Fryzjer dla dziecka?

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez umisiak » 13 lip 2011, 13:10 Fryzjer dla dziecka?

Czy ktoras z mam zna na tyle dobrego fryzjera, ktory przekona trzyletnie dziecko, ze nozyczki, koniecznosc siedzenia w miejscu i obca osoba nad glowa nie musi byc powodem do strachu i placzu? :)
Problem pewnie miala niejedna mama. Moze akurat ktoras blal szczesciara, i znalazla takowego fryzjera w Birmingham?

umisiak
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Wiek: 39
Dołączyła: 17 gru 2010, 18:51
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez grabos96 » 14 lip 2011, 18:24 Re: Fryzjer dla dziecka?

umisiak napisał(a):Czy ktoras z mam zna na tyle dobrego fryzjera, ktory przekona trzyletnie dziecko, ze nozyczki, koniecznosc siedzenia w miejscu i obca osoba nad glowa nie musi byc powodem do strachu i placzu? :)
Problem pewnie miala niejedna mama. Moze akurat ktoras blal szczesciara, i znalazla takowego fryzjera w Birmingham?
Witam wiem ze na rookery jest fajny Polski fryzjer :) i mają podejście do dziecka :)\

grabos96
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 lut 2011, 15:39
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 14 lip 2011, 20:15 Re: Fryzjer dla dziecka?

Moj starszy synek zawsze plakal,bo nie chcial sie obcinac.Zabralam go do salonu Nicole na Oxhill Rd. przy Rookery Rd.no i od tamtej pory nie chce w domu maszynka zeby go tata obcinal tylko chce isc do fryzjera.
Fryzjerka bardzo sympatyczna,wiec polecam.
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez umisiak » 15 lip 2011, 12:52 Re: Fryzjer dla dziecka?

Dzieki dziewczyny, wszystko dobrze, gdyby tylko jeszcze blizej mnie bylo.... mianowicie Acocks Green... Podejrzewam, ze blisko nigdzie nie znajde. Jak nikt nic nie zaradzi, to i tam pojade.

U nas problem strachu to jedno, a piekne loczki ktore bez rozczesania dwa razy dzienie zamieniaja sie w afro, to oddzielny problem ;-))

umisiak
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Wiek: 39
Dołączyła: 17 gru 2010, 18:51
Reputacja: 17
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO