pomóżcie!!

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

KobietaPostNapisane przez Madzida » 17 cze 2009, 11:48 pomóżcie!!

witam!! prosze o pomoc otóż nie jestem znawcą kompa używam tylko do podstawowego uzytku czyli gg poczta skype a i tak mam problem ????.... nie moge otworzyć niektórych linków, stron załączników z poczty, gdzie może być problem??
i jeszcze jedno windows media player- kiedy chce coś obejrzeć nie ma albo obrazu albo głosu??????????
bardzo prosze o rade
wcześniej korzystałam z tych opcji bez problemu ale od kiedy miałam "robione porządki" w kompie te funkcje szwankuja??????[/i]

Madzida
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 11 kwi 2009, 22:54
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Evita » 24 cze 2009, 19:25 Re: pomóżcie!!

co do otwierania filmów to widać ze nie masz zainstalowanych kodeków, pobierz i zainstaluj kodeki , po tym już powinno śmigac...co do linków, to nie wiem, może nie masz jakiejś wtyczki, a może jakies zabezpieczenia włączyłaś, które uniemożliwiają ci otwieranie stron, popatrz w ustawieniach zaawansowanych...acha no i jakiej przeglądarki używasz? ja np. opery i mozilli i nie mam takich problemów,ale są gusta i guściki...
pozdro
piotrek

Evita
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 23 maja 2007, 19:28
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 11 lip 2009, 10:38 Re: pomóżcie!!

sorry, ze dopiero teraz odpowiadam, ale może to się komuś przydać.

Co do nie otwierających się linków, to poza brakiem wtyczek (tzw. plug-in'ów) do przeglądarki, o czym napisał Piotrek/napisała Evita (hmmm schizofrenia? :P) to może być jeszcze jedna przyczyna. Miejsce gdzie siedzisz - konkretnie kraj :) Niektóre strony _nie dają_ się otworzyć w innych krajach. Spróbujcie obejrzeć chociażby _niektóre_ Britan got talent na Youtube będąc w Polsce. Wyskoczy komunikat, że to video nie jest dostępne w Twoim kraju :)
A skoro Youtube tak blokuje ze względu na kraj, z którego przyszło żądanie więc inne serwisy też to mogą robić.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez jed » 11 lip 2009, 11:15 Re: pomóżcie!!

na to tez jest sposob (chyba) - Twoj komputer moze byc wszedzie i nigdzie. przy okazji mozesz inwigilowac i krasc bezkarnie :)

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 11 lip 2009, 11:31 Re: pomóżcie!!

tia. ale niektórzy "profesjonaliści" mają problemy z łączeniem przez proxy (nie mówiąc, że robią wielkie oczy jak usłyszą samą nazwę) a na forum mamy do czynienia w większości przypadków z amatorami :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Amigo_uk » 7 sie 2009, 11:19 Re: pomóżcie!!

Takiego "gdybania" moze byc duzo wiecej : np: firewall z ustawionym na max bezpieczenstwem i blokujacy co sie da....
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Obrazek :)
Avatar użytkownika
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 246
Wiek: 49
Dołączył: 10 maja 2007, 18:10
Lokalizacja: Sandwell
Reputacja: 13
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA