Sklep z częściami komputerowymi

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez jarocin » 10 sie 2013, 20:54 Re: Sklep z częściami komputerowymi

Przemo93 napisał(a):Po raz kolejny - różnica w cenie między referentami wynosi 2-3 funty na stronie scan.co.uk. I tylko w ich obrębie się poruszałem. To @firma_arek znalazł sobie droższą wersję, przez co wniósł sporo zamieszania.

To raczej Ty namieszałeś porównując produkty różnych producentów.
Przemo93 napisał(a):Myślę, że te dwa obrazki z Amazona ukazujące kartę MSI i EVGA rozwiążą sprawę:

No rozwiązały pokazały że Twoje zestawienie jest do d..py.
Przemo93 napisał(a):Pokaż, gdzie dwie sztuki GTX760 kupię za 350 funtów

jak tobie nie ma różnicy miedzy 204 a 211, to nie chce mi się wysilać i wklejać linku. to tylko 20 funtów na karcie. Szkoda mojego zachodu.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Dołączył: 11 lip 2012, 07:05
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez firma-arek » 10 sie 2013, 21:10 Re: Sklep z częściami komputerowymi

jarocin napisał(a):jak tobie nie ma różnicy miedzy 204 a 211, to nie chce mi się wysilać i wklejać linku. to tylko 20 funtów na karcie. Szkoda mojego zachodu.

hehe jak to kolega nazwał marginalna różnica.

Ja wiem gdzie są po za 349.36 ale już się nie będę wtrącał bo to promocjyjna cena i znowu mnie oskarżą nie nie umiem czytać ze zrozumieniem i robię zamieszanie.

firma-arek
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 14 gru 2012, 23:59
Reputacja: 12
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA