E-bay -pomozcie

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

KobietaPostNapisane przez frezja » 25 lis 2010, 12:25 E-bay -pomozcie

Witam potrzebuje pomocy otoz kupilam na e-bay buty zaplacilam za nie ale chcialam wiecej fotek koles wyslal okazaly sie nieorginalne ,koles dokonal refund na pay pal mam refund ale mam Temporary hold dlaczego?????Prosze powiedziec w jaka funkcje mam wejsc aby pieniadze widnialy na Balance????Dziekuje serdecznie za pomoc

frezja
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączyła: 13 sie 2009, 10:01
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez daavid » 25 lis 2010, 13:44 Re: E-bay -pomozcie

Nie obrażaj się, ale spróbuj poprawić to co napisałaś. W miarę możliwości z zasadami zgodnymi z ortografia i stylistyką.

daavid
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 19 sty 2007, 12:39
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez adam_dol » 25 lis 2010, 14:13 Re: E-bay -pomozcie

sprawdź to. Może pomoże, troszkę zgadzam się z wypowiedzią kolegi nie idzie ci mieszanie języków pozdro.

http://reviews.ebay.co.uk/Updated-Paypa ... 0001026420
Avatar użytkownika
adam_dol
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 41
Dołączył: 21 mar 2010, 12:47
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 25 lis 2010, 14:44 Re: E-bay -pomozcie

oj tam- nie wazne jakim jezykiem wazne ze prosi i dziekuje za pomoc ;)

u nas tez sie czasem to zdarza... paypal trzyma pieniadze w tak zwanym zawieszeniu- nie ma ich ani sprzedaj\cy, ani Ty- ma je chwilowo paypal. powod moze byc rozny. generalnie chodzi o wzgledy bezpieczenstwa.
ja na twoim miejscu poczekalabym pare dni az pieniadze poprostu wplyna z powrotem na twoje konto paypal. poza tym calkiem prawdopodobne ze paypal cie poinformowal dlaczego zawiesil twoja wplate... nie masz tam zadnej informacji? przy tranzakcji powinna byc mala ikonka jak na nia najedziesz to sie powinien wyswietlic teks. ewentualnie wejdz w tranzakcje i tam rowniez powinna byc taka informacja.

jak nie ma, to napisz do paypal zapytanie- dlaczego tak a nie inaczej :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 25 lis 2010, 20:19 Re: E-bay -pomozcie

Paypal czasami "zawiesza" kasę do czasu uzyskania rekomendacji z obu stron transakcji. Oczywiście rekomendacji pozytywnych. Czy dałaś "pozytywa" sprzedawcy?

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA