby które akceptuja tax working credit i child tax credit , czy sa to zwykle prywatne osrodki za które trzeba (niestety )sporo placic....:-( dziekuje...

elabella84
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 39
Dołączyła: 25 lip 2009, 11:17
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kate11 » 13 cze 2011, 15:30 Re: opieka nad dzieckiem gdy rodzice pracuja

hej.sa opiekunki childmander,ktore opiekuja sie dzieciakami na okres school holiday,i mozna dostac dofinansowanie.jest ich wiele na kazdej dzielnicy.pozdrawiam

kate11
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 7 maja 2011, 11:04
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marta-blanka » 20 paź 2011, 15:23 Re: opieka nad dzieckiem gdy rodzice pracuja

witam czy moze ktos mi pomoc mam coreczke ktora skonczyla wlasnie 2 latka i nie mam z kim jej zostawic gdy ide do pracy czy sa jakies przedszkola dla takich malych dzieci jestem samotna matka i nie posiadam benefitow

marta-blanka
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 20 paź 2011, 15:07
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO